X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?
Odpowiedz

AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?

Oceń ten wątek:
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 7 października 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bella84 za wyczerpującą odpowiedź :)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 15 października 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje AMH w kwietniu 2014r. 0,4 . Do tego 3 stopień endometriozy. Nie kwalifikujemy się do Rządowego Programu, z badań klinicznych dyskwalifikuje nas mój 3 stopień endometriozy . Na prywatne Nas nie stać , a ja właśnie dziś dowiedziałam się , że moja bratowa jest już na wylocie i ukrywali to przede mną :( Z resztą przy pierwszej ciąży bratowej była podobna sytuacja , a mieszkaliśmy wtedy w tym samym mieście w Angli . Dowiedziałam się na ulicy. I jak tu wierzyć w rodzinę ? :(

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 16 października 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicinia wiem doskonale jak to ciezko jest gdy sie nie udaje i ciezko mi dobrac slowa pocieszenia bo np na mnie zadne nie dzialaly nawet te od lekarza ... W pewnym momencie chyba poprostu zaczyna sie starac by o tym nie myslec i zajac sobie odpowiednio czas i zrobic cos dla siebie wiec tego Ci zycze bys znalazla w sibie duzo sily zrobila cos dla siebie co nada sens kazdemu dniu a moze nieoczekiwanie zycie Cie zaskoczy czego Ci goraco zycze...

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 19 października 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Walka rozpoczęta" od dzisiaj stosuję zastrzyk Gonapeptyl (samodzielnie w brzuch), a od jutra domięśniowo Merional. Czy któraś z Was stosowała te zastrzyki? Co ile dni był monitoring? Mi lekarz kazał przyjechać 21-go we wtorek a to będzie u mnie 4 dc. Najgorsze jest to, że dla par, które naprawdę mają problem nie ma żadnego wsparcia. Jeśli nie ma kwalifikacji do refundacji zabiegu to przynajmniej leki powinny być refundowane.

    Aneczka80

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na AMH, u mnie sie czeka 10-12 dni. Dopiero niedawno zrobilam wiec wynik dopiero w nastepnym tygodniu pewnie pod koniec.


    Bella a Ty zaszlas po inseminacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2014, 11:11

  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 19 października 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby kwalifikować się do Rządowego Programu AMH teraz nie może być mniejsze niż 0,7. Moim zdaniem i na moim przykładzie robiąc badania do in vitro rządowego należy zacząć od właśnie tego badania , ja niestety zrobiłam je na samym końcu i okazało się ,że wydany 1000 zł na wszystkie inne były wyrzucone w błoto , bo ten jeden wynik przekreślił wszystko . Teraz znalazłam inne wyjście z tej sytuacji , ale na razie nie mówię nic głośno żeby nie zapeszyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicinia powodzenia.

  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 20 października 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Kicinia powodzenia.
    Dzięki :* jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to się pochwalę tym moim innym wyjściem :)Może którejś w podobnej do mojej sytuacji się przyda.

    sisi lubi tę wiadomość

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 21 października 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka tak ja zaszalam po iui :)
    Kicinia to trzymam kciuki i czekam w razie czego na informacje o tym podejsciu :) bo jestem bardzo ciekawa a poza tym kto wie jak bedzie przy ew starankach o rodzenstwo, wiec sie taka inf napewno przyda :)

    aszka lubi tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Aszka tak ja zaszalam po iui :)
    Kicinia to trzymam kciuki i czekam w razie czego na informacje o tym podejsciu :) bo jestem bardzo ciekawa a poza tym kto wie jak bedzie przy ew starankach o rodzenstwo, wiec sie taka inf napewno przyda :)
    fajnie ze sie udało :) Troche mi ulzyło, bo sie tez nastawiam na IUI a boje troche tego wyniku, w nastepny poniedzialek powinien byc.

  • Nina999 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 22 października 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa i prosze o radę. Odebrałam właśnie wynik AMH i mój wynosi 9,9. Czy powinnam go podzielić na 2? Dwa lata temu miałam cos około 6. 6 to i tak dużo ale prawie 10 :(. W lipcu miałam ciążę pozamaciczną i laparoskopie, bałam się że zabieg obniży moje AMH a tu takie coś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 12:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina999 wrote:
    Dziewczyny jestem tu nowa i prosze o radę. Odebrałam właśnie wynik AMH i mój wynosi 9,9. Czy powinnam go podzielić na 2? Dwa lata temu miałam cos około 6. 6 to i tak dużo ale prawie 10 :(. W lipcu miałam ciążę pozamaciczną i laparoskopie, bałam się że zabieg obniży moje AMH a tu takie coś.
    ja bym powtorzyla za pol roku.

  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 22 października 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicinia wrote:
    Dzięki :* jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to się pochwalę tym moim innym wyjściem :)Może którejś w podobnej do mojej sytuacji się przyda.

    Kicinia ja tez czekam na info. Ja ze względu na niskie AMH = 0,3 nie mam szans na inseminację i szykujemy sie do In Vitro (na własny koszt). Jestem w trakcie szprycowania się Merionalem i Gonapeptylrm - efekt 6 pęcherzyków. W piatek mam kolejny monitoring i mam nadzieję, że będzie ok

    Aneczka80

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam badanie, ja mam 2,69 czyli w normie.

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 23 października 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Aszka mamy podobny wynik ja mam 2,7 :)

    aszka lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    o Aszka mamy podobny wynik ja mam 2,7 :)
    to dobry wynik.

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 23 października 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka to bardzo ladny wynik jak 6 :) trzymam kciuki za dobre komoreczki i zarodki , by zaowocowaly ciaza :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moim badaniu pisze: obnizona rezerwa jajnikowa ponizej 1.5 w normach.

    Miasa lubi tę wiadomość

  • zai2014 Autorytet
    Postów: 591 510

    Wysłany: 24 października 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dwa dni temu odebrałam wynik AMH, który wynosi 6. Kilka lat temu miałam laparo i wówczas było potwierdzenie o PCO, ale od tego czsu miałam kilka monitoringów i wiem, że mam owulację i że pęcherzyki pękają. Czy powinnam się martwić moim wysokim wynikiem? Dodam, że jestem w trakcie stymulacji do IVF, ale chciałabym wiedzieć.

    Bliźniaki są z nami :*
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 24 października 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zai2014 6 to jeszcze chyba nie tak źle, ja dzisiaj odebrałam wynik : 11,8 !

    aszka świetne masz AMH :)

    Dziewczyny miała któraś takie wysokie AMH i z czym to się wiązało ?
    Ja mam obraz PCO w usg , lekkie kłopoty w nadm. owłosieniem, ale cykle mam regularne w miale ok.30-32dni i po clo owulację...

    Tego wysokiego AMH chyba sie nie da "wyleczyć" nie? to co zostaje? czymś można sobie pomóc ?

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ