Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze wroce do kwestii sportu. Nie chodzi o to zeby btc umiesnionym babochlopem, ale zeby mimo uplywu czasu - miec wszystko na swoim miejscu. Ja jestem po cesarce i dzieki temu, ze brzuch byl umiesniony , nie mam tzw."nadpicznika", czyli nawisu skory powyzej blizny, ktory pokazal sie nie stety u moich chudych, aczkolwiek niekoniecznie wysportowanych kolezanek- a ginekolog mi to potwierdzil, ze tak sie wlasnie brzuch zachowuje...

    Simba, nick nieaktualny, mysza1975, Bliska 77, iwcia77, nick nieaktualny, ania.g, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    i jeszcze wroce do kwestii sportu. Nie chodzi o to zeby btc umiesnionym babochlopem, ale zeby mimo uplywu czasu - miec wszystko na swoim miejscu. Ja jestem po cesarce i dzieki temu, ze brzuch byl umiesniony , nie mam tzw."nadpicznika", czyli nawisu skory powyzej blizny, ktory pokazal sie nie stety u moich chudych, aczkolwiek niekoniecznie wysportowanych kolezanek- a ginekolog mi to potwierdzil, ze tak sie wlasnie brzuch zachowuje...
    Wlalas otuche w serce me! Bo ja mam straszna jazde, jak bedzie wygladal moj 6 ciopak po cc. Mowisz, ze moze nie najgorzej? Byloby super! :)

    iwcia77, Bozia3, moremi lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie jestem wielka fanka Chodakowskiej - nawet jak robiłam skalpel to ja prawie maksymalnie wyciszalam. Najważniejsze ze udało jej sie ruszyć dupe i uszczęśliwić wiele kobiet, co sie Francowatej nie udało.
    Owszem, od wszystkiego mozna sie uzależnić i dostać choroby psychicznej, ale chyba lepiej od sportu niż wódy albo kremówek.

    nick nieaktualny, Bliska 77, iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, caffe, nick nieaktualny, moremi, Żanet lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    A ja już wiem co będziemy robić z moim M wieczorem:-).
    Teoretycznie i praktycznie dokształcimy się w zakresie genitologii.

    Gorzej jak wyjdzie, że jesteśmy pod tym względem niedobrani, bo do tej pory wydawało mi się, że jest ok.
    Mysza Ty nam nie napisałaś jaka Twój M dostał karę za wyjście na wesele i czy była skuteczna ;)

    iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Mysza Ty nam nie napisałaś jaka Twój M dostał karę za wyjście na wesele i czy była skuteczna ;)

    Kara była ale czy skuteczna to się dopiero okaże.

    Simba, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Kara była ale czy skuteczna to się dopiero okaże.
    No i git! :)

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, no i co, wybralas sie juz???

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysle Tobie fote... a tak powaznie to nie bedzie zle... tylko tak na maxa mozesz dopiero po 4 miechach zaszalec.
    Pusurek wrote:
    Wlalas otuche w serce me! Bo ja mam straszna jazde, jak bedzie wygladal moj 6 ciopak po cc. Mowisz, ze moze nie najgorzej? Byloby super! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżę i sapię. Burza przeszła i na chwilę się ochłodziło, a teraz znowu 27 stopni i wszystko paruje. Powietrze takie ciężkie, że nie ma czym oddychać.

    iwcia77, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo, wrocilam juz nawet :) zakupilam tez po drodze smietane , bo bede zabierac sie do szczawiowej...moze do piatku ja zrobie :D
    Bliska 77 wrote:
    Iwcia, no i co, wybralas sie juz???

    Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba mieszkasz obok mnie , bo u mnie to samo :)
    mysza1975 wrote:
    Leżę i sapię. Burza przeszła i na chwilę się ochłodziło, a teraz znowu 27 stopni i wszystko paruje. Powietrze takie ciężkie, że nie ma czym oddychać.

    mysza1975, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja z pytaniem wpadam, już z basenów wróciliśmy z termalnych Supcio było!
    Proszę czy ktoraś mądra głowa mogłaby mi powiedzieć czy mogę zacząć zażywać progesteron? Tak na wszedł wypadek jakby żołnierzyki dotrwały(wg mnie owulka szybko w 13 dniu chyba) Teraz już śluz kremowy bezpł. Nie chce was zameczać ale nie wiem czy ta owulacja pewna?czy może być później? Szlak na monitoring nie pójdę,a wiem że mój zbyt niski progesteron w dwóch ostatnich cyklach nie da żadnych szans kropkowi...czyli ? Brać 10 dni i test? Helpnijcie baby :-P

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja blondyneczka z corka blondyneczka poszlysmy na plaze, dziecko sie chcialo wykapac. Jak wyszlysmy, to zaczelo kropic. Trudno, idziemy dalej. Jak zaczelo lac, to przystanelysmy na stacji benzynowej. A tam podjezdzaja polskie dojcze i do nas: "Jakie ladne siostry". Pochichralysmy sie i idziemy dalej. Deszcz leje, my twardzielki. W polowie drogi do plazy zawrocilysmy, bo nam buty przemokly. Siadlysmy w cukierni przed domem i przestalo padac. Klasyka, nie? A dziecko sobie zamowilo bajaderke. :D
    Jutro robimy kolejne podejscie. :D

    iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny, ania.g, Simba, Mega, Bliska 77, caffe, moremi lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Czerwona porzeczka z jogurtem naturalnym. Bez cukru, wiec zaraz dostane zmarszczek dookola glowy od krzywienia sie. ;)
    Kup sobie ksylitol - wygląda jak cukier, smakuje o wiele lepiej i ma dobroczynny wpływ na organizm...tylko, że franca droga - 30 zł za 1 kg...:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem tak: wierze w progesteron , ale pod kontrola i za wskazaniem ginexa. czy masz go brac bo ci ginek powiedzial , czy chcesz sie oddac samowolce?
    peppapig wrote:
    Dziewczyny ja z pytaniem wpadam, już z basenów wróciliśmy z termalnych Supcio było!
    Proszę czy ktoraś mądra głowa mogłaby mi powiedzieć czy mogę zacząć zażywać progesteron? Tak na wszedł wypadek jakby żołnierzyki dotrwały(wg mnie owulka szybko w 13 dniu chyba) Teraz już śluz kremowy bezpł. Nie chce was zameczać ale nie wiem czy ta owulacja pewna?czy może być później? Szlak na monitoring nie pójdę,a wiem że mój zbyt niski progesteron w dwóch ostatnich cyklach nie da żadnych szans kropkowi...czyli ? Brać 10 dni i test? Helpnijcie baby :-P

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppa - jaki Ty miałaś wynik tego progesteronu w dwóch ubiegłych cyklach?

    FZuMp1.png

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Ostatnio wypijam ogromne ilości wody. Przeczytałam, że nasze miejskie wodociągi zapewniają, że ta z kranu jest równie dobra jak ta butelkowana, kupowana w sklepie. Podobno badają ją nie tylko u źródła ale i u konsumentów. Moja kuzynka powiedziała mi, że od lat piją wodę z kranu i jest ok.
    Myślicie, że mogę się przerzucić na surową kranówkę?

    Simba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Kup sobie ksylitol - wygląda jak cukier, smakuje o wiele lepiej i ma dobroczynny wpływ na organizm...tylko, że franca droga - 30 zł za 1 kg...:)
    Ja to chyba nie lubie takich zamiennikow. Albo inaczej - zwyczajnie sie ich boje, bo ich nie znam. Ja jak inzynier Mamon... ;)
    Ale moze sie przekonam. :) Popatrze jutro w zdrowej zywnosci. Dzieki. :)

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow! zjadlam 2 talerze szczawiowej :D ale mi si dobrze zrobilo :) oblizalam sie obokulnie :)

    nick nieaktualny, Mega, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie w jakim stanie są rury w budynku
    co z tego, że czysta woda jak rurociąg syfny
    mysza1975 wrote:
    Myślicie, że mogę się przerzucić na surową kranówkę?

    caffe lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 3893 3894 3895 3896 3897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ