Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szeptu wrote:
    przeczytałam zgonie męża...


    Jeden już przeżyłam, wystarczy.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ona tam na tym krakowskim wątku jest prawie pół bogiem ;-) ma tam posluch u dziewczyn ;-) tylko ołówkiem mogla by czasem rzucić.... ;-)
    prawie?! phi.
    hahaa2.gif

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    poka ten świecznik :)
    nie boisz się spalić firanek?



    http://allegro.pl/swiecznik-adwentowy-7x3w-swiece-swieczniki-ip20-i5702750499.html

    No on jest elektryczny :-)

    Nie mam firanek, nie lubie :-)

    efcia lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    prawie?! phi.
    hahaa2.gif


    No dobra, mam post edytować? :-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    http://allegro.pl/swiecznik-adwentowy-7x3w-swiece-swieczniki-ip20-i5702750499.html

    No on jest elektryczny :-)

    Nie mam firanek, nie lubie :-)
    yhyyyym...
    yhym!
    hmmm... :)

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    No dobra, mam post edytować? :-)
    nie czeba, nie czeba...

    ivf-ivf, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, muszę pucowac dalej ;-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzi kowboj do baru i patrzy - siedzi tam cud kobieta.
    Kowboj:
    - Cześć. Kim jesteś?
    Kobieta:
    - Lesbijką...
    - Eeeeee... To znaczy?
    - Jak się budzę myślę o seksie z kobietą, jak jem śniadanie to myślę o seksie z kobietą, jak idę do pracy to myślę o seksie z kobietą, jak jem obiad, to myślę o seksie z kobietą, jak wracam do domu, to myślę o seksie z kobietą, jak zasypiam, to myślę o seksie z kobietą... A Ty, kim jesteś?
    - Jak tu przyszedłem to myślałem, że jestem kowbojem, ale teraz wiem, że jestem lesbijką :-)

    Chyba mam ochotę na drinka sex na plaży mi się marzy ;-)

    ComeToMeBaby mam nadzieję że w tych gratisowych życzeniach możemy popuścić wodze fantazji ;-)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mimbla, nick nieaktualny, Bozia3, moremi, Dziobak, ania.g, BISCA, SolarPolar, beates, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Dobrze, ze jestem po obiedzie ;)
    Laski cuda tworzycie :) wstyd mi Was czytac, bo ja to w kuchni raczej tak sobie radze :/
    już wiem kto.będzie gotował na komunie / wesele mojej corki :) to bedzie impreza :D

    Ps. Witam się .
    Piątek a ja przeziebiona. Aż nie wypada ;)
    no dokładnie, nie wypada, fcale a fcale wienc kuruj siem, ponoć najlepszy rumJanek ale nie wiem jak by siem Twój monż na takie lekarstwo zapatrywał ;)

    nick nieaktualny, *aga*, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    ComeToMeBaby mam nadzieję że w tych gratisowych życzeniach możemy popuścić wodze fantazji ;-)
    oczywiście! :) ale tylko trzy razy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 17:50

    *aga*, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historia rodem z Waci

    poszlam dzisiaj do fryzjera przesiedziane 3godz, nasluchalam się histori - jak to u fryzjera- kto z kim i dlaczego, ale nie o to chodzi
    ubieram sie do wyjścia, a ze wietrznie na dworze, wiec ubralam kaptur od bluzy (bo kurtka bez kaptura)
    no i o malo nie spalilam sie ze wstydu

    O.o
    z kaptura wyleciala - na sam srodek salonu, moja zaginiona skarpetka (juz myslalam ze ja pralka pożarła, ale nie, skubana ukryla sie w trakcie prania w kapturze)

    fryzjerka, jak i inne panie chyba udaly ze tego nie widzialy, a ja tylko odpowiedzialam - o znalazla sie

    *aga*, pierwiastka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, ComeToMeBaby, ania.g, gosia7122, nick nieaktualny, gretka, BISCA, moremi, SolarPolar, beates, anna maria, caffe, Bozia3, nick nieaktualny, Reni, megan8, iwcia77, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Historia rodem z Waci

    poszlam dzisiaj do fryzjera przesiedziane 3godz, nasluchalam się histori - jak to u fryzjera- kto z kim i dlaczego, ale nie o to chodzi
    ubieram sie do wyjścia, a ze wietrznie na dworze, wiec ubralam kaptur od bluzy (bo kurtka bez kaptura)
    no i o malo nie spalilam sie ze wstydu

    O.o
    z kaptura wyleciala - na sam srodek salonu, moja zaginiona skarpetka (juz myslalam ze ja pralka pożarła, ale nie, skubana ukryla sie w trakcie prania w kapturze)

    fryzjerka, jak i inne panie chyba udaly ze tego nie widzialy, a ja tylko odpowiedzialam - o znalazla sie
    Poszłam ostatnio do fryzjera. Tam był tatuś z córką. Tuż przed wyjściem tatusiowi zachciało się siku. Wszedł do WC i w momencie kiedy fryzjerka wyłączyła suszarkę tatuś pierdnął na cały regulator :D Bardzo szybko wyszli... Także wiesz, skarpetka to pikuś ;)

    nick nieaktualny, BISCA, moremi, efcia, SolarPolar, anna maria, nick nieaktualny, caffe, Dziobak, megan8, iwcia77, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie. Czy cienkie endo w trakcie stymulacji letrozolem moze być przyczyną krwawienia. 13 dc a endo 3 mm. Macie tutaj doświadczenie i wiedzę, a ja chcę pomóc jedej babeczce z innego wątku.

    BISCA, moremi lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O teraz widzę, że ona tu kiedyś intensywnie z Wami pisała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Faktycznie zarobiona dzis byłam
    Od tych głupich szwów zrobił mi sie od wczoraj odczyn, zaczerwienione dziurki a faktycznie miałam tylko poprzecznie. . A ja myślałam, że ciagły i poprzeczne, a ciągły to wiadomo głebiej był. Aż sie położna pytała kto mnie szył i ciekawe dlaczego nie ciagły, tylko poprzeczne Bo służba zdrowia? mam nadzieję, że tych dziurek nie bedzie widać i dobrze że dzis zdjęte.
    I jeszcze odebrać wypis, bo to nigdy przy wyjściu ze szpitala nie daja, tylko póżniej.
    Okazało się, że miałam w posiewie z szyjki poj kolonie Staphyl.aureus, więc prawdopodobnie to dlatego mi wcześniej pękł pęcherzy płodowy. Dobrze, że mały jest czysty.
    Wróciłam i zabrałam się za papiery na urlop macierzyński, bo do 2 tyg trzeba zgłosić gdy chce się mieć płatny 80% cały
    A jeszcze dokumenty na Karte Dużej Rodziny :-)
    Cios za ciosem, jak papiery, to papiery.
    A póżniej pies uciekł mojemu tacie, a zerwał smycz ta automatyczną w kasetce i pobegł za łanią z ta 5m smycza. Baliśmy się, że gdzie sie zaplącze i tak zostanie na noc. Ale wrócił po 2 godz, urwał ta smycz, został karabińczyk. Tak nas zestresował okropnie
    Ważenie Adasia. Przybiera super, 120g przez 4 dni i wszystko ok. Odwiedziłam moją przychodnię :-)
    I padłam na kanapie razem z dzieckiem na kilka minut, bo telefon mnie obudził

    A jutro w końcu będę mieć pralkę :-)

    ivf-ivf, moremi, efcia, BISCA, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Dziobak, pierwiastka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    O teraz widzę, że ona tu kiedyś intensywnie z Wami pisała.

    mów szybko kto ;-)

    edit: już wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 19:57

    nick nieaktualny, ivf-ivf lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Poszłam ostatnio do fryzjera. Tam był tatuś z córką. Tuż przed wyjściem tatusiowi zachciało się siku. Wszedł do WC i w momencie kiedy fryzjerka wyłączyła suszarkę tatuś pierdnął na cały regulator :D Bardzo szybko wyszli... Także wiesz, skarpetka to pikuś ;)

    masz racje Aniu, pobił moją skarpetę ;D

    nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, Mega lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    O teraz widzę, że ona tu kiedyś intensywnie z Wami pisała.

    Wiem o kogo chodzi ale nie wiem jak jej pomoc.
    Gowniana sytuacja ...

    efcia, ivf-ivf lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivf, to chodzi o Zosie.
    Przy krwawieniu to już bym poszła dl lekarza. Raczej to nie wina cienkiego endo.

    Dorbie, te smycze nie są polecane, bo właśnie często się zrywają.
    Dziwnie Cię pozszywali. Ciekawe dlaczego.

    efcia, kapturnica, ivf-ivf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    no i o malo nie spalilam sie ze wstydu

    O.o
    z kaptura wyleciala - na sam srodek salonu, moja zaginiona skarpetka (juz myslalam ze ja pralka pożarła, ale nie, skubana ukryla sie w trakcie prania w kapturze)

    fryzjerka, jak i inne panie chyba udaly ze tego nie widzialy, a ja tylko odpowiedzialam - o znalazla sie
    Skarpetka? Nie robi to na mnie wrażenia. Widzialam ja lasce majtki z nogawki wyleciały :-D

    efcia, ComeToMeBaby, BISCA, nick nieaktualny, Dziobak, pierwiastka, paszczakin, nick nieaktualny, iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 12612 12613 12614 12615 12616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ