Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Sesyjka Koleżanka

Wysłany: 26 marca, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OllaOlla wrote:
    Dziewczyny,

Mam 37 lat, macice jednorozna, podobno endometrioze, problemy raczej po mojej stronie. i nagle moj maz dopuscil Do siebie opcje IVF.
    Wczesniej nie bylo o tym mowy...

Jestem zielona w temacie. Kogo w Warszawie polecacie? Jaka klinike?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc, bo... nie mam pojecia. Niby radosc ale... tez szok i stres z tymi myslami.
    ja się zapisałam na 1 wizytę do Novum.

• AnRaSaAr Znajoma

Wysłany: 23 kwietnia, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 41 lat i się staramy

• efcia84 Koleżanka

Wysłany: 26 kwietnia, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    37 i też walczymy i się nie poddajemy ;)

• efcia84 Koleżanka

Wysłany: 26 kwietnia, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    ja się zapisałam na 1 wizytę do Novum.
    Novum dobry wybór ;)

• Beddina Debiutantka

Wysłany: 26 kwietnia, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 17 tyg. ciazy, mam 36.6 lat :) po 2 poronieniach w 2020 i 2017. Glowa do gory laski i powodzenia

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia, 22:43

8p3oe6hhmq21jvre.png
  • Sesyjka Koleżanka

Wysłany: 27 kwietnia, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beddina wrote:
    Jestem w 17 tyg. ciazy, mam 36.6 lat :) po 2 poronieniach w 2020 i 2017. Glowa do gory laski i powodzenia
    super,
    naturalnie się udało?

• PtojectBejbi3 Nowa

Wysłany: 27 kwietnia, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pierwszą córkę Simonę urodziłam w wieku 37 lat bez wspomagania. Kiedy miała 11 miesięcy a ja 38 lat wpadliśmy z drugą córeczką Stefanią. Pierwsza ciąża bezproblemowa, poród koszmarny z vacuum. Druga ciąża bardzo źle znoszona, krwawienia, niestety zakończone przedwczesnym porodem w 24+4, cesarskie cięcie typu T. Stefania zmarła po 6 dniach. Nie była planowana, ale nie brałam pod uwagę tego scenariusza w najgorszych koszmarach. Przegadaliśmy sprawę z mężem, bo teraz, kiedy Stefi się pojawiła w naszym życiu, bardzo chcielibyśmy, żeby Simi miała kogoś jak nas zabraknie. Starania zaczęliśmy 4 tygodnie po cesarce. To koszmar starać się o ciążę po śmierci dziecka. Nie zamierzam tego odkładać, bo jak to zrobię, to nigdy już nie spróbuję. W tym roku skończę 39 lat. Mieszkam poza Polską, więc nie mam takiego dostępu do ginekologa przez ogromne koszty wizyt. Biorę witaminy, testuje owulację i temperaturę. Boję się. Niby mówili mi, że skoro naturalnie miałam dwie ciąże, w tym wpadka to się uda jak ciało będzie gotowe. Ale stres i strach jest ogromny.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 14:00

Beddina lubi tę wiadomość

• Beddina Debiutantka

Wysłany: 27 kwietnia, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    super,
    naturalnie się udało?
    Tak, nie zdecydowalabym sie chyba inaczej

8p3oe6hhmq21jvre.png
‹‹ 1203 1204 1205 1206 1207
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego