X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 15 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamska jak sie czujesz??

    Ja ledwo chodzę jajniki tak bolą że szok. Wcześniej też bolały ale po clo to jakas masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2017, 09:29

    Kamska lubi tę wiadomość

    Alicjaa
  • catlady Znajoma
    Postów: 20 27

    Wysłany: 15 września 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loret1 wrote:
    Catlady mi lekarka powiedziala, ze jak bedzie homocysteina ponizej 10 to ok, powyzej trzeba dzialac... takze moze Twoj lekarz nie siedzi w tym temacie... ja w ciazy przy badaniach genetycznych dowiedzialam sie o mutacji, dlatego tez bralam b6, b 12, kwas foliowy w zwiekszonej dawce i jakies inne suple...moze trop jest dobry i wystarczy czyms sie wspomoc i bedzie babel:) powodzenia!:)

    dzięki wielkie za informację, mój lekarz niby dobry, ale czas na zmianę, muszę czym prędzej zrobić genetykę i nabyć suplementy, bo czas ucieka nieubłaganie...
    dziękuję :)

    loret1 lubi tę wiadomość

    catlady

    37l.
    AMH 3,76
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 15 września 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny

    w pierwszej kolejnosci gratki dla mam ! :))

    Dani, przykro mi ze sie nie udalo, z Twoja determiancja i pozytywnym nastawieniem na pewno niedlugo sie uda, czego Ci z calego serca zycze.

    Rani, tak, ja slyszalam o tabletach anty przed staraniem, ponoc czasem sie tak robi zeby "wyciszyc jajniki" , chyba nawet dlugi protokol zaklada taka droge (ale tego nie jestem pewna), hmm wiem jak ciezko we francji sie dostac do odpowiednich lekarzy , ale moze wpisz w wyszukiwarke: Le centre d'Assistance Médicale à la Procréation de la clinique ... i miasto gdzie masz najblizej , tam Cie pokieruja. Niestety tu w tej Francji my babki 37 lat musimy dzialac szybko, ichniejsze procedury roznia sie od tych w PL.

    Ja po wakacjach wracam do staran, zaczelo sie od zlozenia papierow o in vitro. Kilku lekarzy wczesniej mowilo mi ze bede odrzucona, to jednak sprobowac musze :). Ginekolog powiedziala dzis wprost ze maja inne prawo niz w krajach sasiednich np w hiszpani gdzie moze by cos zdzialali na tych moich wynikach, takze to bedzie pewnie moj kolejny krok jak starczy mi sil, jednoczesnie w pazdzierniku 5-ta IUI.

    pozdrawiam wszystkie staraczki ;)

    Margaret.Se, Liuliu79, Dani, Kamska lubią tę wiadomość

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 września 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loret1 wrote:
    Margo ciesze sie, ze sie udalo i ze jestes szczesliwa:) tul ile wlezie;) no ja to na poczatku nie za bardzo ogarnialam rzeczywistosc, w szoku bylam:) nadal jestem haha ale juz mlodzienca ogarniam;) chociaz lekko nie jest;)
    powiem tylko tyle, chociaz w to nie wierzylam, ze czas leci jak szalony i nim sie obejrzalam mija prawie 8 mcy...;) kolki przejda, przyjda zabki-zawsze cos:) duzo cierpliwosci i milosci dla malutkiej:)

    Ja jakos ogarniam i sama jestem zdziwiona ze daje rade heheh fakt ze jak płacze a robi to bardzo rzadko ale wczoraj przez koleczki i serce mi się kraja i robie się trochę bezradna tak mi się serce rozdziera :( wczoraj zaaplikowaliśmy na brzuszek termoforek i spi od wczoraj, wiec działa :) hehehe jejka już 8 miesięcy ma Twoja perełka??! tosz to szok jak ten czas leci :) sama się domyślam ze się nie obejrze a moja córcia zacznie chodzic hahahha :)

    Liuliu79, loret1, Jot lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 15 września 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda do bani
    Przyszla tez @ nic tylko wyc i nic wiecej
    Ja zawsze pozytywnie myslaca a teraz mam wszystkiego dosc,nie mam juz sil
    Moze wyrzucenie tego z siebie mi ulzy

    Sorry za zrzedzenie

    Milego weekendu

    Liuliu79
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 15 września 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa wrote:
    Kamska jak sie czujesz??

    Ja ledwo chodzę jajniki tak bolą że szok. Wcześniej też bolały ale po clo to jakas masakra.
    Dziękuję jest ok. Wczoraj te ciagniecie w brzuchu ustalo. Dzis bete powtarzalam i jest 1660 wiec chyba wszystko w porządku. Teraz czekam na usg w nastepnym tygodniu moze juz cos będzie widać.

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 15 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po clo faktycznie jajniki czuc

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 15 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    em80 - fajnie ze sie odezwalas. Powodzenia z 5 IUI! A jakie to masz wyniki i jakie to kryteria we Francji sa ze na In Vitro moga Cie nie przyjac? Jesli sie tak stanie to uderzaj do Hiszpani!! Caluje mocno.

    Renia idz do tego "La Centre ..Procréation "!

    Loret - wow, rzeczywiscie czas leci jak szalony, Twoj skarb ma juz prawie rok :)

    Liuliu - przyko mi, przytulam...Kazda z nas ma takie chwile czasami. Moze zaplanuj cos milego dla siebie, wyjscie do kina, wizyta w spa czy cos innego, cos co pozwoli Ci zdystansowac sie troche do tematu staran...Choc na chwile. Na mnie to dziala.



    Liuliu79, loret1 lubią tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 15 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to beta ladnie rosnie .Super .

    Alicjaa
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 15 września 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa a u ciebie kiedy owulka. Bedziesz miala monitoring czy tak dzialacie?

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 15 września 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 12 dniu cyklu mialam .I mam dwa pecherzyki na lewym jeden na prawym .Kazal dzialac bez zastrzyku .Dzis 14 dc.

    Alicjaa
  • Kamska Ekspertka
    Postów: 192 165

    Wysłany: 15 września 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powodzenia z tego cyklu to i blizniaczki moglyby sie zdarzyć i tego ci życzę. Trzymam za ciebie kciuki

    atdc6iye1mipw3kl.png
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 15 września 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ;)

    Alicjaa
  • Rania Ekspertka
    Postów: 129 173

    Wysłany: 16 września 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 wrote:
    czesc dziewczyny

    w pierwszej kolejnosci gratki dla mam ! :))

    Dani, przykro mi ze sie nie udalo, z Twoja determiancja i pozytywnym nastawieniem na pewno niedlugo sie uda, czego Ci z calego serca zycze.

    Rani, tak, ja slyszalam o tabletach anty przed staraniem, ponoc czasem sie tak robi zeby "wyciszyc jajniki" , chyba nawet dlugi protokol zaklada taka droge (ale tego nie jestem pewna), hmm wiem jak ciezko we francji sie dostac do odpowiednich lekarzy , ale moze wpisz w wyszukiwarke: Le centre d'Assistance Médicale à la Procréation de la clinique ... i miasto gdzie masz najblizej , tam Cie pokieruja. Niestety tu w tej Francji my babki 37 lat musimy dzialac szybko, ichniejsze procedury roznia sie od tych w PL.

    Ja po wakacjach wracam do staran, zaczelo sie od zlozenia papierow o in vitro. Kilku lekarzy wczesniej mowilo mi ze bede odrzucona, to jednak sprobowac musze :). Ginekolog powiedziala dzis wprost ze maja inne prawo niz w krajach sasiednich np w hiszpani gdzie moze by cos zdzialali na tych moich wynikach, takze to bedzie pewnie moj kolejny krok jak starczy mi sil, jednoczesnie w pazdzierniku 5-ta IUI.

    pozdrawiam wszystkie staraczki ;)
    Napialam na priv!
    chcialabym skorzystac z twoich doswiadczen, tu na obcej, pachnącej kasztanami ziemi:) Jestem zapisana do centrum specjalizujacycm sie w leczeniu bezplodnosci, ale chcialam wczesniej zwyczajnie wykluczyc problemy ginekoogiczne, t. j, cysta, ktora mialam nie tak dawno

    córka 24 tc[*]
    8p3oqqmzaze9a671.png
    24.04.2018 pierwsze IUI 15dpo 68,8...
    0360136997edde1a6bd36c823e5bb152.png
  • Alicjaa Ekspertka
    Postów: 131 121

    Wysłany: 18 września 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczynki po wekendzie ???

    Ja jestem bardzo nastawiona w tym cyklu, tak się boje rozczarowania....

    Alicjaa
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 18 września 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Jest tu jakaś staraczka która mieszka w Anglii?
    Myślę o ponowieniu chociażby podstawowych badań hormonów itd bo poprzednie mają z 3 lata? I nie wiem jak to tu na wyspach wygląda

    I will live my life!!!
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 18 września 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Wielkie gratulacje Ilya!!!!! <3 Jak ma na imie synek? Czekamy na fote!

    Kochane, urodziłam! Jeszcze w to wszystko nie wierzę, tak jak w całą tę moją ciążę. Ku pokrzepieniu serc dla nowych staraczek: mam 41 lat, starałam się w sumie dwa lata i po przerwie kolejne trzy, w międzyczasie ciąża stracona w 6 tygodniu, podjęcie wielkiej batalii o kolejną (badania, suple, dieta, latanie po świecie na akcję-owulację) w końcu decyzja o IUI, pierwsze podejście nie udane, przy drugim stał się cud, który ma teraz na imię Dawid Leon. Nie poddawajcie się nigdy, prędzej czy później musi się udać każdej z nas.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cbafa999ef4d.jpg

    Liuliu79, Nusieńka, Alicjaa, Millaa, loret1, Aqu, Jastin76, MoBo, ana167, Znowu.ta.kryska, Jot, eM80, Margaret.Se, evaness, sandzu, She Wolf, Dani, niezapominajka2017, aszencja, tAnia, bulkaasia lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 18 września 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya
    Gralulacje!
    Piękny synus


    Wiem ze musi sie udac

    Pozdrawiam xxx

    Liuliu79
  • Millaa Przyjaciółka
    Postów: 114 26

    Wysłany: 18 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, liczę na Wasze wsparcie i kila słów otuchy...
    Jestem tutaj po raz pierwszy. Zacznę od tego, że niedawno pochowałam Moją Maleńką Śliczną córeczkę, która zmarła w 30 tyg. ciąży. Miała chore serduszko. Wiedzieliśmy o tym od badań połówkowych. Robiliśmy wszystko, ale niestety.
    O Dzieciątko walczymy około 3 lat, podeszliśmy do pierwszej Inseminacji i się udało. Wielkie zaskoczenie, nieopisane szczęście i niestety tragiczny finał. Dodam, że mam skończone 37 lat i boję się, że już nigdy nam się nie uda.
    Jutro mam pierwszą po porodzie wizytę u lekarza, jestem ciekawa co usłyszę? Trzymajcie proszę kciuki. Może jest wśród Was osoba z podobnymi doświadczeniami. Nie ukrywam, że czytając Historie dziewczyn, którym się udało, jest dla mnie obecnie najlepszą terapią. Dziękuję WAM i życzę powodzenia każdej z WAS!

    Nusieńka lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Kochane, urodziłam! Jeszcze w to wszystko nie wierzę, tak jak w całą tę moją ciążę. Ku pokrzepieniu serc dla nowych staraczek: mam 41 lat, starałam się w sumie dwa lata i po przerwie kolejne trzy, w międzyczasie ciąża stracona w 6 tygodniu, podjęcie wielkiej batalii o kolejną (badania, suple, dieta, latanie po świecie na akcję-owulację) w końcu decyzja o IUI, pierwsze podejście nie udane, przy drugim stał się cud, który ma teraz na imię Dawid Leon. Nie poddawajcie się nigdy, prędzej czy później musi się udać każdej z nas.

    o ja!!!!!!!!!!!!!!!!!! super!!!! gratulacje dla Ciebie i Malucha! :) ja czekam cały czas na ten mój mały cud :)

    Ylya lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 1091 1092 1093 1094 1095 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ