Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ;) a najb na rogala czekam :) Tesciowa jakw swieta przyjedzie dostanei nakaz uszycia poszewki bo kosztuje kolo 40,50zeta -jakis kosmos

    Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja tez ;) a najb na rogala czekam :) Tesciowa jakw swieta przyjedzie dostanei nakaz uszycia poszewki bo kosztuje kolo 40,50zeta -jakis kosmos
    aa no tak rogal to tez musze sobie kupic ,nawet bez ciONzy ,ooo widzisz to dasz znac ja ci sie spi z nim.Ja mialam kiedys taka poduszke z czyms tam w srodku i fatalnie bylo nie moglam w ogole na niej spac :(


  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    cudo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 11:24

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja tez ;) a najb na rogala czekam :) Tesciowa jakw swieta przyjedzie dostanei nakaz uszycia poszewki bo kosztuje kolo 40,50zeta -jakis kosmos


    kaptu, ale one maja poszewke- zdjemowana, prac mozna.. mnie tez opis konfudowal, ale ta warstwa "listki" sie sciaga, jest na zamek.. pod spodem bialy rogal..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 11:14

    Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Sandra :) ja kocham takie meble :)


  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula, piękna.

    Aasiula lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dzieki Sandra :) ja kocham takie meble :)

    gdzie je kupujesz? jest jakiś sklep godny polecenia?

    Aasiula lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Asiula, piękna.
    Dzieki :)


  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka- super wieści :) Oby tak dalej...:)

    A moje dziecię dostało główną rolę w serialu "Szkoła" - wiem, że to z ambitnym dziełem nie ma nic wspólnego - ale jednak cieszy mnie, że w wieku 12 lat jest na tyle zaradny - że sam poszedł, załatwił i dostał...jak będzie ten odcinek w TV to dam wam znać...:) WIęc moja teoria co do wychowania dziecka z miłością, ale postawiona na maks samodzielności przynosi efekty....nigdzie nie jest zawożony, odwożony, podwożony i zanoszony...z kanapeczkami i pierdelamencjami innymi i radzi sobie jak na razie bardzo ładnie - moja krew...chłe chłe..:)

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, gretka, moremi, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, Simba, BISCA, Mega, gosia7122, Parka, iwcia77, caffe, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    kaptu, ale one maja poszewke- zdjemowana, prac mozna.. mnie tez opis konfudowal, ale ta warstwa "listli" sie sciaga, jest na zamek.. pod spodem bialy rogal..
    Wiem ,ze sie sciaga :) Ale wkurwialo mnie bedzie czekanie az wyschnie ;D W koncu tesciowa sie moze tez na cos rpzyda.W koncu krawcowa to warto wykorzystac ja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 11:13

    Aasiula, Bozia3, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    ooo taka

    bardzo fajna- to palisander?

    ja mam caly salon i jadalnie z palisandru - jak nam meble przywiezli to bite 700kg bylo ;)
    teraz jak beda dzieciaki to na fefnasie tysiecy kantow do zabezpieczenia, bo moje nie sa takie oplywowe- kazy stol i szafka maja podwojne rogi.. mysle, ze latwiej bedzie dziecku kask do rugby kubic, jak lazic zacznie.. ;)

    Aasiula, ComeToMeBaby, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    gdzie je kupujesz? jest jakiś sklep godny polecenia?
    Ja wszystkie do siebie do domu kupilam tutaj i bardzo jestem zadowolona :)

    http://www.alberomeble.pl/


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    bardzo fajna- to palisander?

    ja mam caly salon i jadalnie z palisandru - jak nam meble przywiezli to bite 700kg bylo ;)
    teraz jak beda dzieciaki to na fefnasie tysiecy kantow do zabezpieczenia, bo moje nie sa takie oplywowe- kazy stol i szafka maja podwojne rogi.. mysle, ze latwiej bedzie dziecku kask do rugby kubic, jak lazic zacznie.. ;)
    Tak dolkadnie :) ,ja tez cała chałupa w takim stylu :)


  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa - Kapta ma rację - nie musisz mieć dokumentacji, żeby zwrócić się do kliniki leczenia niepłodności...i zgłoś się tam jak najszybciej - tylko wybierz dobrą...bo takie łażenie do pojedynczych lekarzy osobiście przyprawiło mnie o stratę czasu na co najmniej 10 miesięcy, W klinice kompleksowo do Was podejdą - (ja wciąż i od nowa polecam Ludwinów w Krakowie i moją ginkę lek. A. Sus - Urban). szybko, konkretnie i bez ceregieli - jednocześnie nie kierują natychmiast na in vitro, tylko robią co w ich mocy, żeby pomóc innymi sposobami,
    Pomimo wyników złych Twojego mena - to przed inseminacjami, czy in vitro i tak CIebie czeka badanie drożności, albo laparo....więc nie marnuj czasu tylko działajcie...

    ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, Simba, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Sabcia - mocno trzymam kciuki. AniuG - czuje smutek .... Pozdrawiam z rana. Dzisiaj mam gina i fryzjera . Maz wyjezdza na 3 miesiace. Szukam instruktora- terapeuty - musze dosiasc samochodu. Na sama mysl oblana zimnym porem jestem.

    Pocwiczysz troche i nie bedziesz sie zlewac "zimnym porem". Uzyjesz go np. do zupy :-)

    SolarPolar, BISCA, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra usun prosze fotke ;D


  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula - super ława - też lubię te klimaty :) I kiedyś sobie tak urządzę...

    Aasiula lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    bardzo fajna- to palisander?

    ja mam caly salon i jadalnie z palisandru - jak nam meble przywiezli to bite 700kg bylo ;)
    teraz jak beda dzieciaki to na fefnasie tysiecy kantow do zabezpieczenia, bo moje nie sa takie oplywowe- kazy stol i szafka maja podwojne rogi.. mysle, ze latwiej bedzie dziecku kask do rugby kubic, jak lazic zacznie.. ;)
    Ja mam tylko ławe i stoliki pod lampy kwadratowe w tym stylu reszta to GOA z tej stronki co wstawilam :)

    A to fakt strasznoe ciezkie sa ,jak nosili to w 4 chlopa :/ a witryna to ich przerosła w 4 nie mogli dac rady :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 11:20

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość


  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    bardzo fajna- to palisander?

    ja mam caly salon i jadalnie z palisandru - jak nam meble przywiezli to bite 700kg bylo ;)
    teraz jak beda dzieciaki to na fefnasie tysiecy kantow do zabezpieczenia, bo moje nie sa takie oplywowe- kazy stol i szafka maja podwojne rogi.. mysle, ze latwiej bedzie dziecku kask do rugby kubic, jak lazic zacznie.. ;)
    a to wcale nie jest takie zabawne - są takie kaski dla maluchów..:)

    Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Wiem ,ze sie sciaga :) Ale wkurwialo mnie bedzie czekanie az wyschnie ;D W koncu tesciowa sie moze tez na cos rpzyda.W koncu krawcowa to warto wykorzystac ja ;)

    Ty, to niech Ci ona kiecki szyje, a nie tam pokrowce.. pokrowce to kazdy potrafi!

    kapturnica, Aasiula, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
‹‹ 8149 8150 8151 8152 8153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ