X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil... :( co jest nie tak? Co się stało?

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    A ja się zaś chyba za wcześnie pochwaliłam ciążą :(

    Co się stało?! Nie ma serduszka jeszcze?

    Robiłaś jakieś badania immunologię czy genetykę?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam plamic :( jestem w szpitalu :( czekam na lekarza boję się :(

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Zaczelam plamic :( jestem w szpitalu :( czekam na lekarza boję się :(

    Aniu... daj znać co i jak, niektóre kobiety plamią, to wcale nie musi oznaczać najgorszego

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Aniu... daj znać co i jak, niektóre kobiety plamią, to wcale nie musi oznaczać najgorszego
    Zrobił mi się krwiak, ale z malenstwem jest naszczescie wszystko dobrze :) ma 4.7 mm i serduszko bije 117 uderzeń :) dostałam dodatkowo duphaston i nic więcej bo mam dużo swoich leków

    Wesołek :-), Aguuula;2525, Niezapominajka5, zizia_a lubią tę wiadomość

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    A ja się zaś chyba za wcześnie pochwaliłam ciążą :(
    Sil co się stało? :(.. Przeoczyłam w czoraj twój post przepraszam :(

    oar8dqk3h868txgg.png
  • figa12345 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ania tu linkaa28 nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze 😃 nie pamietam hasla i nie moge sie zalogowac na stare konto..
    Aniu pytalas o gliwice i dr.. Moja ciaze prowadzil dr ktory teraz pracuje w gliwickim szpitalu.. Jak jestes zainteresowana to podam szczegoly 😊 ps. Ja lezalam chyba z 4 razy z krwawieniami w szpitalu wiec glowa do gory teraz jest Twoj czas 😘

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figa12345 wrote:
    Hej ania tu linkaa28 nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze 😃 nie pamietam hasla i nie moge sie zalogowac na stare konto..
    Aniu pytalas o gliwice i dr.. Moja ciaze prowadzil dr ktory teraz pracuje w gliwickim szpitalu.. Jak jestes zainteresowana to podam szczegoly 😊 ps. Ja lezalam chyba z 4 razy z krwawieniami w szpitalu wiec glowa do gory teraz jest Twoj czas 😘
    Jej lineczko pewne że cię pamiętam :) co u ciebie kochana? Jak dzidzi? :) ja myślałam właśnie o szpitalu w Zabrzu albo Bytomiu :/

    oar8dqk3h868txgg.png
  • figa12345 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jej lineczko pewne że cię pamiętam :) co u ciebie kochana? Jak dzidzi? :) ja myślałam właśnie o szpitalu w Zabrzu albo Bytomiu :/
    Ok pewnie jak juz wybralas szpital to spoko :)

    Moje w styczniu beda mialy juz 2.5 roku.. Zlecialo nie wiem kiedy 😀 teraz juz sa fajne bo gadają😜wszystko (czasem az za dużo ) 😜 juz same sie potrafia zabawic, no i raz sie kochają a raz klotnie o byle co 😊 ale wazne ze zdrowe a ja jestem szczesliwa ze są..
    Ania jestes jeszcze w szpitalu? Ktory to tc ? Ciesze sie ze ci sie udalo 😍

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figa12345 wrote:
    Ok pewnie jak juz wybralas szpital to spoko :)

    Moje w styczniu beda mialy juz 2.5 roku.. Zlecialo nie wiem kiedy 😀 teraz juz sa fajne bo gadają😜wszystko (czasem az za dużo ) 😜 juz same sie potrafia zabawic, no i raz sie kochają a raz klotnie o byle co 😊 ale wazne ze zdrowe a ja jestem szczesliwa ze są..
    Ania jestes jeszcze w szpitalu? Ktory to tc ? Ciesze sie ze ci sie udalo 😍
    Jej już takie duże dzieciaczki masz? O matko jak to zleciało :(...u nas początki 6t3d ale jest już serduszko dzidziuś ma 4.7 mm :)

    oar8dqk3h868txgg.png
  • figa12345 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jej już takie duże dzieciaczki masz? O matko jak to zleciało :(...u nas początki 6t3d ale jest już serduszko dzidziuś ma 4.7 mm :)
    Super :) trzymam kciuki a Ty trzymaj sie cieplo :) bede czasem tu zaglądac

  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy dziewczyny,
    Przepraszam, że wcinam się w wątek, ale zostało mi jedno opakowanie menopuru 600 j. Nie otwarte i nie rozrobione. Przechowywane wyłącznie w lodówce ze stałym dopływem prądu (bez przerw).
    Może któraś z Was nie ma już refundacji i chciałaby się dogadać? Ważne do 02.2020.
    Jak coś, to proszę o informację na [email protected]

    Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim powodzenia i dużo nadziei. Naprawdę warto walczyć do końca, choć czasem już nie ma nadziei.

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas akcja serca na wizycie minimalna, zarodek za mały. Czekamy na wizytę w czwartek i zobaczymy co będzie, ale raczej nie ma się co nastawiać że ten dzidziuś to przetrwa. Przepłakałam kilka dni, już się chyba zaczynam z tym godzić. Ale nie jest ławo :(
    Co do szpitala to ja polecam Bytom, ale faktycznie jest tak, że można się nie dostać, nawet mając swojego lekarza (choć wówczas jednak łatwiej). jak nie ma miejsc to i lekarz nic nie poradzi, albo odeślą do innego szpitala, albo gdy np. można czekać, powiedzą by przyjść rano następnego dnia.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    U nas akcja serca na wizycie minimalna, zarodek za mały. Czekamy na wizytę w czwartek i zobaczymy co będzie, ale raczej nie ma się co nastawiać że ten dzidziuś to przetrwa. Przepłakałam kilka dni, już się chyba zaczynam z tym godzić. Ale nie jest ławo :(
    Co do szpitala to ja polecam Bytom, ale faktycznie jest tak, że można się nie dostać, nawet mając swojego lekarza (choć wówczas jednak łatwiej). jak nie ma miejsc to i lekarz nic nie poradzi, albo odeślą do innego szpitala, albo gdy np. można czekać, powiedzą by przyjść rano następnego dnia.

    Ja napisałam do swojego lekarza kiedy będę i trzymał na mnie miejsce. Miałam wyznaczony termin w którym muszę być w szpitalu, tylko miałam dać znac którego.

    Kochana przykro mi, mam nadzieję że jednak w czwartek odzyskasz wiarę i maluszek da radę i nadgoni. A serduszko będzie pięknie biło.

    A robiłaś jakieś badania genetyczne i immunologiczne.?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja napisałam do swojego lekarza kiedy będę i trzymał na mnie miejsce. Miałam wyznaczony termin w którym muszę być w szpitalu, tylko miałam dać znac którego.

    Kochana przykro mi, mam nadzieję że jednak w czwartek odzyskasz wiarę i maluszek da radę i nadgoni. A serduszko będzie pięknie biło.

    A robiłaś jakieś badania genetyczne i immunologiczne.?
    Mnie też prowadzi dr Janosz :) Ale niestety nawet ona nie zawsze może tam wszystko i są tacy co mogą tam więcej. Miałam w ciąży z Aurorą raz tak, że wysłała mnie do szpitala ze skróceniem szyjki i mnie nie przyjęli bo miejsc nie było. Do porodu jak szłam to przyjęli mnie bo dziecko miało nierówną pracę serduszka i chcieli zaraz mnie brać na porodówkę. Inaczej też musiałabym przyjechać następnego dnia, bo miejsca były tylko na porodówce, nigdzie indziej. Jak w zeszłym roku miałam mega krwiaka nie było szans by mnie na pato przyjęli, bo miejsc nie było. Bytom jest mega oblegany.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    U nas akcja serca na wizycie minimalna, zarodek za mały. Czekamy na wizytę w czwartek i zobaczymy co będzie, ale raczej nie ma się co nastawiać że ten dzidziuś to przetrwa. Przepłakałam kilka dni, już się chyba zaczynam z tym godzić. Ale nie jest ławo :(
    Co do szpitala to ja polecam Bytom, ale faktycznie jest tak, że można się nie dostać, nawet mając swojego lekarza (choć wówczas jednak łatwiej). jak nie ma miejsc to i lekarz nic nie poradzi, albo odeślą do innego szpitala, albo gdy np. można czekać, powiedzą by przyjść rano następnego dnia.
    Jej sil kochana :(.. Nie wiem co powiedzieć.. Może akurat będzie wszystko dobrze. Będę trzymała mocno kciuki aby tak było ♥️.. Mnie też ciągnie trochę do Bytomia ale boję się jakie te warunki są.. Wszyscy piszą że średnie.. Łazienki są w pokojach.. Po porodzie ile osobowe są pokoje 4?..poznałam fajnego lekarza tu wszpitalu który pracuje w Bytomiu znacie może Andrzeja Brenk?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figa12345 wrote:
    Super :) trzymam kciuki a Ty trzymaj sie cieplo :) bede czasem tu zaglądac
    Dzięki kochana :) ucałuj swoje dzieciaczki od cioci Ani😁♥️

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jak chce się rodzic naturalnie to też jest wyznaczony termin kiedy trzeba się zgłosić do szpitala czy poprostu jak wezmą cię bóle to jedzie się do szpitala...?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Jej sil kochana :(.. Nie wiem co powiedzieć.. Może akurat będzie wszystko dobrze. Będę trzymała mocno kciuki aby tak było ♥️.. Mnie też ciągnie trochę do Bytomia ale boję się jakie te warunki są.. Wszyscy piszą że średnie.. Łazienki są w pokojach.. Po porodzie ile osobowe są pokoje 4?..poznałam fajnego lekarza tu wszpitalu który pracuje w Bytomiu znacie może Andrzeja Brenk?

    Sale są od 2 do 4 część sal i korytarz jest wyremontowany a część nie, łazienki są na korytarzu, z kolei oddział noworodkowy pięknie wyremontowany, sale 2 osobowe, łazienki w salach.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Sale są od 2 do 4 część sal i korytarz jest wyremontowany a część nie, łazienki są na korytarzu, z kolei oddział noworodkowy pięknie wyremontowany, sale 2 osobowe, łazienki w salach.
    Aaa czyli te sale które są już po porodzie są wyremontowane i 2 pokojowe tak?

    oar8dqk3h868txgg.png
‹‹ 546 547 548 549 550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ