X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linkaa bidulko, mam nadzieję, że to nic poważnego...

    MaBo super, że do nas zajrzałaś :-) Ja jestem ok. 7 kg na plusie, u Ciebie to na pewno woda, zejdzie po porodzie.

    Hope jak u Ciebie? Jakie najbliższe plany?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 23:23

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta197722 wrote:
    Karolcia... dziś zaczął mi się 36tc na jutro mam wstępnie umòwioną cesarkę ale na obchodzie mówią że decyzja należy do mnie czy teraz tniemy czy za tydzień? Nie wiem co robić? Jak za tydz to nie będę na święta w domu bo cesarki robi moja gin tylko w środy.
    Ja bym sie nie decydowala wczesniej na cc jesli jeszcze mie ma takiej potrzeby. Mnie moja gin z cc przeciagnela do 39 tc, wtedy juz bylam spokojna ze dzidzia sama sobie poradzi po tej stronie:) mysle ze jesli nic sie nie dzieje to każdy dzien w brzuszku jest bardzo wazny dla takiego maluszka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Opu rysy szkoda, ale zarodka bardziej. Mam nadzieje ze endo urosnie. A pytalas dr o te viagre? Mowilas tez ze nie dal encortonu, ale mowil ze bez czy moze zapomnial powiedziec ze masz brac?
    Pytalam powiedzial ze z jego doswiadczen wynikali ze to nie dziala tzn ze nie pogrubia endo dlatego nie przepisuje tego. No zobaczymy jak bedzie teraz :) spoko jak bedzie znowu lipa to przynajmniej bede mogla zjesc cos na swieta :) nie ma tego zlego. Mam nadzieje jednak ze bedzie dobrze. Co do encortonu pisalam smsa zaraz po zabiegu w drodze powrotnej ale nie uzyskalam odpowiedzi wiec nie bede go brac chyba

    Wydaje mi sie ze dobre jakosciowo endo 7mm nie jest zlym wynikiem jak ciezko uzyskac grubsze ... Jak bede miala takie chyba porozmawiam z lekarzem czy jednak nie zrobic tansferu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 07:29

  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a kiedy zaczynasz? kiedy sie spodziewasz @?
    Mam nadzieję że endo będzie ok do transferu, bierz to wszystko co pisałaś + winko i orzechy:)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawilam dupka mam nadzieje ze jutro juz mnje nawiedzi @

  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu oto link dla Ciebie:)

    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=56091.

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziekuje :*


    Oswiecilam ostatnio dr ze u mnie maks maksow ever to 8,6 na cyklu naturalnym.
    W cyklu ze stymulacja ( krotki protokol) mialam 8-9 natomiast juz pod jego skrzydlami na dlugim protokole tez cos 7

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBo...cesarka ok myślałam że będzie gorzej. Gdyby nie ból barków byłoby jeszcze lepiej. Dzieciaczki ogarniamy. Dzisiaj dały nawet pospac wstawaly co 3h. Ale nie ma nic piękniejszego niż patrzenie na te bezzebne istoty :-). Ja w ciąży przytylam ok 9 kg ale to pewnie przez dietę cukrzycowa.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mabo dobrze Cię "widzieć" i słyszeć, że u Was wszystko w porządku. Będzie parka? U mnie póki co 7 kg na plusie i dziś zaczynamy 7 miesiąc:D


    Dziewczyny, czy któraś z Was nie chce kupić ręcznego laktatora? Mam dwa do sprzedania, bo kolega mi wysłał z Anglii, a ja mam elektroniczny. Jeden z Lovi, a drugi z Tommee Tippee.

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • MaBo Koleżanka
    Postów: 60 48

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubin jak miło że jesteś jak synuś? Napisz jak rośnie u nas będzie parka,uważaj bo mnie też właśnie w połowie 7 miesiąca zaczęło wypychac jak się czujesz?to super Wesołku pozdrawiam

  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBo u mnie bedzie dziewczynka- ciagle deliberujemy nad imieniem. Ja jestem w polowie 33 tc. Zastanawiamy sie gdzie spedzic swieta i chyba pojedziemy do moich rodziców-ja mam duzy problem ze schylaniem i w ogole taki ze mnie straszny leń hehe. Nawet nie kupilam jeszcze zadnych prezentow a tetaz to pewnie kupa ludzi po sklepach lazi. Wybraliscie juz imiona?

    dredzik84 lubi tę wiadomość

  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz po punkcji, pobrali 16 komorek. Jutro sie dowiem ile jest dojrzalych:) pozostale mrozimy:)
    Transfer przesuniety na nastepny cykl, bo estradiol >3000.
    dostalam leki zeby nie dostac hiperprolaktynemii.

    dziewczyny, mialyscie refundacje na fragmin?

    Sil lubi tę wiadomość

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Przepraszam. Musialo mi sie pomylic. Ja tak si bardzo boje o moje endo. Wiem ze jestem nudna juz z tym, ale czekam na @ z odstawienia dupka i startuje ze wszytskim co mam dokupie omege 3---6-9 i wiesiolka i pojad na maksa bo nie wiem caym sie ratowac no i chyba upre sie na trnsfer zeby nie zmarnowac rysy ...

    Czy zdarza sie tak ze drM odwoluje transfer mimo rysy ? Szkoda byloby

    Trzymam kciuki zeby endo rosło. Nie martw sie na zapas, wiem ze cieżko nie myślec, ale psychika tez jest ważna. Zagryzaj orzeszki, pij winko czerwone i sok z buraków.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveliin wrote:
    Jestem juz po punkcji, pobrali 16 komorek. Jutro sie dowiem ile jest dojrzalych:) pozostale mrozimy:)
    Transfer przesuniety na nastepny cykl, bo estradiol >3000.
    dostalam leki zeby nie dostac hiperprolaktynemii.

    dziewczyny, mialyscie refundacje na fragmin?

    Super! Czekamy jutro na pozytywne wiesci. Idziesz w moje ślady :) u mnie było identycznie tez estradiol był >3000, ale ja nie dostałam żadnych leków dodatkowo. Można wiedziec co Ci przepisali?
    Kto robił punkcję?

    Ja jestem przeszczęśliwa bo mogę fragmin odstawić :) U mnie był pełnopłatny niestety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dredzik84 wrote:
    Martirybka niestety nie pomogę Ci, bo nie jestem położną- tylko pielęgniarką anestezjologiczną i jestem przy cc. U nas teraz nie zakłada się nawet cewników ZO do porodów, bo nie ma tyle personelu, choć jak przyszłam do pracy to zakładaliśmy. Co do nacięcia krocza to niestety to dużo zależy na kogo trafisz podczas dyżuru. Są takie położne, które niestety robia to rutynowo ale są i takie które fajnie prowadzą poród...Chyba, że masz swoją położną opłaconą i wcześniej uzgadniacie plan. Co do masażu to nie mam zielonego pojęcia. Ale mogę popytać:)

    Dredzik dzięki za info. Właśnie ja nie mam położnej jeszcze, kurczę dziewczyny skąd wy je bierzecie? Od siebie z przychodni? Za szpitala w którym chcecie rodzic? Ponoć nam przysługuje na NFZ 6 wizyt domowych przed porodem. Mam 17 tydzien i chyba powinnam załatwić sobie położna. Eh zielona jestem w temacie.

  • MaBo Koleżanka
    Postów: 60 48

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie wiem co robić z tymi puchnacymi nogami nic nie pomaga.Allessa wiec junior będzie dziewczynka ale fajnie u nas będzie Naomi i Matthew ach juz nam dużo nie zostało pozdrawiam

    Allessa, lilou lubią tę wiadomość

  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martirybka, punkcje wykonywala dr G-K, ale dr M cos wspomnial ze tez przy tym byl. dostalam dostinex, fragmin i antybiotyk zamur. Gdzies wyczytalam ze dostinex otrzymuje sie po pobraniu duzej ilosci komorek, aby zapobiec hyperstymulacji.
    Obym dalej tez poszla w Twoje slady..:)

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martirybka wrote:
    Dredzik dzięki za info. Właśnie ja nie mam położnej jeszcze, kurczę dziewczyny skąd wy je bierzecie? Od siebie z przychodni? Za szpitala w którym chcecie rodzic? Ponoć nam przysługuje na NFZ 6 wizyt domowych przed porodem. Mam 17 tydzien i chyba powinnam załatwić sobie położna. Eh zielona jestem w temacie.

    MartiRybka, a nie chcesz zapisać sie na szkole rodzenia? Ja czekam na nowy rok i sie zapisze. Tez nie mam jeszcze położnej wybranej, myśle, ze jeszcze mamy trochę czasu na to.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveliin wrote:
    Martirybka, punkcje wykonywala dr G-K, ale dr M cos wspomnial ze tez przy tym byl. dostalam dostinex, fragmin i antybiotyk zamur. Gdzies wyczytalam ze dostinex otrzymuje sie po pobraniu duzej ilosci komorek, aby zapobiec hyperstymulacji.
    Obym dalej tez poszla w Twoje slady..:)

    Tez miałam ten zestaw leków. Dostinex profilaktycznie przeciw hiperce i jeszcze jakaś kroplówkę dostałam, bo miałam za bardzo powiększone jajniki. Powodzenia!


    Peonia88
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ