Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć beates :) skąd jesteś?

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja byłam wściekła, ale też odpusciłam cykl, bo według lekarza "szanse są znikome, ale cuda czasami się zdarzają". No i termin mi zupełnie nie pasował.
    Ja tak myślę, że u mnie to jakaś taka przekora rośnie.

    Aaa i ja przecież wtedy ósemkę wyrwałam i leczyłam zęby w znieczuleniu. Kąpiel w ukropie była tylko jedna, w 12 dpo.
    Coś w tym chyba jest.
    No to zobaczymy bo ja tez totalnie wyluzowalam w tym cyklu :)

    nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Simba, moremi, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość


  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca - gratulacje. Jak miło się patrzy na takie testy.

    anna maria, Aasiula, Elfik, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 21:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    buhahahaha.....
    i jeszcze buhahahhahaa

    nie jest to złośliwe, po prostu ja też nie mogłam sobie wyobrazić...
    :)

    życzę ci, żeby cię ominęła ta salmonella z jajek...;)
    spoko Elfik,
    ale ja się na jedno i na drugie szczerze ucieszę,
    tylko no jakoś nie mogę uwierzyć w te jajka u mnie ;)

    Aasiula, nick nieaktualny, Elfik, moremi lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Gupia Sabinka :-D u mnie ciąże są w cyklach z kilogramami na plusie ;-)

    u mnie też!!! :)tylko w tłuszczyku się coś zagnieżdza :)

    ketonal i wrzątek rules!

    teraz laski tym się będzie handlować na wątku!;)
    znaczy się ketonalem, bo wrzątkiem raczej trochę by było trudno :))))))))

    kapturnica, Aasiula, Mega, Simba, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiem Wam, ze tym razem moja mam wie o ciąży i mi dopinguje i przysyła mi przysmaki :-) Sama się domyśliła, bo wiedziała, że się staramy i jak się dowiedziała o poronieniu i opowiedziałam jej, ze się będziemy starać dalej, to trochę była w szoku, ale stwierdziła, że ona chce bym była szczęsliwa. I to jest dla mnie cudne :-)

    kapturnica, Aasiula, beates, anna maria, malgos741, Elfik, Mega, nick nieaktualny, Simba, Krakonka, moremi, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, Iwone, megan8, Zofia8, caffe, SolarPolar, ComeToMeBaby, Bozia3, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    hej !
    breda , a ty
    Haarlem,kawał drogi...;)

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troszkę kilometrów jest , ale holandia raczej wielka nie jest
    I drogi dobre mają :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    A powiem Wam, ze tym razem moja mam wie o ciąży i mi dopinguje i przysyła mi przysmaki :-) Sama się domyśliła, bo wiedziała, że się staramy i jak się dowiedziała o poronieniu i opowiedziałam jej, ze się będziemy starać dalej, to trochę była w szoku, ale stwierdziła, że ona chce bym była szczęsliwa. I to jest dla mnie cudne :-)
    Fajnie :)

    nick nieaktualny, Elfik, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość


  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No to zobaczymy bo ja tez totalnie wyluzowalam w tym cyklu :)
    ja też.. ;)

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciaze nowe som, a zdjecia jakies??

    Simba, moremi, BISCA, Zofia8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    A powiem Wam, ze tym razem moja mam wie o ciąży i mi dopinguje i przysyła mi przysmaki :-) Sama się domyśliła, bo wiedziała, że się staramy i jak się dowiedziała o poronieniu i opowiedziałam jej, ze się będziemy starać dalej, to trochę była w szoku, ale stwierdziła, że ona chce bym była szczęsliwa. I to jest dla mnie cudne :-)


    <3
    To naprawdę ważna rzecz mieć wsparcie w osobie mamy !

    Aasiula, Elfik, BISCA, Zofia8 lubią tę wiadomość

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze a propos Mamy3, bo ciężko mi odpuścić. Jest mi przykro.
    Nie wiem, czy to akurat miała na myśli w swojej wypowiedzi, ale to prawda, że przy okazji ostatnich wyborów robiło się tu jakoś tak przytłaczająco momentami.
    Sama jestem politycznie antypis i moim zdaniem Duda jest gorszym złem i już się wypowiadałam dlaczego, jednak ocenianie wyborczych sympatii na podstawie wąskiej dziedziny - medyczno-światopoglądowej może stać się pułapką. A takie chwilami odnosiłam wrażenie - że głównym powodem oceny Dudy jest jego stosunek do invitro.
    No na przykład ten numer z przelewami - my tu się staramy i leży nam na sercu invitro. Jednak problem głębokiej kontroli panstwa nad obywatelami i ogromna siła przebicia lobby jednej branży dotyczy już nie tylko staraczek.
    Nie wiem w końcu, jakie są poglądy polityczne Mamy3, bo zachowała je w tajemnicy, jako świetny kijek :) i nie o to tu chodzi, ale te żarty z moherostwem, w moim odczuciu czasami ocierały się o ten gorszy smak.

    nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A da sie tak ???
    Jak zalatana jestem, to naprawdę nie myślę o ciązy. W zasadzie, tylko czuję większe cycki, żadnych nudności. Chcę aby ten czas minął z jak najmniejszą ilością stresu, staram się i oczywiście po takich staraniach dochodzą do mnie głupie myśli...

    nick nieaktualny, anna maria, Magdala, Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, moremi, caffe, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Eeej my zbieramy Twoje opowieści i kiedyś do druku je damy. Jak znikniesz, to mój misterny plan na szybkie wzbogacenie się runie.

    kurczę, ale naprawdę nie ściemniam..
    krew była, sluz był... ;)

    co ja mogę, że nie mam skalniaka, nimfomanii i nie jestem butową fetyszystką, tudzież anorektyczką..to muszę pisać o mej nędznej egzystencji w szponach służby zdrowia

    ale dziś dla odmiany napiszę jakie seriale warto ściągnać, tfu, zakupić ;)

    BISCA, anna maria, Magdala, Mega, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, caffe, kapturnica, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, paszczakin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Strasznie się boję żeby nie było powtórki, wszystko się wyjaśni 21.05, dopiero wtedy idę do gina, dałam sobie na wstrzymanie :-) I staram się nie myśleć o ciąży i się nie wkręcać
    i to lubie,na spokojnie bez nakręcania,trzeba troszkę na wstrzymanie dać i już :)

    nick nieaktualny, Elfik, Aasiula lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo milo :-)
    dorbie wrote:
    A powiem Wam, ze tym razem moja mam wie o ciąży i mi dopinguje i przysyła mi przysmaki :-) Sama się domyśliła, bo wiedziała, że się staramy i jak się dowiedziała o poronieniu i opowiedziałam jej, ze się będziemy starać dalej, to trochę była w szoku, ale stwierdziła, że ona chce bym była szczęsliwa. I to jest dla mnie cudne :-)

    nick nieaktualny, Elfik, Aasiula lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Egzamin poszedl dobrze. Ktos trzymal? ;-)

    A w pracy sodoma z gomoria. Moge matura pisac z Henryka VI i Wojny Roz.

    Ide poczytac co sie dzialo.

    anna maria, nick nieaktualny, Mega, Elfik, gretka, Aasiula, nick nieaktualny, Krakonka, nick nieaktualny, malgos741, BISCA, beates, moremi, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, Zofia8, caffe, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Bozia3, gosia7122 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 maja 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie :-)
    Magdala wrote:
    Egzamin poszedl dobrze. Ktos trzymal? ;-)

    A w pracy sodoma z gomoria. Moge matura pisac z Henryka VI i Wojny Roz.

    Ide poczytac co sie dzialo.

    nick nieaktualny, Elfik, efcia, Magdala, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
‹‹ 9268 9269 9270 9271 9272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ