Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Aguuula;2525 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2019, 23:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil... :( co jest nie tak? Co się stało?

1usahdgehm7f6w5e.png
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :)
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 05:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    A ja się zaś chyba za wcześnie pochwaliłam ciążą :(

Co się stało?! Nie ma serduszka jeszcze?

Robiłaś jakieś badania immunologię czy genetykę?

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam plamic :( jestem w szpitalu :( czekam na lekarza boję się :(

oar8dqk3h868txgg.png
  • Wesołek :-) Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Zaczelam plamic :( jestem w szpitalu :( czekam na lekarza boję się :(

Aniu... daj znać co i jak, niektóre kobiety plamią, to wcale nie musi oznaczać najgorszego

Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2019, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Aniu... daj znać co i jak, niektóre kobiety plamią, to wcale nie musi oznaczać najgorszego
    Zrobił mi się krwiak, ale z malenstwem jest naszczescie wszystko dobrze :) ma 4.7 mm i serduszko bije 117 uderzeń :) dostałam dodatkowo duphaston i nic więcej bo mam dużo swoich leków

Wesołek :-), Aguuula;2525, Niezapominajka5, zizia_a lubią tę wiadomość

oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2019, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    A ja się zaś chyba za wcześnie pochwaliłam ciążą :(
    Sil co się stało? :(.. Przeoczyłam w czoraj twój post przepraszam :(

oar8dqk3h868txgg.png
  • figa12345 Nowa

Wysłany: 15 grudnia 2019, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ania tu linkaa28 nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze 😃 nie pamietam hasla i nie moge sie zalogowac na stare konto..
    Aniu pytalas o gliwice i dr.. Moja ciaze prowadzil dr ktory teraz pracuje w gliwickim szpitalu.. Jak jestes zainteresowana to podam szczegoly 😊 ps. Ja lezalam chyba z 4 razy z krwawieniami w szpitalu wiec glowa do gory teraz jest Twoj czas 😘

• ania609 Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2019, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    figa12345 wrote:
    Hej ania tu linkaa28 nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze 😃 nie pamietam hasla i nie moge sie zalogowac na stare konto..
    Aniu pytalas o gliwice i dr.. Moja ciaze prowadzil dr ktory teraz pracuje w gliwickim szpitalu.. Jak jestes zainteresowana to podam szczegoly 😊 ps. Ja lezalam chyba z 4 razy z krwawieniami w szpitalu wiec glowa do gory teraz jest Twoj czas 😘
    Jej lineczko pewne że cię pamiętam :) co u ciebie kochana? Jak dzidzi? :) ja myślałam właśnie o szpitalu w Zabrzu albo Bytomiu :/

oar8dqk3h868txgg.png
  • figa12345 Nowa

Wysłany: 15 grudnia 2019, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jej lineczko pewne że cię pamiętam :) co u ciebie kochana? Jak dzidzi? :) ja myślałam właśnie o szpitalu w Zabrzu albo Bytomiu :/
    Ok pewnie jak juz wybralas szpital to spoko :)

Moje w styczniu beda mialy juz 2.5 roku.. Zlecialo nie wiem kiedy 😀 teraz juz sa fajne bo gadają😜wszystko (czasem az za dużo ) 😜 juz same sie potrafia zabawic, no i raz sie kochają a raz klotnie o byle co 😊 ale wazne ze zdrowe a ja jestem szczesliwa ze są..
    Ania jestes jeszcze w szpitalu? Ktory to tc ? Ciesze sie ze ci sie udalo 😍

• ania609 Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2019, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    figa12345 wrote:
    Ok pewnie jak juz wybralas szpital to spoko :)

Moje w styczniu beda mialy juz 2.5 roku.. Zlecialo nie wiem kiedy 😀 teraz juz sa fajne bo gadają😜wszystko (czasem az za dużo ) 😜 juz same sie potrafia zabawic, no i raz sie kochają a raz klotnie o byle co 😊 ale wazne ze zdrowe a ja jestem szczesliwa ze są..
    Ania jestes jeszcze w szpitalu? Ktory to tc ? Ciesze sie ze ci sie udalo 😍
    Jej już takie duże dzieciaczki masz? O matko jak to zleciało :(...u nas początki 6t3d ale jest już serduszko dzidziuś ma 4.7 mm :)

oar8dqk3h868txgg.png
  • figa12345 Nowa

Wysłany: 15 grudnia 2019, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jej już takie duże dzieciaczki masz? O matko jak to zleciało :(...u nas początki 6t3d ale jest już serduszko dzidziuś ma 4.7 mm :)
    Super :) trzymam kciuki a Ty trzymaj sie cieplo :) bede czasem tu zaglądac

• Niezapominajka5 Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2019, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy dziewczyny,
    Przepraszam, że wcinam się w wątek, ale zostało mi jedno opakowanie menopuru 600 j. Nie otwarte i nie rozrobione. Przechowywane wyłącznie w lodówce ze stałym dopływem prądu (bez przerw).
    Może któraś z Was nie ma już refundacji i chciałaby się dogadać? Ważne do 02.2020.
    Jak coś, to proszę o informację na [email protected]

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim powodzenia i dużo nadziei. Naprawdę warto walczyć do końca, choć czasem już nie ma nadziei.

j4yxumm.png
    Nasz cud już z nami 💝
  • Sil Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2019, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas akcja serca na wizycie minimalna, zarodek za mały. Czekamy na wizytę w czwartek i zobaczymy co będzie, ale raczej nie ma się co nastawiać że ten dzidziuś to przetrwa. Przepłakałam kilka dni, już się chyba zaczynam z tym godzić. Ale nie jest ławo :(
    Co do szpitala to ja polecam Bytom, ale faktycznie jest tak, że można się nie dostać, nawet mając swojego lekarza (choć wówczas jednak łatwiej). jak nie ma miejsc to i lekarz nic nie poradzi, albo odeślą do innego szpitala, albo gdy np. można czekać, powiedzą by przyjść rano następnego dnia.

3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2019, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    U nas akcja serca na wizycie minimalna, zarodek za mały. Czekamy na wizytę w czwartek i zobaczymy co będzie, ale raczej nie ma się co nastawiać że ten dzidziuś to przetrwa. Przepłakałam kilka dni, już się chyba zaczynam z tym godzić. Ale nie jest ławo :(
    Co do szpitala to ja polecam Bytom, ale faktycznie jest tak, że można się nie dostać, nawet mając swojego lekarza (choć wówczas jednak łatwiej). jak nie ma miejsc to i lekarz nic nie poradzi, albo odeślą do innego szpitala, albo gdy np. można czekać, powiedzą by przyjść rano następnego dnia.

Ja napisałam do swojego lekarza kiedy będę i trzymał na mnie miejsce. Miałam wyznaczony termin w którym muszę być w szpitalu, tylko miałam dać znac którego.

Kochana przykro mi, mam nadzieję że jednak w czwartek odzyskasz wiarę i maluszek da radę i nadgoni. A serduszko będzie pięknie biło.

A robiłaś jakieś badania genetyczne i immunologiczne.?

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Sil Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2019, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja napisałam do swojego lekarza kiedy będę i trzymał na mnie miejsce. Miałam wyznaczony termin w którym muszę być w szpitalu, tylko miałam dać znac którego.

Kochana przykro mi, mam nadzieję że jednak w czwartek odzyskasz wiarę i maluszek da radę i nadgoni. A serduszko będzie pięknie biło.

A robiłaś jakieś badania genetyczne i immunologiczne.?
    Mnie też prowadzi dr Janosz :) Ale niestety nawet ona nie zawsze może tam wszystko i są tacy co mogą tam więcej. Miałam w ciąży z Aurorą raz tak, że wysłała mnie do szpitala ze skróceniem szyjki i mnie nie przyjęli bo miejsc nie było. Do porodu jak szłam to przyjęli mnie bo dziecko miało nierówną pracę serduszka i chcieli zaraz mnie brać na porodówkę. Inaczej też musiałabym przyjechać następnego dnia, bo miejsca były tylko na porodówce, nigdzie indziej. Jak w zeszłym roku miałam mega krwiaka nie było szans by mnie na pato przyjęli, bo miejsc nie było. Bytom jest mega oblegany.

3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Jej sil kochana :(.. Nie wiem co powiedzieć.. Może akurat będzie wszystko dobrze. Będę trzymała mocno kciuki aby tak było ♥️.. Mnie też ciągnie trochę do Bytomia ale boję się jakie te warunki są.. Wszyscy piszą że średnie.. Łazienki są w pokojach.. Po porodzie ile osobowe są pokoje 4?..poznałam fajnego lekarza tu wszpitalu który pracuje w Bytomiu znacie może Andrzeja Brenk?

oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    figa12345 wrote:
    Super :) trzymam kciuki a Ty trzymaj sie cieplo :) bede czasem tu zaglądac
    Dzięki kochana :) ucałuj swoje dzieciaczki od cioci Ani😁♥️

oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jak chce się rodzic naturalnie to też jest wyznaczony termin kiedy trzeba się zgłosić do szpitala czy poprostu jak wezmą cię bóle to jedzie się do szpitala...?

oar8dqk3h868txgg.png
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 16 grudnia 2019, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jej sil kochana :(.. Nie wiem co powiedzieć.. Może akurat będzie wszystko dobrze. Będę trzymała mocno kciuki aby tak było ♥️.. Mnie też ciągnie trochę do Bytomia ale boję się jakie te warunki są.. Wszyscy piszą że średnie.. Łazienki są w pokojach.. Po porodzie ile osobowe są pokoje 4?..poznałam fajnego lekarza tu wszpitalu który pracuje w Bytomiu znacie może Andrzeja Brenk?

Sale są od 2 do 4 część sal i korytarz jest wyremontowany a część nie, łazienki są na korytarzu, z kolei oddział noworodkowy pięknie wyremontowany, sale 2 osobowe, łazienki w salach.

❤️❤️❤️
  • ania609 Autorytet

Wysłany: 16 grudnia 2019, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Sale są od 2 do 4 część sal i korytarz jest wyremontowany a część nie, łazienki są na korytarzu, z kolei oddział noworodkowy pięknie wyremontowany, sale 2 osobowe, łazienki w salach.
    Aaa czyli te sale które są już po porodzie są wyremontowane i 2 pokojowe tak?

oar8dqk3h868txgg.png
‹‹ 546 547 548 549 550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego