Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ha, a moj mowi tata i Ada ("m" jest na razie w domysle). I maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale tylko jak jest bardzo smutno i zle. Raz chyba ;)

    swoja droga nie fer, ze wiekszosc zaczyna od tata!
    Moj tez mowi tata. Ale czy to sie w ogole liczy?? Nieeeee... ;)

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Mowilas ze nigdy bys sie nie zwiazala z mysliwym!
    A bo ci on mysliwy? Chlop jest w stanie piescia zastrzelic jak bedzie trzeba!

    SolarPolar, nick nieaktualny, efcia, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ha, a moj mowi tata i Ada ("m" jest na razie w domysle). I maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale tylko jak jest bardzo smutno i zle. Raz chyba ;)

    swoja droga nie fer, ze wiekszosc zaczyna od tata!
    Ja swojego chłopa podejrzewam o podstęp - choć on się wypiera i wyśmiewa mnie od 3 dni...;)
    Otóż...Kajtuś zaczął pięknie mówić kilka dni temu: MAMA...ja się ucieszyłam, ale A. mniej...:)
    I co ja słyszę??? Kąpię się spokojnie w wannie - czytając ovu...a ten mu jedzie na okrągło" Murzynek Bambo w Afryce mieszka" Powtórz BAMBO, BAMBO, BAMBO....
    ja pierdziu....i od wczoraj częściej od "mama" słyszę "bambo"....
    No i uwierzycie, że to nie specjalnie...? ;) :)

    nick nieaktualny, paszczakin, ivf-ivf, SolarPolar, Reni, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, BISCA, Dziobak, ania.g, moremi, nick nieaktualny, beates, satori lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A bo ci on mysliwy? Chlop jest w stanie piescia zastrzelic jak bedzie trzeba!
    no nie wiem...bo jak nie chciałaś rodzić naturalnie...to sie odgrażałaś, że on z kałachem wpadnie do szpitala....także ten...Polar ma rację..;)

    efcia, Dziobak, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Kuzwa nigdzie! Jak przyjdzie do nas do domu ( ten ptak ), toc chlop og zastrzeli!
    Ptak to byla przenosnia dla malpy ;)

    nick nieaktualny, Bozia3, Dziobak, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytat: dane za 2015 rok w Krakowie:

    "Wśród najczęściej nadawanych imion dla dziewczynek prym wiodą Zofie, Zuzanny, Julie, Hanny, Aleksandry, Maje, Alicje, Leny i Emilie. Najczęściej nadawane imiona dla chłopców to: Jakub, Jan, Antoni, Szymon, Adam, Filip, Franciszek, Kacper i Wojciech."

    Magdala lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    W tych nic Ci nie grozi.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/09565fad768f.jpg

    A w tych beda sie trzymac z daleka:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/61b3d0ba65c8.jpg


    Niech się bekonem owinie ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 17:47

    BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Fajne te swinki. A z tym ciachem to Ty tak specjalnie, bo domyslasz sie, zem po obiedzie i czas na kawe? ;-)

    Kawa! Właśnie tak czułam, ze czegoś mi brakuje!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, Natka_79 lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 17:46

    Simba, ivf-ivf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja swojego chłopa podejrzewam o podstęp - choć on się wypiera i wyśmiewa mnie od 3 dni...;)
    Otóż...Kajtuś zaczął pięknie mówić kilka dni temu: MAMA...ja się ucieszyłam, ale A. mniej...:)
    I co ja słyszę??? Kąpię się spokojnie w wannie - czytając ovu...a ten mu jedzie na okrągło" Murzynek Bambo w Afryce mieszka" Powtórz BAMBO, BAMBO, BAMBO....
    ja pierdziu....i od wczoraj częściej od "mama" słyszę "bambo"....
    No i uwierzycie, że to nie specjalnie...? ;) :)
    Ale on mu juz nowa wersje czyta?
    Murzynek Bambo w Afryce mieszka i niech tam zostanie?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, ivf-ivf, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, satori lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Byle z ciachem, bo bez ciacha sie nie liczy ;-)

    Jakiś stary piernik się jeszcze znajdzie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ale on mu juz nowa wersje czyta?
    Murzynek Bambo w Afryce mieszka i niech tam zostanie?

    Na wieki wieków!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Na wieki wieków!
    Amen

    Nawet sie rymuje

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze tak zacznę z innej beczki.
    Poszalałam wczoraj w sklepach. Wróciłam do domu, oglądam zdobycze...
    Na 7 rzeczy jedna bluzka jest szaro-różowa ,4 są całe w różnych w odcieniach szarości.
    I tak jest zawsze.

    Simba, Dziobak, ivf-ivf, paszczakin, SolarPolar, BISCA, kapturnica, nick nieaktualny, ania.g, malgos741, moremi, nick nieaktualny, beates, satori lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ale on mu juz nowa wersje czyta?
    Murzynek Bambo w Afryce mieszka i niech tam zostanie?
    wyobraź sobie, że właśnie dokładnie taką...:)... a skąd Ty to wiesz???

    ivf-ivf, Simba, paszczakin lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leon dzien przed ich urodzinami zaczal mowic TATA a od dwoch dni MAMA
    Ale Mama to sie tak troche rozciaga na MAMMAMAAMAM
    A wiecie co jest cudowne? Nauczylam Leona glaskac Maxa po glowie i to jest takie rozczulajace...
    O ostatnio jak Max zaczal wyc to Leon wlozyl mu do buzi swoj smoczek :) Albo z dobroci, albo nie mogl juz tego sluchac :)

    Bozia3, nick nieaktualny, Dziobak, Reni, nick nieaktualny, ivf-ivf, paszczakin, BISCA, Magdala, efcia, kapturnica, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Natka_79, ania.g, malgos741, caffe, gosia7122, Mega, nick nieaktualny, beates, satori lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Kawa! Właśnie tak czułam, ze czegoś mi brakuje!
    I znowu czekolada będzie mnie wołać. A niech tam! Stopery se do uszu wloze. Idę po kawę!

    nick nieaktualny, BISCA, efcia, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Ze tak zacznę z innej beczki.
    Poszalałam wczoraj w sklepach. Wróciłam do domu, oglądam zdobycze...
    Na 7 rzeczy jedna bluzka jest szaro-różowa ,4 są całe w różnych w odcieniach szarości.
    I tak jest zawsze.
    A dwie pozostale?
    Mam podobnie z czernia.
    Ale szary tez kocham - nawet rozwazam zrobienie szarej kuchni.

    nick nieaktualny, ivf-ivf, efcia, kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A dwie pozostale?
    Mam podobnie z czernia.
    Ale szary tez kocham - nawet rozwazam zrobienie szarej kuchni.

    Jasnożółta i biała.

    Mam w domu szarą kanapę. Kocham ją!

    Simba, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

‹‹ 12833 12834 12835 12836 12837 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ