X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?
Odpowiedz

AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?

Oceń ten wątek:
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 21 lutego 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mój wynik AMH 7,1 oznacza, ze mam PCOS? Lekarka nic takiego nie mówiła...

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 lutego 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola wrote:
    Postanowiłam, że tego 8 stycznia pójdę do tego naszego Trójmiejskiego cudotwótcy z Kliniki leczenia niepłodności i zobaczymy co on powie na te moje wyniki.

    Dżola, o jakim cudotwóry mówisz? Możesz zdradzic jego nazwisko? Możesz wrazie czego napisać na priv.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    czekam na wyniki amh i inhibiny do piątku a potem na koniec stycznia do dr Czecha jestem zapisana...aczkolwiek o Śliwińskim słyszałam wiele dobrego niestety ma terminy na luty więc już sama niewiem czy czekać czy iść do Czecha

    Jak wrażenia po wizycie u doktora Czecha? Pozytywne, negatywne?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zobaczyłam swoje wyniki.
    AMH: 0,25.

    podłamałam się okropnie. Jutro wizyta w klinice niepłodności.

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czech jest ok, konkretny w sumie, spora wiedza i doswiadczenie, aczkolwiek mi bardziej sliwinski podszedl, wiec jest moim prowadzacym leczenie, odpowiada ekspressowo na smsy:p

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, sorki, ze tak miedzy " wodke a zakaske", ale mozecie mi napisac co to jest ten AMH? bo czytam wszystkie tematy z forum , ale tego skrotu to nie znam...dzieki

    p.s ja tez jestem z trojmiasta :D ktorego mi brak, bo zyje we Wloszech :D i tu staram sie o bambino :D

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti-Müllerian Hormon (AMH)
    http://portal.abczdrowie.pl/amh

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiśnia wrote:
    Powtórzyłam badanie, wynik jest lepszy :) Może nie powalający, ale kwalifikuje nas do refundacji in vitro. Wynik mam teraz 0,6 wcześniej miałam 0,2 :)

    Wiśnia jakim cudem wcześniej miałaś wynik 0,2 a teraz 0,6 ?? Czy robiłaś to badanie w innych dniach cyklu?? z tego co czytałam, to nie można nic zrobić aby polepszyć wynik, jak to się stało, że masz taką rozbieżność??

    Ja niestety mam wynik 0,6.

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 5 marca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ja np w styczniu miałam wynik 0,88 a w lutym 0,51, oczywiscie wynik moze spasc ale nie tak drastycznie, lekarz mi powiedzial ze nawet w tamach jednego lab moga zmieniac odczynniki a tym samym zmienia sie wynik... I niektorym nagle wychodzi duzo gorszy a innym znacznie lepszy...

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn ja wiem, że ten wynik z roku na rok będzie spadał, ale nie zdawałam sobie sprawy, że może wynik np w innym laboratorium być wyższy.
    Teraz się zastanawiam czy nie powtórzyć badania, bo ja mam wynik tylko 0,6! a FSH miałam chyba 9.

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    Anti-Müllerian Hormon (AMH)
    http://portal.abczdrowie.pl/amh

    no to teraz juz wiem :) dziekuje :)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś może cos powiedziec na temat mojego AHM? Wynik to 3.53 ng/ml robiony w 2 d.c

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odebralam dzisiaj wyniki 7,22


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • hrynia Koleżanka
    Postów: 55 5

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Ktoś może cos powiedziec na temat mojego AHM? Wynik to 3.53 ng/ml robiony w 2 d.c
    Wynik bardzo dobry. Jesteś zdrowa :)

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

    4 lata starań, 2 poronienia (14-02-2014,12-01-2015), MTHFR, Niedrożny jajowód, Niedoczynność tarczycy, Komórki NK
    thgf9n7353137rpc.png
  • Aganippe Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 marca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Być może pytanie się już gdzieś powtórzyło, ale ciągle mam wątpliwości. Jak to wygląda z tymi normami? Jaki wynik mniej więcej jest prawidłowy? Oczekuję na wyniki, odbiorę je dopiero w poniedziałek ale ciekawi mnie to. Stwierdzono u mnie przedwczesne wygasanie czynności jajników, dlatego chciałam przebadać się i pod tym kątem. Ale zanim jednak udam się z wynikami do lekarza, chciałabym mniej więcej wiedzieć czego mogę się spodziewać :)

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik amh powinien byc powyzej 1, domyslam sie ze u Ciebie bylo stwierdzenie wstepne POF na podstawie obrazu usg? Radze spokojnie poczekac na wyniki a potem dzialac , chociaz zalezy tez ile czasu sie starasz, z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze mimo ze stwierdzono u mnie a raczej podejrzewa sie POF ( przedwczesne wygasanie funkcji jajnika) to ze wzgledu na dosc krotki czas staran lekarz tez nie chce podejmowac drastycznych krokow leczenia... Co moze byc zarowno pozytywne jak i negatywne... Moge pocieszyc ze kolezanka z amh 0.2 ma niedlugo termin, a na wielu gorach mozna poczytac ze mimo POF kobiety zachodza w ciaze , co wiecej naturalnie...

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Aganippe Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję bardzo :) W sumie wszystko potoczyło się szybko i staramy się od kilku miesięcy dopiero. tak na podstawie usg, byłam też na badaniach w szpitalu endokrynologiczno - ginekologicznym i po badaniach tam i konsultacjach z wynikami właśnie tak mi lekarz przedstawił sytuację. No nic, spokojnie poczekam na wyniki (aczkolwiek jakoś ciężko mi usiedzieć spokojnie :P) i zobaczymy co będzie dalej.

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.inviafertility.com/blog/conception /drvkarande/low-amh-level-is-not-predictive-of-decreased-cha nce-of-pregnancy-in-young-healthy-women

    Polecam artykul, mam nadzieje ze wleje teoche optymizmu :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczytałam się w posty AMH, znacząco się zmartwiłam mam wynik ponad 10, jestem teraz stymulowana clo
    jak czytam jak ciężko jest zajść to płakać mi się chce :( echh

    Asia_08 lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Wiśnia jakim cudem wcześniej miałaś wynik 0,2 a teraz 0,6 ?? Czy robiłaś to badanie w innych dniach cyklu?? z tego co czytałam, to nie można nic zrobić aby polepszyć wynik, jak to się stało, że masz taką rozbieżność??

    Ja niestety mam wynik 0,6.

    Owszem zrobiłam w innym dniu cyklu. Jednakże wynik 0,6 dalej jest wg lekarzy wynikiem nieprawidłowym. Podczas badania USG uwidoczniono ok. 10-11 pęcherzyków, i utwierdzono mnie w przekonaniu, że nie należy sugerować się wynikiem AMH, bo to bzdura. Niestety kliniki żerują na takich osobach. Mam 28 lat, trudno żebym przekwitała w tym wieku ;) Lekarz wrócił mi wiarę :) Aha zasugerował, że tzw "parcie na dziecko" powoduje, że się blokuję, stąd braki owulacji, a co za tym idzie wynik AMH będzie niższy.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ