Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 16 lipca 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    U Dr na ktg też się "pisały" podobno ładne, tak mówił 🙈 mówił jeszcze że dzień, dwa i trzeba rodzić bo przepływy spadały.... Jak poszłam na oddział to skurcze spadły na poziom 5 do 10, więc dostałam zalecenie chodzenia po parku i schodach a przepływy prawidłowe. I wielkie czekanie bo nie było Dr, nie bylo Profesora a do tego zaczął się weekend 🤦‍♀️ później znowu czekanie no bo może samo się zacznie na tyle chodzenia 🤷‍♀️ 6 sierpnia na obchodzie Profesor stwierdził że już nie ma na czekać i założy balonik. Polozne się śmiały, że dwie trzy godzinki i będzie wielkie bum. Było bum ale po 14 godzinach z cewnikiem. Same skurcze wzrosły do poziomu 20...30 w ciężkich porywach. Jakoś 23.30 takie dziwne kopnięcie mnie obudziło i dopiero po odejściu wód poczułam na tyle konkretny ból, że położna nawet dobrze ktg nie połączyła i nie czekała aż lekarz przyjdzie tylko kazała zabrać rzeczy i jazda na porodowke. Cewnik dalej byl na miejscu i prawdopodobnie stąd ten ból bo przez ta chwilę jak na oddziale byłam podłączona to skurcze 40 więc tez nic szczególnego. Jak lekarka usunęła cewnik to skurcze 70 do 120 przez jakiś pół godziny chwila przerwy, że nawet zdążyłam wziąć prysznic, przebrać się i w momencie jak mąż wbiegł bo sali zaczęły się parte 🙈 też jakoś z 20 minut i było po sprawie 🤣 jeżeli chodzi o ból to tak właściwie dopiero parte, resztą do opanowania oddechem 😉

    Też miałam balonik,u mnie było 11 h, zaczęły pisać się skurcze jak mi wypadł balonik to już miałam ładne rozwarcia i po podaniu oksytocyny urodziłam w 3 h.

    Agnieszka 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2021, 21:21

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 lipca 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Też miałam balonik,u mnie było 11 h, zaczęły pisać się skurcze jak mi wypadł balonik to już miałam ładne rozwarcia i po podaniu oksytocyny urodziłam w 3 h.

    Agnieszka 🤞

    U mnie oksytocyna poszła dopiero po wszystkim i od odejścia wód też takie 3 godzinki. Od chodzenia z balinikiem tzn tego wężyka zrobilo mi się podrażnienia a właściwie rana taka, że jeszcze przez miesiąc z tym walczylam 🤦‍♀️

  • Czekoladowelove Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 lipca 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, z początkiem sierpnia czeka mnie pierwsza wizyta u dr, mam pytanie na pierwszą wizytę zabrać ze sobą dotychczasowe wyniki hormonów i innych badań, są sprzed roku, czy doktor zleci na wizycie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladowelove wrote:
    Cześć dziewczyny, z początkiem sierpnia czeka mnie pierwsza wizyta u dr, mam pytanie na pierwszą wizytę zabrać ze sobą dotychczasowe wyniki hormonów i innych badań, są sprzed roku, czy doktor zleci na wizycie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Oczywiście że zabierz :)

    Czekoladowelove lubi tę wiadomość

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 16 lipca 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladowelove wrote:
    Cześć dziewczyny, z początkiem sierpnia czeka mnie pierwsza wizyta u dr, mam pytanie na pierwszą wizytę zabrać ze sobą dotychczasowe wyniki hormonów i innych badań, są sprzed roku, czy doktor zleci na wizycie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Wszystko weź, na pierwszej wizycie dr wszystko przegląda, u mnie trwała niecałą godzinę, trochę tych wyników było.

    Czekoladowelove lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 16 lipca 2021, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    U mnie oksytocyna poszła dopiero po wszystkim i od odejścia wód też takie 3 godzinki. Od chodzenia z balinikiem tzn tego wężyka zrobilo mi się podrażnienia a właściwie rana taka, że jeszcze przez miesiąc z tym walczylam 🤦‍♀️

    To u mnie akurat wszystko ok po tym baloniku tak kończąc, ogólnie i ja myślałam, że nic nie wiem, niby szkole rodzenia była, książki, jak leżałam ta końcówkę z dziewczynami i były porodu to już nie mogły się doczekać kiedy się zacznie,mi też się udzielały te emocje i jak coś się zaczynało i jechały 🙂 też miałam super położne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2021, 23:35

    AgnieszkaB lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 16 lipca 2021, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile mogłam tak się przygotowywalam, ale nie czuje jakiegoś leki przed porodem, jeszcze piję herbatę z liści malin, czytałam o daktylach, jeny to jest tak słodkie, że nie mogłam 😅, i czekamy z Zosia 💪

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 lipca 2021, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Ile mogłam tak się przygotowywalam, ale nie czuje jakiegoś leki przed porodem, jeszcze piję herbatę z liści malin, czytałam o daktylach, jeny to jest tak słodkie, że nie mogłam 😅, i czekamy z Zosia 💪

    To najważniejsze 😁 nie ma się czego bać.... taki wewnętrzny spokoj to podstawa 🙈 już tak niewiele zostało 😍 ostatnia prosta 😊

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 17 lipca 2021, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam CC więc na temat SN się nie wypowiem.

    Paula1706 ustały plamienia?🙂
    Któraś w najbliższym czasie ma transfer?✊
    Anka to kciuki za plan 🤞

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Czekoladowelove Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 lipca 2021, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dzięki za odp 🙂

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 17 lipca 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Ja miałam CC więc na temat SN się nie wypowiem.

    Paula1706 ustały plamienia?🙂
    Któraś w najbliższym czasie ma transfer?✊
    Anka to kciuki za plan 🤞

    Ja za 2 tygodnie :)

    Maraga32, Kolorowanki, Nadzieja88, Paula1706, Karina89, Tatosya lubią tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 17 lipca 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a na jaki oddział się trafia? I jak to teraz wygląda jak dr nie ma na dyżurach i na porodówce?

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 17 lipca 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny a na jaki oddział się trafia? I jak to teraz wygląda jak dr nie ma na dyżurach i na porodówce?

    Zależy gdzie jest miejsce tzn po porodzie przed na ONIER, co do porodu ja byłam z dr w kontakcie i po przyszedł do nas na chwilę na oddział na którym leżałam. Wszystko było ok 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2021, 12:22

    Dżoni lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 17 lipca 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Ja miałam CC więc na temat SN się nie wypowiem.

    Paula1706 ustały plamienia?🙂
    Któraś w najbliższym czasie ma transfer?✊
    Anka to kciuki za plan 🤞
    Ja miałam mieć, ale okazalo się, że torbiel się powiększyła po estrofemie, generalnie mam dola na maksa

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 17 lipca 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Ja miałam mieć, ale okazalo się, że torbiel się powiększyła po estrofemie, generalnie mam dola na maksa

    Teraz próbujemy na cyklu naturalnym, u mnie na sztucznym też ciągle jest coś nie tak, dr jeszcze wspomniał coś o stymulowanym, w każdym razie jest jeszcze trochę możliwości, zapewne u Ciebie też tak będzie, ale wiem sama miałam dola jak trzeba było odwołać 😔

    Karina89, Maraga32 lubią tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 17 lipca 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Ile mogłam tak się przygotowywalam, ale nie czuje jakiegoś leki przed porodem, jeszcze piję herbatę z liści malin, czytałam o daktylach, jeny to jest tak słodkie, że nie mogłam 😅, i czekamy z Zosia 💪

    ✊✊

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 17 lipca 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Ja miałam CC więc na temat SN się nie wypowiem.

    Paula1706 ustały plamienia?🙂
    Któraś w najbliższym czasie ma transfer?✊
    Anka to kciuki za plan 🤞

    Jeszcze minimalnie są, mam nadzieję że do wizyty będzie już czysto.

    Karina89 lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 17 lipca 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Ja miałam mieć, ale okazalo się, że torbiel się powiększyła po estrofemie, generalnie mam dola na maksa

    Ja jeszcze mam w poniedziałek kolejne usg bo endonetrium cienkie i będzie decyzja odnośnie transferu u mnie też jeszcze nie wiadomo, jak nie ten cykl to może kolejny, albo jeszcze kolejny co zrobić..


    Sikorka i kolorowanki w Was siła ✊

    Paula1706, ***Sikorka***, Tatosya lubią tę wiadomość

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 18 lipca 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Jeszcze minimalnie są, mam nadzieję że do wizyty będzie już czysto.

    To oby do tego czasu się wyciszyły, ja na jutro wizytę☺️, nam nadzieję, że będzie ❤️

    Paula1706, ***Sikorka*** lubią tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w końcu jutro wizyta jak się cieszę 😜

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ