Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    A nie wiecie czy po transferze lekarz daje chorobowe ?
    daja na 10 dni od transferu;) wczoraj pytalam

    Mam ustalone juz wszystko, od wczorja zastrzyki i sterydm 22 histeroskopia i stymulacja, 29 pobranie jajeczek i potem transfer po 5 dniach

    eh....to teraz juz sie troszkę stresuję.

    Dalej nie chce dawac clexane wiec...sama nie wiem
    łykam sobie acard tylko

    zastrzyki dostala Gynopeptyl

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info. My na zastrzykach i za tydzień wizyta wtedy zobaczymy co dalej.

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    Dzięki za info. My na zastrzykach i za tydzień wizyta wtedy zobaczymy co dalej.
    ja tez zastrzyki i wyzyta za tydzien a raczej 22.06

    hmm...czyli idziemy razem?;-) od kiedy masz stymulację?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wizyta 20.06. a zastrzyki Genapentyl bierzemy od 06.06.

    adii 28
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty też w Gdańsku w Invicta.

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    My wizyta 20.06. a zastrzyki Genapentyl bierzemy od 06.06.
    Genapeptyl biorę od wczoraj co 2 dni;) do tego Metypred, 22.06 mam Histeroskopię jeszcze i wizyte z lekami do stymulacji

    Tak w Gdansku ;) U Hajdusianka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 12:17

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka, az na 10 dni? A do której kliniki chodzisz? Ja jestem w Gamecie i mi dr mówił, że jesli w czwartek będe miała transfer to dostane zwolnienie tylko na piątek ;/

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    U mojego lekarza nie ma problemu ze zwolnieniem po transferze nawet do samej bety, z tym, że leczę się w gamecie w Gdyni a nie w Invikcie więc nie wiem jakie tam mają zwyczaje.

    a który lekarz dał Ci tyle az zwolnienia? Kurcze, ja sie przygotowałam psychicznie, że będę musiała wziąc urlop...

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia90 wrote:
    Hałasianka, az na 10 dni? A do której kliniki chodzisz? Ja jestem w Gamecie i mi dr mówił, że jesli w czwartek będe miała transfer to dostane zwolnienie tylko na piątek ;/
    nie chcę się wypowiadać na temat GAMETY...spędziłam tam prawie 3 lata , miesiąc temu pojawilam się w INVICTA z gotowym pakietem i diagnozą juz tylko IFV więc nie wiem co by było jakbym się leczyła u nich od pocxątku bo opinie są....rózne ;) delikatnie mówiąc
    ale to co zrobili ze mną na koniec mili Panowie Dr z GAMETY nadaje się do sądu lekarskiego ;) ale nie mam na to ani czasu ani o choty.....
    Zwolnienie na 10 dni od momentu transferu. Tak powiedział mi lekarz wczoraj , cały proces działania juz mamy zaplanowanu i trwa od wczoraj, transfer w pierwszym tyg lipca.

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia90 wrote:
    a który lekarz dał Ci tyle az zwolnienia? Kurcze, ja sie przygotowałam psychicznie, że będę musiała wziąc urlop...
    Litości naprawdę, przeciez to ich obowiązek. Od momentu transferu tak naprawdę jesteś w ciąży

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda klinika ma swoich fanów i przeciwników. Ja z Gamety jestem ogromnie zadowolona i będę ją zawsze polecała, czy mi się uda czy nie. Chciałam tylko wiedzieć gdzie tak fajnie z tym zwolnieniem ;-)

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w Invicta u dr. Sieg , histeroskopia była wiec nie chyba nie będzie. A transfer też ma się podobno odbyć w Lipcu ale jak pojedziemy na wizytę to myślę że się więcej dowiemy.

    adii 28
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka ale ekstra, to już niedługo będziesz w dwupaku! Bardzo Ci kibicuję <3

    My też będziemy niedługo podchodzić do procedury, ale wybieramy Invimed. Któraś słyszała jakieś opinie?

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Hałasianka ale ekstra, to już niedługo będziesz w dwupaku! Bardzo Ci kibicuję <3

    My też będziemy niedługo podchodzić do procedury, ale wybieramy Invimed. Któraś słyszała jakieś opinie?

    dzięki kochana ;) za Ciebie też mocno trzymam kciuki ;))
    Dam znac co i jak
    niestety o INVIMEDZIE nie słyszałam nic ale....myslę ze przy IFV zwlaszcza jak tam jestes pod opieką lekarza to będzie ok.naprawdę.

    bazylkove lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    My w Invicta u dr. Sieg , histeroskopia była wiec nie chyba nie będzie. A transfer też ma się podobno odbyć w Lipcu ale jak pojedziemy na wizytę to myślę że się więcej dowiemy.
    No to super;) to daj znać będziemy sobie razem kibicować ;)))

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    dzięki kochana ;) za Ciebie też mocno trzymam kciuki ;))
    Dam znac co i jak
    niestety o INVIMEDZIE nie słyszałam nic ale....myslę ze przy IFV zwlaszcza jak tam jestes pod opieką lekarza to będzie ok.naprawdę.


    Ale Ci zazdroszczę, ale tak pozytywnie ;) Bedę czekać na wieści :)

    A powiedz ile Wam zajęły te wszystkie badania przed procedurą? I ile mniej więcej kosztowały? Zastanawiam się czy już teraz nie zacząć robić jakichś badań żeby potem być spokojniejszym.

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Ale Ci zazdroszczę, ale tak pozytywnie ;) Bedę czekać na wieści :)

    A powiedz ile Wam zajęły te wszystkie badania przed procedurą? I ile mniej więcej kosztowały? Zastanawiam się czy już teraz nie zacząć robić jakichś badań żeby potem być spokojniejszym.
    moje robione wczesniej w GAmecie juz nie wazne sa oczywiscie więc te wszystkie chlamydie hiv itd musimy na nowo zrobic.
    Teraz dopiero po rozpisaniu procedury. Mowi ze nie ma sensu robic przed , w dzien histerosskopii mi to pobiorą i ma jeszcze 2 skierowania , które zrobię sobie w tym albo w przyszlym tyg i juz. wyniki sa od ręki

    bazylkove lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Zapytam mojego doktorka czy już teraz możemy coś zrobić. I tak będzie trzeba przygotować miliony monet :/

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Rozumiem. Zapytam mojego doktorka czy już teraz możemy coś zrobić. I tak będzie trzeba przygotować miliony monet :/
    ja do okńca tyg musz eplacic 10 kola;) ocxywiscie nie liczac badan dodatkowych
    pewnie zamkniemy się w 12-13 ;)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    ja do okńca tyg musz eplacic 10 kola;) ocxywiscie nie liczac badan dodatkowych
    pewnie zamkniemy się w 12-13 ;)

    Spodziewałam się więcej, ale to i tak nie mało :P

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ