X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka ja mialam crio blastek w 21 dc.
    Catarinka najważniejsze, że z Wami wszystko dobrze - zostawiasz mne samą na placu boju z porodem sn hehe. Na kiedy masz w teorii termin?

  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 19 listopada 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Linka ja miałam crio w 15 dc:)

    to tylko ja mam tak późno w 19 dc? a miałaś 5cio dniowe zarodki?[/QUOTE]
    JA crio blastek miałam w 21 dc. Nie stresuj się.
    Ala - przykra sytuacja

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Opu a kiedy masz crio?? ile masz mrożaczkow?


    Mam zamrozonych 6 zarodkow z 3 doby (balam sie pozostawiac do dalszej hodowli, po tym co bylo w poprzedniej klinice) W tym cyklu mam nadzieje bedzie crio, jak endo ladnie urosnie. Narazie lykam encorton i estrofem 2xdziennie , jest cos jeszcze czym moge podkarmiac endo ?

  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka jeszcze czekam, ale ja mam długie cykle także jeszcze chwilkę. Dziś mam 30 dc także na dniach i sruuuu :) A Ty jak sie czujesz? Jak nastawienie?

    Małami a Ty jak?

    W Zielonej Górze bezchmurne niebo i przepiękne słońce!!! Wstawać, szkoda dnia:)

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka i co zalatwilas z tym fragminem?:) nie stresuj die, ze masz pozni crio inne dziewczyny widzisz mialy jeszcze pozniej;)
    Dredzik ja jutro...moj wielki dzien...i grettka ma mi tobic crio nawet sie bardzo ucieszylam:)) no to juz za moment ruszasz:)) oby nasza trojka byla szczesliwa:)))

    Catarina super,ze juz Cie wypuscili? na kiedy masz termin?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala to co piszesz to jedna wielka masakta jak tak moga postepowac z ludzmi;(( ja bym zrobila afere....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jak sie jest chorym ( kaszel katar oslabienie bole glowy) to transfer odwołują ?

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu na endo pomaga olej z wiesiolka :-)
    Zdrówka:-)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziewczyny, czy jak sie jest chorym ( kaszel katar oslabienie bole glowy) to transfer odwołują ?
    Nie. Odwołaliby ci punkcje, transferu raczej nie.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, na endometrium pomagają też orzechy brazylijskie i czerwone wino.
    Ala, faktycznie zachowali się jak formaliści, powinni trochę bardziej po ludzku podejść...
    Małamii - no to powodzenia jutro na kriotransferze! Trzymam mocno kciuki! :)

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolku nasza Natalka rosnie. Przeiebila mi sie ostatnio ale to chyba bardziej zarazila sie odemnie i meza coz zrobić. Teraz dostala ostatnia szczepionke i mamy 6 miesiecy spokoju. Pokazuje nam swoj charakter. Teraz jest naprawde slodka snieje sie pokazuje co potrafi. Nie wyobrazam sobie zostawic ja teraz w domu. Teraz mozna sie cieszyc dzieckiem. A wy jak sie czujecie?
    Malami trzymam kciuki za jutro wierze zetrraz do ciebie usmiechnie sieszczescie.

  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami jutro jestem z Tobą całym sercem! Oby to była nasza szczęśliwa trójka Ja po poście który rano napisałam zaczęłam plamić także czekam aż się rozkręci, ale zawsze cos musi być nie tak. Policzyłam i crio jesli będę miała w 19 dc to akurat wtedy kiedy mój M. jedzie na Mistrzostwa Polski, bo gra w kadrze Polski....wiem że crio jest dla nas najważniejsze ale dlaczego zawsze musi być coś co zburzy spokój ?!!!

    Dobrej niedzieli i Małami też chyba bym chciała aby transfer robił mi dr G.

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dredzik84 wrote:
    Małami jutro jestem z Tobą całym sercem! Oby to była nasza szczęśliwa trójka Ja po poście który rano napisałam zaczęłam plamić także czekam aż się rozkręci, ale zawsze cos musi być nie tak. Policzyłam i crio jesli będę miała w 19 dc to akurat wtedy kiedy mój M. jedzie na Mistrzostwa Polski, bo gra w kadrze Polski....wiem że crio jest dla nas najważniejsze ale dlaczego zawsze musi być coś co zburzy spokój ?!!!

    Dobrej niedzieli i Małami też chyba bym chciała aby transfer robił mi dr G.
    Dredzik kochana, spokojnie, crio może być i później i wcześniej, wszystko zależy jak ci endo będzie narastało. A to chyba też jakoś można uratować, np. zdeponować nasienie wcześniej :)

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Mandy, stać nas na kolejne podejście jeszcze, ale ze względu na pracę nie możemy pozwolić sobie na dojazdy teraz , więc na jedno wychodzi.Muszę odczekać kilka miesięcy. Jezeli będziemy próbować jeszcze raz, to musi to być klinika,gdzie przeanalizują nasza sytuację i wyciagną wnioski z nieudanych stymulacji, a nie będą rozkładali rąk mówiąc " taki cykl" i " czasem taki się trafia". Strasznie ciężko mi się teraz z tym uporać, bo w czasie programu ciągle jest nadzieja, ze moze jeszcze się uda, a kiedy się kończy bez efektu, wtedy zostaje takie uczucie bezsilności i wyrzutów w stosunku do siebie, że podjęło się złe decyzje.
    Gdzie robiliście invitro?tez Gyn?

    5958beaa9c1f8.png
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allesa i Sil dzięki za info o Waszych transferach:)
    Dredzik super że @ się rozkręca jesteś tuż za nami :) to będzie nasz czas, wierzę że każdej z nas się uda!!

    Małami tak zadzwoniłam i mam zacząć brać fragmin dzień przed crio, dr M był tak miły i zerknął w moje akta, więc już jestem spokojna i nie panikuje :)

    Super że już jutro bierzesz maluszka:* bardzo trzymam za Ciebie kciuki Ty wiesz:) o której masz transfer? fajnie że dr G Ci go będzie robił w sumie tak Ci fajnie trafiły wszystkie wizyty u niego, na pewno ma dobrą rękę :)

    Opu zdrówka oby Ci przeszło do transferu, jeszcze teraz może weź jakieś leki bo po transferze to już chyba tylko czosnek, cytryna, miód..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 13:46

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Ja ci tylko mówię, że tak naprawdę nigdzie nie ma pięknie. Ja w Arte miałam długie wizyty, zastanawianie się, ale lekarz od razu powiedział, że on się teraz może uczyć na błędach innych, ale w zasadzie gdybym była jego nową pacjentką, to 1 stymulacja wyglądałaby identycznie, a na połowę tych badań które miałam by mnie nie wysłał, bo to tylko wyciąganie pieniędzy od pacjenta a wyniki nic, absolutnie nic nie wnoszą...
    Sił, napisz proszę jakich badań wg Artre trzeba unikać?

    5958beaa9c1f8.png
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni uważają, że całą immunologia jest szemrana, że nawet jak coś wychodzi to nie za bardzo są sprawdzone metody na pozbycie się "tego" a te co są są przez nich niezalecane i nie chcą by ich pacjentki to stosowały.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • mika32 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 listopada 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Jestem tu nowa i potrzebuję pilnie porady.Własnie mam zacząć stymuację do in vitro.Wcześniej oczywiście brałam antykoncepcje i od 2dc mam zacząć stymulację .Problem w tym, że wczoraj zaczęło mi się plamienie ,a dziś zamiast krwawienia nadal to plamienie i nie wydaje mi się, żeby sytuacja się rozwinęła.Prawdopodobnie po antykoncepcji tak będzie wydlądała moja miesiączka.Czy któraś z Was miała taką sytuację czy jutro powinnam zacząć zastrzyki ? Dziś niedziela więc nawet nie ma gdzie zadzwonić i dopytać...

    mika32
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 20 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasadniczo należy określić, czy to plamienie jest żywą krwią? Ja wszystkie stymulacje miałam po antykach i choć są one mniej obfite, to jednak łatwo je odróżnić od plamienia. Musi być czerwona żywa krew i nie w ilościach 3 krople na dzień.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • mika32 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 listopada 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż wczoraj przez cały dzień i dzisiaj rano było to brązowe plamienie,natomiast teraz można powiedzieć bardziej czerwona krew przy czym bardzo mało .Z tym, że odkąd kilka miesięcy temu przeszłam zabieg łyżeczkowania bardzo zmieniły mi się miesiączki - po tym zbiegu są raczej skąpe i krótkie obawiam się czy czegoś nie uszkodzili w macicy:(

    mika32
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ