X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    U mnie tak było w tamtym roku jak zaczelismy sie starac. Teraz juz mi zeszło ale moze dlatego ze ja z dziecmi pracuje to nie mam takiego instynktu az duzego. Trzeba troche to wyposrodkowac bo to naprawde moze na glowe dac.

    Ja o tym wiem, ze mozna zwariowac ale tez wiem, ze to zapewne moj ostatni rok a moze dwa albo mniej czasu. Wiem ze sa przypadki bardzo poźnego zajścia w ciąże, donoszenia oraz bezproblemowego porodu. Tylko nie wiemyczy do tej grupy sie zaliczamy tzn czy ja się zaliczam. To co czytam wszedzie to do 40tki są wieksze szanse a po juz maleją znacząco. Nie udało mi się przed 40tką i czy po mi się teraz uda. Oto jest pytanie, na które nikt nie zna niestety odpowiedzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 20:24

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis w tv mowili ze po invitro zaszła babka w wieku 59 lat :) ciekawe czy to prawda ale zalezy, moze i tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 21:07

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se dopóki owulacje występują, wyniki hormonów są w normie to jest szansa. Trzeba mieć nadzieję. Ja jeszcze trochę jej mam, a też jestem po 40 i mam świadomość, że to moje ostatnie podrygi.

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, czytałam ostatnio o syropie z gwajafenazyną, który działa super i szybko na poprawę śluzu płodnego. Słyszałyście o jego skuteczności albo same stosowałyście ? Wiem o olejkach z siemienia lnianego i wiesiołka ale na efekty długo trzeba czekać. Ostatnio mam strasznie skąpy śluz a zawsze miewałam go w nadmiarze. Kupiłam sobie kilka miesięcy temu płyn do higieny intymnej na upławy, nie sądziłam że w ogóle podziała a tym bardziej w 100%.

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Margaret.Se dopóki owulacje występują, wyniki hormonów są w normie to jest szansa. Trzeba mieć nadzieję. Ja jeszcze trochę jej mam, a też jestem po 40 i mam świadomość, że to moje ostatnie podrygi.

    Wiem Aniu i jeszcze tej nadzieji odrobinę mam, ale im mniejsza nadzieja tym większa desperacja

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Jestem tu nowa, po 3 ciążach biochemicznych, bezdzietna.. mam nadzieje że tylko na razie, czterdziecha na karku, fajnie ze powstał ten wątek
    Mi ostatnio też optymizm oklapł całkiem, miałam nadzieje że szybciej zajde i coś nie idzie, pójde chyba na stymulacje w końcu
    też zaczynam świrować, coraz więcej lęku coraz mniej nadziei
    Pozdrawiam

    Witamy Cię ! dobrze trafiłaś :)

    MoBo, chruszczow, Adelajda lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Jestem tu nowa, po 3 ciążach biochemicznych, bezdzietna.. mam nadzieje że tylko na razie, czterdziecha na karku, fajnie ze powstał ten wątek
    Mi ostatnio też optymizm oklapł całkiem, miałam nadzieje że szybciej zajde i coś nie idzie, pójde chyba na stymulacje w końcu
    też zaczynam świrować, coraz więcej lęku coraz mniej nadziei
    Pozdrawiam
    czesc witaj w grupie razniej :)

    Na pewno zajdziemy, stymulka jak najbardziej ale po badaniu HSG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 09:01

    MoBo, chruszczow lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Dziewczynki, czytałam ostatnio o syropie z gwajafenazyną, który działa super i szybko na poprawę śluzu płodnego. Słyszałyście o jego skuteczności albo same stosowałyście ? Wiem o olejkach z siemienia lnianego i wiesiołka ale na efekty długo trzeba czekać. Ostatnio mam strasznie skąpy śluz a zawsze miewałam go w nadmiarze. Kupiłam sobie kilka miesięcy temu płyn do higieny intymnej na upławy, nie sądziłam że w ogóle podziała a tym bardziej w 100%.
    nie słyszałam ale na mnie nic nie dziala, podobno jest jakis lek:? nowy na poprawe sluzu, ale nie stosowałam bo do IUI to niewazne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Margaret.Se dopóki owulacje występują, wyniki hormonów są w normie to jest szansa. Trzeba mieć nadzieję. Ja jeszcze trochę jej mam, a też jestem po 40 i mam świadomość, że to moje ostatnie podrygi.
    pewnie ze masz szanse, sluchajcie poki badania w miare ok, to zawsze szansa jest.

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Dziewczynki, czytałam ostatnio o syropie z gwajafenazyną, który działa super i szybko na poprawę śluzu płodnego. Słyszałyście o jego skuteczności albo same stosowałyście ? Wiem o olejkach z siemienia lnianego i wiesiołka ale na efekty długo trzeba czekać. Ostatnio mam strasznie skąpy śluz a zawsze miewałam go w nadmiarze. Kupiłam sobie kilka miesięcy temu płyn do higieny intymnej na upławy, nie sądziłam że w ogóle podziała a tym bardziej w 100%.

    Syrop sie nazywa guajazyl - moge sie zalozyc, ze jako dziecko nieraz wzielas go na kaszel ale nie pamietasz :) To zaden nowy srodek i jest od laaaat na rynku. Nie zwieksza sluzu tylko go rozrzedza (rozrzedzony szybciej wyplynie na zewnatrz) - tu znajdziesz info
    http://mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=20&s_id=1&ss_id=3
    Znam dziewczyny ktore sie nim wspomagaja i mowia ze dzaiala :) Biora jakos 5 dni przed owulka.

    Ja sobie pomagam Pre-Seed (w polsce mozna kupic Conceive). To sa lubrykanty ktore sa specjalnie stworzone dla par starajacych sie poczac. Nie sa tanie.

    Biore tez olej lniany i wiesiolek ale efekty dopiero zaczelam zauwazac - po jakis 3-4 cyklach.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Jestem tu nowa, po 3 ciążach biochemicznych, bezdzietna.. mam nadzieje że tylko na razie, czterdziecha na karku, fajnie ze powstał ten wątek
    Mi ostatnio też optymizm oklapł całkiem, miałam nadzieje że szybciej zajde i coś nie idzie, pójde chyba na stymulacje w końcu
    też zaczynam świrować, coraz więcej lęku coraz mniej nadziei
    Pozdrawiam

    Witamy :)

    chruszczow lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukalam dla siebie nowego priobiotyku w weekend i natrafilam na ten:
    http://www.provag.info/o_produktach_prOVag/prOVag_doustnie
    Mi lekarz zalecil brac probiotyk na moje problemy z trawieniem. Ja sobie go sprobuje.

    Adelajda moze Ciebie zainteresuje.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    laski a czy któraś z Was miała może ciażę biochemiczną?
    ja nie, ale na forum jest mnostwo takich kobietek, i w watku 35+ i w watku np invitro.

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Syrop sie nazywa guajazyl - moge sie zalozyc, ze jako dziecko nieraz wzielas go na kaszel ale nie pamietasz :) To zaden nowy srodek i jest od laaaat na rynku. Nie zwieksza sluzu tylko go rozrzedza (rozrzedzony szybciej wyplynie na zewnatrz) - tu znajdziesz info
    http://mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=20&s_id=1&ss_id=3
    Znam dziewczyny ktore sie nim wspomagaja i mowia ze dzaiala :) Biora jakos 5 dni przed owulka.

    Ja sobie pomagam Pre-Seed (w polsce mozna kupic Conceive). To sa lubrykanty ktore sa specjalnie stworzone dla par starajacych sie poczac. Nie sa tanie.

    Biore tez olej lniany i wiesiolek ale efekty dopiero zaczelam zauwazac - po jakis 3-4 cyklach.

    Tak wiem ze to syrop na kaszel :)Tak stosuje się go 5dni przed i w dzień owulacji się zaprzestaje. Jak działa w jakikolwiek sposób to go kupię jutro i zacznę brać. Odstawiłam tez ten płyn do higieny intymnej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 13:58

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam iść go ginekologa (obym się dostała) ale co najlepsze że mam jeszcze plamienie wrrr 7dzień cyklu, cholera niech to weźmie. Jak jutro wstanę po 5tej i będzie dalej plamienie to nici z ginekologa i nici z hsg we czwartek.

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    MoBo dzięki ;) Jutro wdepnę do apteki.

    Chruszczow, witaj w drużynie :)

    Dziś dzwonię o wyniki z ureaplazmy, ale się boję. Jestem złej myśli. Nienawidzę tej swojej intuicji,która prawie zawsze się sprawdza.
    Koleżanka dziś mi powiedziała "ależ mamy szczęście do dzieci" bo 3 kobity w pracy są w ciąży. Ja mam cholerne szczęście do dzieci, naprawdę :(
    Jak przechodzę obok którejś z nich to nawet nie mogę patrzyć w te stronę, mnie po prostu wręcz ich widok boli.

    Margaret.Se nie liczmy tych lat bo zwariujemy. Na dłuższą metę tak nie da się żyć. Pytałaś o coś na poprawę śluzu płodnego, ja stosuję siemie lniane: mielone (2 łyżeczki zalewam przegotowaną wodą i wypijam kubeczek nawet co dwa dni) - u mnie wyniki były szybko i efekt widzę. Gdy przestaję pić, śluz niestety zanika. Ogólnie to biologia mnie zaskakuje, przed poronieniem nie miałam ze śluzem kłopotów, a teraz?

    Nadzieja umiera ostatnia.

    Całusy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 16:42

    Adelajda
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    MoBo dzięki ;) Jutro wdepnę do apteki.

    Chruszczow, witaj w drużynie :)

    Dziś dzwonię o wyniki z ureaplazmy, ale się boję. Jestem złej myśli. Nienawidzę tej swojej intuicji,która prawie zawsze się sprawdza.
    Koleżanka dziś mi powiedziała "ależ mamy szczęście do dzieci" bo 3 kobity w pracy są w ciąży. Ja mam cholerne szczęście do dzieci, naprawdę :(
    Jak przechodzę obok którejś z nich to nawet nie mogę patrzyć w te stronę, mnie po prostu wręcz ich widok boli.

    Margaret.Se nie liczmy tych lat bo zwariujemy. Na dłuższą metę tak nie da się żyć. Wiem, że jest jeszcze in vitro, ale mam co do tej metody wątpliwości, mimo moich pragnień bycia mamą. Liczę jeszcze, że może po wyleczeniu, uda się poprzez stymulację lub ins. Nadzieja umiera ostatnia.

    Całusy :)

    Adelajda
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    dziewczyny a łykałyście dong quai? ja bym spróbowała z jeden cykl ale nie wiem co myślec bo to są fitoestrogeny a wiem że np fitoestrogeny z soi są be

    Moja akupunkturzystka dala mi dong quaia w jakies mieszance - nie do konca moglam sie doszukac to tam jeszcze dodala (cynamon i cos tam jeszcze - na mocne rozgrzewanie). Po pierwszym cyklu dostalam takiej migreny podczas okresu, ze przez trzy dni po pracy musialam lerzec bo bol byl nie do wytrzymania na stojaco (ja nie mam boli glowy wiec to tez moze dlatego).
    Nalegala zebym jeszcze jeden cykl sprobowala tylko nie mialam pic w okres i na tydzien przed okresem - glowa nie bolala.
    Ogolnie w te dwa cycle nic mi nie pomoglo, ale wydaje mi sie, ze to nie byla wina dong quaia tylko mieszanki i pani akupunkturzystki ktora nie wiedziala co robi.
    Jezeli chcesz sprobowac to tak jak wyzej nie polecam uzywac podczas okresu i tuz przed.
    Ten temat soi nie jest do konca wyjasniony, ponoc Azjaci maja najnizsze zachorowania na raka prostaty i ukladow rozrodczych.

    A co Ci dolega? na co chcesz brac?

    chruszczow lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Cześć.
    MoBo dzięki ;) Jutro wdepnę do apteki.

    Chruszczow, witaj w drużynie :)

    Dziś dzwonię o wyniki z ureaplazmy, ale się boję. Jestem złej myśli. Nienawidzę tej swojej intuicji,która prawie zawsze się sprawdza.
    Koleżanka dziś mi powiedziała "ależ mamy szczęście do dzieci" bo 3 kobity w pracy są w ciąży. Ja mam cholerne szczęście do dzieci, naprawdę :(
    Jak przechodzę obok którejś z nich to nawet nie mogę patrzyć w te stronę, mnie po prostu wręcz ich widok boli.

    Margaret.Se nie liczmy tych lat bo zwariujemy. Na dłuższą metę tak nie da się żyć. Wiem, że jest jeszcze in vitro, ale mam co do tej metody wątpliwości, mimo moich pragnień bycia mamą. Liczę jeszcze, że może po wyleczeniu, uda się poprzez stymulację lub ins. Nadzieja umiera ostatnia.

    Całusy :)

    A wiesz moze zapytaj lekarza o ten lek, zobaczymy co powie. Ogolnie opinie czytalam niezle, ze zalecany przez ginkow.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Cześć.
    MoBo dzięki ;) Jutro wdepnę do apteki.

    Chruszczow, witaj w drużynie :)

    Dziś dzwonię o wyniki z ureaplazmy, ale się boję. Jestem złej myśli. Nienawidzę tej swojej intuicji,która prawie zawsze się sprawdza.
    Koleżanka dziś mi powiedziała "ależ mamy szczęście do dzieci" bo 3 kobity w pracy są w ciąży. Ja mam cholerne szczęście do dzieci, naprawdę :(
    Jak przechodzę obok którejś z nich to nawet nie mogę patrzyć w te stronę, mnie po prostu wręcz ich widok boli.

    Margaret.Se nie liczmy tych lat bo zwariujemy. Na dłuższą metę tak nie da się żyć. Wiem, że jest jeszcze in vitro, ale mam co do tej metody wątpliwości, mimo moich pragnień bycia mamą. Liczę jeszcze, że może po wyleczeniu, uda się poprzez stymulację lub ins. Nadzieja umiera ostatnia.

    Całusy :)

    Adelajda, pisz od razu jak z wynikami u Ciebie. Też mam jak Ty te przeczucia które prawie zawsze się sprawdzają i nie znoszę ich jak mam złe przeczucie, a ostatnio coraz częściej.

    Adelajda lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ