Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    myślałam, że Beates jakąś flagę wkleiła i zastanawiam się czego to ;-)


    Ha ha
    No widzisz nawet awatara porządnie zmienić nie umiem .
    Teraz się zastanawiam czy w ogóle brać się za to pieczenie

    Reni, iwcia77, moremi, BISCA, satori, Mimbla lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to raczej ja niedowidzę ;-)

    beates, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    nie jest napisane..

    Przepraszam, musialam :P
    nikt nigdzie nie pisze...
    :P

    hyhyhyhy

    moremi lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Kometa widzę, że miałaś owulacje widmo, zdarza sie :-) mam nadzieję, że to nie przeszkodzi w niczym. Widzę że jest akcja poprawy twego endo :-)
    taka akcja, że właśnie się dowiedziałam, że ten płyn to może być po estrofemie. podobno ktoś też tak miał i nie reagował na estrofem. muszę to skonsultować na ivf. lekarz nadal milczy. chyba pójdę obiad zrobić.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No tak, ale to na lezaco, wiec zawsze na mniejszy wyglada ;)


    a ja myslalam, ze to jakies mega zblizenie, a to bordowe/fioletowe to gacie jakies takie pofalowane..
    dopiero po Waszych opisach doszlam zie co..

    daj beates jakies mniej abstrakcyjne zdjecie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 14:55

    nick nieaktualny, Reni, iwcia77, beates, BISCA, satori lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny, zgrabny, ciążowy brzuch masz beates :-) gratulacje, niech maluch rośnie zdrowo, to synek czy córka?

    anna maria, beates, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates - wyglądasz super :)

    ivf-ivf, beates lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Doczytałam i w sumie jakoś mi smutno ze czasem tu iskrzy i to tak personalnie. Jeszcze smutniej ze coraz więcej was odchodzi.
    Ktoś wie czemu Kapta ma dziunie zamiast zakonnicy???
    Kręgosłup mi wysiadł :/ juz sie nie mogę doczekać jak starszy pójdzie do przedszkola to może jakoś ogarnę ten chaos.
    Satori, gratuluje fasola :)
    Simba, spóźnione wszystkiego najlepszego :)
    Beates, a ja dumam co to masz w tym awatarze a to piękny brzuch ;)
    A ja tęsknie za swoim i to bardzo. Wydawało mi sie ze dwoje mi starczy a tak naprawdę chciałabym trzecie. Może mój mózg cos nawala z przemęczenia ;) w każdym razie doszłam do wniosku ze antyków nie biorę. rok temu zaczął mi sie mój szczęśliwy cykl :) fajnie powspominać :)

    iwcia77, ComeToMeBaby, beates, moremi, BISCA, satori, Bozia3, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mimbla, malgos741 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Upiekłaś juz ?
    Ja tez właśnie szykuję się do pieczenia . Jutro mamy gości więc wypadałoby coś podać na stół. Ale póki co to piję piwo grejpfrutowe
    studzi się na parapecie ;)

    stanęło w końcu na kruchym z owocami leśnymi i bezą, zrobiłam dużą blachę, komu kawałek?

    iwcia77, ComeToMeBaby, beates, moremi, BISCA, satori, Bozia3 lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates, fajowy awatar :)

    beates, BISCA lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates :D ale ci zazdroszcze brzucha ! bardzo atrakcyjno-abstrakcyjny :D

    ivf-ivf, beates, BISCA, satori, Bozia3, Mimbla lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Dobra, odszczekuje ten Kurdystan, bo, jak widac, sama mam problem z avatarem :-P
    no widac ze bedziecie dorabiac dzis uszy bo ci majtki koronkowe spadly ;D

    nick nieaktualny, pierwiastka, ivf-ivf, ComeToMeBaby, beates, BISCA, satori, Mimbla lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Dobra, odszczekuje ten Kurdystan, bo, jak widac, sama mam problem z avatarem :-P


    No właśnie się zaczęłam zastanawiać czy Ty w życiu flagę Kurdystanu na oczy widziałaś :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates świetny ten avatar! Też myślałam, że to flaga!

    beates lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    A czy Kurdystan w ogole ma flage? Przeciez nie ma takiego panstwa! :-P


    Jest i przeżywa ogromny dramat przez Turcję.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates, masz fajny awatar :)

    beates lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a ja myslalam, ze to jakies mega zblizenie, a to bordowe/fioletowe to gacie jakies takie pofalowane..
    dopiero po Waszych opisach doszlam zie co..

    daj beates jakies mniej abstrakcyjne zdjecie ;)


    Gacie ? No wiesz...!
    :)
    Teraz moze tochę lepiej

    nick nieaktualny, iwcia77, ComeToMeBaby, BISCA, satori lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Bardzo ładny, zgrabny, ciążowy brzuch masz beates :-) gratulacje, niech maluch rośnie zdrowo, to synek czy córka?


    Chłopak :)

    iwcia77, ivf-ivf, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, pierwiastka, BISCA, satori, nick nieaktualny, efcia, Mimbla lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Gacie ? No wiesz...!
    :)
    Teraz moze tochę lepiej
    oo ! wstalas juz? ;D tez fajnie :D

    nick nieaktualny, beates, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, pierwiastka, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Cześć,
    Doczytałam i w sumie jakoś mi smutno ze czasem tu iskrzy i to tak personalnie. Jeszcze smutniej ze coraz więcej was odchodzi.
    Ktoś wie czemu Kapta ma dziunie zamiast zakonnicy???
    Kręgosłup mi wysiadł :/ juz sie nie mogę doczekać jak starszy pójdzie do przedszkola to może jakoś ogarnę ten chaos.
    Satori, gratuluje fasola :)
    Simba, spóźnione wszystkiego najlepszego :)
    Beates, a ja dumam co to masz w tym awatarze a to piękny brzuch ;)
    A ja tęsknie za swoim i to bardzo. Wydawało mi sie ze dwoje mi starczy a tak naprawdę chciałabym trzecie. Może mój mózg cos nawala z przemęczenia ;) w każdym razie doszłam do wniosku ze antyków nie biorę. rok temu zaczął mi sie mój szczęśliwy cykl :) fajnie powspominać :)


    Będzie córeczka ?! :)

    moremi, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

‹‹ 13338 13339 13340 13341 13342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ