Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Hehehe, przestańta już dyskusje polityczne prowadzić, bo rzeczywiście trza się będzie zbroić ;-) a ja mam niezłe dojścia, mój m wczoraj konwojował niezły sprzęt na poligon. Wydupcyłoby całe forum w kosmosa. Hehehe

    Poza tym każdy tu chyba może mieć własne poglądy,a napadanie na kogoś tylko na podstawie domysłów to chyba o jeden krok za dużo. Dziś rano Matka zdementowała plotki, że jest za pisem. Ale poszła jedna iskra widocznie za dużo i Matka chwilowo pewnie zajęła się realem ;-) Każdy jakieś tam zajęcia ma. Wyobrażam sobie, że nawet na pewno kiedy dowiaduje się, że w ciąży :-D zobaczymy jak się odezwie.
    Kometa, ale Matka już tyle razy przedstawiała swoje poglądy (i ma do tego prawo), my również, że te kłótnie po prostu są nuuudne. I tak ona nie zmieni poglądów i my też. To po co strzępić język po próżnicy? I nerwy sobie psuć?

    kapturnica, megan8, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Aasiula, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Ah, wlasnie. Do tego zapomnialam sie odniesc.

    Zgadzam sie z ta osoba, ktora napisala, ze powinnismy glosowac tam gdzie placimy podatki. Dla mnie to jest tak prosto logiczne, ze nie moge pojac dlaczego jeszcze tak nie jest.
    W moim przypadku, do Polski jezdze sporadycznie i raczej w celach turustycznych (czytaj najesc sie rosolu i uchlac porzadnie piwem;) ) . Nie mam pojecia o polskiej polityce. Natomiast interesuje mnie polityka kraju, w ktorym mieszkam i chetnie oddalabym swoj glos. Interesuje sie programami poszczegolny kandydatow itd. Niestety, moge tylko obserwowac. A podatki i inne skladki place jak tutejszy. Niesprawiedliwe.
    A jak dlugo mieszkasz we Francji, jesli mozna? Ja jestem na razie takim dziwnym tworem, bo w Polsce juz nie glosuje (stracilam hmm.. zaangazowanie emocjonalne?), a w Niemczech jeszcze nie, bo w zasadzie bez obywatelstwa tutejszego to nawet nie wiem, czy mam uprawnienia?

    anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie w sprawie Chrztu :-)
    stara.krycha wrote:
    Pastora? To oni tez po koledzie chodza czy to z innej okazji?

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krycha a Ty masz meza Niemca czy Polaka ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 17:48

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Dzien dobry, pieknie sie dzis zapowiada, slonce niezle daje :)
    Moja tempka zas dala dupy

    Mega, nie darujemy Ci tego testu dzisiaj ... ;)
    sory ale aptekę mam daleko ;) melduje ze nie mam testa :P

    nick nieaktualny, anna maria, Elfik, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Krycha a Ty masz meza Niemca czy Polaka ?
    Naszego :-) swojaka

    anna maria, moremi, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krycha przeca nikt inny jak tylko lach by z Toba nie wytrzymal :P

    nick nieaktualny, Elfik lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Makaron ? Losos ? Smietana ?

    kto mnie wola ?!?
    Hehehe dzisiaj tylko wspominki. Jak zrobię to zawolam ;-)

    nick nieaktualny, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Krycha przeca nikt inny jak tylko lach by z Toba nie wytrzymal :P
    No i ja jak ta Wanda, co to Niemca nie chciala :-)
    Wlasnie wraca, beda bzyki prokreacyjne. Kciukajta dobre duszyczki :-)

    kapturnica, moremi, ComeToMeBaby, anna maria, megan8, BISCA, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, beates, caffe, Mega, nick nieaktualny, malgos741, Parka, Magdala lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Kometa, ale Matka już tyle razy przedstawiała swoje poglądy (i ma do tego prawo), my również, że te kłótnie po prostu są nuuudne. I tak ona nie zmieni poglądów i my też. To po co strzępić język po próżnicy? I nerwy sobie psuć?
    Nooo, inaczej odbiera to ktoś kto nie bierze bezpośredniego udziału w dyskusji, a inaczej osoby bezpośrednio zaangażowane. Łatwiej dyskutować na żywo, widząc swoje reakcje nawzajem, niż na forum posługując się jedynie słowami. Myślę, że łatwo się nakręcić. Sama też tego doświadczyłam :-P
    Ja to w ogóle "peace and love " i wdupiemiejstwo ;-) generalnie, bo pewnie jakieś wyjątki by się znalazły.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    sory ale aptekę mam daleko ;) melduje ze nie mam testa :P
    Eeeej, weszłam na Twój wykres, a Ty w 10 dpo. Co Ty głowę zawracasz? ;-)

    Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    A jak dlugo mieszkasz we Francji, jesli mozna? Ja jestem na razie takim dziwnym tworem, bo w Polsce juz nie glosuje (stracilam hmm.. zaangazowanie emocjonalne?), a w Niemczech jeszcze nie, bo w zasadzie bez obywatelstwa tutejszego to nawet nie wiem, czy mam uprawnienia?

    od 1998, z przerwami ;)

    Simba lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Drogie Bravo, który kolor wybrać: :/

    http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-armani-jeans-v55g2-53-7j-cuoio.html

    http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-armani-jeans-v55g2-53-12-black.html

    http://www.eobuwie.com.pl/sandaly-armani-jeans-v55g2-53-80-blue-royal.html

    a może żaden...? Niby chciałam zeby kolor był uniwersalny...

    a może tutaj? ;)
    http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=664
    wisz, wzory podobne..
    ;P

    moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, paszczakin, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Nooo, inaczej odbiera to ktoś kto nie bierze bezpośredniego udziału w dyskusji, a inaczej osoby bezpośrednio zaangażowane. Łatwiej dyskutować na żywo, widząc swoje reakcje nawzajem, niż na forum posługując się jedynie słowami. Myślę, że łatwo się nakręcić. Sama też tego doświadczyłam :-P
    Ja to w ogóle "peace and love " i wdupiemiejstwo ;-) generalnie, bo pewnie jakieś wyjątki by się znalazły.
    Wiesz, dzisiaj to myślę, że Matka szukała zaczepki, bo nikt nie chciał się z nią kłócić, a ona non stop wrzucała jakieś teksty i obrazki "prowokujące". No nie ma co kryć. Lubi grzebać kijem w mrowisku.

    I tak mi się to kojarzy z kawałem
    Zły niedźwiedź chodził po lesie i tylko czekał, aby komuś przyłożyć. Zobaczył zająca.
    — Ty zając, czemu chodzisz bez czapki? I łup go!
    Idzie dalej, zobaczył wilka.
    — Wiesz co, mam ochotę komuś przyłożyć...
    — No to idziemy do zająca...
    — On już dostał, głupio tak jakoś...
    — Pretekst zawsze się znajdzie. Poprosisz go o papierosa. Jak da z filtrem to powiesz, że chciałeś bez filtra. Jak da bez filtra to powiesz, że chciałeś z filtrem.
    Poszli do zająca.
    — Cześć zajączku, poczęstuj mnie papierosem.
    — Chcesz z filtrem, czy bez filtra?
    — Zając, ty znowu bez czapki chodzisz...

    nick nieaktualny, BISCA, kapturnica, Mega, gretka, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    sory ale aptekę mam daleko ;) melduje ze nie mam testa :P

    Co ty jaja sobie robisz ? To ja mam sie sama z tymi testami "meczyc"
    2 x dziennie od 6DPT. Wzrok sobie popsulam w ciagu 4 dni przez szukanie cienia cienia. Za rada komisji, zaopatrzylam sie w 3 rozne rodzaje testow. Niez pije i nie sikam od 14H30. A Ty co ????? "Za daleko mam do apteki"
    W buty i do apteki marsz !!!

    ;)

    moremi, Elfik, SolarPolar, nick nieaktualny, Aasiula, paszczakin, nick nieaktualny, kapturnica, caffe, Mega, nick nieaktualny, gretka, malgos741, Parka, Simba, nick nieaktualny, Krakonka, Zofia8, Magdala lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Co ty jaja sobie robisz ? To ja mam sie sama z tymi testami "meczyc"
    2 x dziennie od 6DPT. Wzrok sobie popsulam w ciagu 4 dni przez szukanie cienia cienia. Za rada komisji, zaopatrzylam sie w 3 rozne rodzaje testow. Niez pije i nie sikam od 14H30. A Ty co ????? "Za daleko mam do apteki"
    W buty i do apteki marsz !!!

    ;)
    Bisca, ale Mega nie jest specjalnie testowa i nie kupuje hurtem, tylko jeden. Jest 10 dpo, to moze niech jeszcze dwa poczeka. Mi wyszło w 13 dpo, a w 12 nawet bladziocha nie było. Kapta miała w 12 dpo i myślę, że mało która miała krechę w 10.

    BISCA, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, Simba, nick nieaktualny, Zofia8 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bisca, ale Mega nie jest specjalnie testowa i nie kupuje hurtem, tylko jeden. Jest 10 dpo, to moze niech jeszcze dwa poczeka. Mi wyszło w 13 dpo, a w 12 nawet bladziocha nie było. Kapta miała w 12 dpo i myślę, że mało która miała krechę w 10.


    Jasne Morek, to taki glupi zart w odniesieniu do tego, ze ja sie testom oprzec nie moge. À le im pozniej, tym lepiej. Bez dwoch zdan :)

    moremi, nick nieaktualny, Elfik, Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, caffe, Mega, malgos741, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bisca, ale Mega nie jest specjalnie testowa i nie kupuje hurtem, tylko jeden. Jest 10 dpo, to moze niech jeszcze dwa poczeka. Mi wyszło w 13 dpo, a w 12 nawet bladziocha nie było. Kapta miała w 12 dpo i myślę, że mało która miała krechę w 10.
    U mnie tez wyszło w 12dpo i zrobiłam tylko dlatego ze dzien wczesniej poczułam sie inaczej, zniknął mi pms :)

    moremi, nick nieaktualny, Elfik, Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pozytywny test w 12dpo, a zrobilam tylko dlatego, ze wchodzac po schodach mialam straszna zadyszke - przy mojej superandzkiej kondycji

    moremi, nick nieaktualny, Elfik, Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Zofia8 lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Jeszcze ta czapa za duża, ale wygląda słodko :-)


    on sie tak na mnie patrzyl: "25 stopni matka, a ty mi czapke?" ;)

    moremi, nick nieaktualny, Elfik, Dziobak, Aasiula, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
‹‹ 9256 9257 9258 9259 9260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ