Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    uwaga komunikat
    dzisiaj jestem sfrustrowaną, jadowitą suką, więc jak kogoś urażę, to wielce mnie to nie obchodzi

    nie będę pisać jak się czuję i co się stało, bo jak ktoś chociaż odrobinę się wysilił, to wszystko jest dostępne na moim wykresie lub pamiętniku.
    nastrój mam pod zdechłym penisem, więc nie chce mi się dalej drążyć tego tematu
    wczoraj karton mi przesiąknął od łez, więc zanim znajdę nowy trochę to potrwa, a do tego czasu pozostają mi słodycze, mąka i butelka wina

    jak coś to przeproszę w przyszłym tygodniu



    i jeszcze mam wkurwa, bo lekarz kazał mi przyjechać porozmawiać, a w tym zjeba*nym szpitalu nikt nie odbiera!

    ale ja nie mam do nich dostepu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 13:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oprócz brukselki bedzie kapusniaczek na żeberkach
    otwieram dziś sezon wiosenny , zakładam dres , ide biegać, nie ma zmiłuj sie do cholery jasnej bo mi dupa na starość zwiotczeje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniek smutno mi bardzo z Twojego powodu, życie to nie mała a ogromna ściemniara :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Reniek smutno mi bardzo z Twojego powodu, życie to nie mała a ogromna ściemniara :(

    no niestety :-(

    nadal nie odbierają w szpitalu! no szlag mnie trafi

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Rossman ma promocje na zdjecia.Po 29groszy z kodem jak sie zamawia przez ineternet odbitki powyzej 100zdj. Wreszcie bede miala jakies papierowe zdj malego :)
    Jakość beznadziejna. Drukowałam babciom i nie zamierzam więcej.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też raz drukowałam w Rossomaku i jakość była słaba :(

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Reniek smutno mi bardzo z Twojego powodu, życie to nie mała a ogromna ściemniara :(
    dlatego zawsze mnie dziwia przesadny optymizm i zapewnienia otoczenia ze sie uda ze bedzie lezec i pachniec a latem bedzie nosic takie a takie sukienki
    to jest po prostu głupie
    IVF to kupa stresu, worek niepewności a rezultaty jakie sa kazdy widzi...trzeba do tego podchodzic z dużą dawką pokory

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Kometa co tam u Was? Jak się czujecie? :)
    a dziękuję :) gdyby nie bolące cycki to byłoby rewelacyjnie. doszłam do poziomu bólu jak podczas stymulacji do ivf- konieczne jest noszenie sportowego stanika. poza tym lekko pobolewa mnie podbrzusze jak na @. Wszystko to wina progesteronu jak podejrzewam. Do tego przedwczoraj i wczoraj psikałam i dmuchałam nos- to z kolei tłumaczę działaniem encortonu. No i co- to tyle :) Niestety, nie mogę dostarczyć więcej atrakcji na tę chwilę ;)

    sandra80, nick nieaktualny, Reni, beates, malgos741, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a dziękuję :) gdyby nie bolące cycki to byłoby rewelacyjnie. doszłam do poziomu bólu jak podczas stymulacji do ivf- konieczne jest noszenie sportowego stanika. poza tym lekko pobolewa mnie podbrzusze jak na @. Wszystko to wina progesteronu jak podejrzewam. Do tego przedwczoraj i wczoraj psikałam i dmuchałam nos- to z kolei tłumaczę działaniem encortonu. No i co- to tyle :) Niestety, nie mogę dostarczyć więcej atrakcji na tę chwilę ;)
    bolace cycki to chyba bardzo dobry objaw

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Bisca, Mimbla, Kometa jak samopoczucie?
    o, dziękuję, właśnie zdążyłam napisać :)

    BISCA lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmora wrote:
    dlatego zawsze mnie dziwia przesadny optymizm i zapewnienia otoczenia ze sie uda ze bedzie lezec i pachniec a latem bedzie nosic takie a takie sukienki
    to jest po prostu głupie
    IVF to kupa stresu, worek niepewności a rezultaty jakie sa kazdy widzi...trzeba do tego podchodzic z dużą dawką pokory

    chyba każdy w głębi duszy to wie, ale nadzieja umiera ostatnia

    Mega, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Pisze bo chce pomóc kolezance z wątku CLO.
    dziewczyny nie wiem skąd jestescie ale potrzebny dobry androlog z mazowieckiego i warminsko-mazurskiego.
    Jesli któras-cos,to serdeczne dzięki
    Pomaganie - dobra rzecz. Chwali się.
    Niestety- ja akurat nie ten rejon. Ale trzymam kciuki.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Dzieki Sandra, u mnie hustawka sie zaczela. Przekichane. I jeszcze w pracy musze siedziec ;)
    Poza tym zaczelam juz brac prg, a on u mnie okropnie wzbudza apetyt. Nie moge sie najesc ! Wlasnie wsuwam makaron pelnoziarnisty z pieczarkami, cukinia, pomidorami, smietana i koperkiem. Pysznie !
    Pysznie :) Ja u siebie nie zauważyłam takich objawów. Prędzej spodziewałam się po encortonie, ale też chyba nie. No to gites.
    Trzymam kciuki! <3

    BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    chyba każdy w głębi duszy to wie, ale nadzieja umiera ostatnia
    no własnie , w głebi duszy ktos wie ze dana osoba ma średnie szanse ale bedzie podsycał ile sie da...po co? nigdy tego nie zrozumiem na tym forum

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmora wrote:
    bolace cycki to chyba bardzo dobry objaw
    bardzo dobry objaw, że wchłanianie progesteronu jest prawidłowe. na razie nic więcej. ja miałam sztuczny cykl, co oznacza że mój organizm nie produkuje progesteronu- dostarczam mu więc sztucznego i wmawiam ciału że to mój własny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 13:49

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    bardzo dobry objaw, że wchłanianie progesteronu jest prawidłowe. na razie nic więcej. ja miałam sztuczny cykl, co oznacza że mój organizm nie produkuje progesteronu- dostarczam mu więc sztucznego i wmawiam ciału że to mój własny.
    kiedy dzien prawdy?

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kto wiedział, że miałam średnie szanse??

    wyniki bardzo dobre, monitoringi oh i ah, amh jak u 26 latki
    moim zdaniem dali dupy ze wczesną punkcją i słabą stymulacją
    za wcześnie, ale ja sobie z nimi porozmawiam co takiego się wydarzyło, ze padło zanim się podniosło

    Mimbla, ComeToMeBaby, moremi, sandra80, beates, malgos741, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmora wrote:
    no własnie , w głebi duszy ktos wie ze dana osoba ma średnie szanse ale bedzie podsycał ile sie da...po co? nigdy tego nie zrozumiem na tym forum

    ja nie wiem jakie dana osoba ma szanse, nikt tego nie wie, po prostu jak się komuś dobrze życzy to się wierzy w sukces, ja tak mam, ale jak każdy wiem, że in vitro nie daje 100% szans nikomu, ale ludzie mimo to podchodzą, przy postawie że na bank się nie uda to po vuj próbować w ogóle?

    ComeToMeBaby, Simba, Mega, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmora wrote:
    no własnie , w głebi duszy ktos wie ze dana osoba ma średnie szanse ale bedzie podsycał ile sie da...po co? nigdy tego nie zrozumiem na tym forum



    A na jakiej podstawie jesteś w stanie szanse ocenić? Statystyk? To znaczy, że sama pozbylaś się złudzeń? To nikomu nie pomaga. Jak mam komuś skrzydła podcinać to wolę się nie odzywać, bo są tu inne dziewczyny czekające na ivf lub w trakcie.

    moremi, Simba, Mega, nick nieaktualny, BISCA, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a kto wiedział, że miałam średnie szanse??

    wyniki bardzo dobre, monitoringi oh i ah, amh jak u 26 latki
    moim zdaniem dali dupy ze wczesną punkcją i słabą stymulacją
    za wcześnie, ale ja sobie z nimi porozmawiam co takiego się wydarzyło, ze padło zanim się podniosło

    moim skromnym zdaniem szanse zawsze sa średnie ze wzgledu na nieprzewidywalność natury..do tego dochodzi wiek i kraj
    srednie to i tak optymistycznie
    Reniek, przykro mi, nie poddawaj sie mimo wszystko

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 13413 13414 13415 13416 13417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ