Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak czuliście się po zastrzykach z Genapentyl bo ja strasznie.

    adii 28
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    A jak czuliście się po zastrzykach z Genapentyl bo ja strasznie.

    Ja bardzo źle znosiłam menopur, po gonapeptylu było ok

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Ja bardzo źle znosiłam menopur, po gonapeptylu było ok
    U mnie makabra jestem padnięta i boli mnie brzucho.

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie spoko nie czuje nic nowego. Miałam dopiero 2 zastrzyki

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!! co taka cisza, w środę jadę do lekarza i jeśli wszystko będzie ok to zaczynam stymulacje przed IN VITRO!!!

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    adii 28
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    Hej!! co taka cisza, w środę jadę do lekarza i jeśli wszystko będzie ok to zaczynam stymulacje przed IN VITRO!!!

    Powodzenia i czekamy na relację :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po histero;) bylo spoko nic nie bolalo i po tez nie bylo zle;) normalnie i plamienie lekkie a nie jakis krwotok jak tu niektore straszyły

    za to mam problem bo urósł mi pęcherzyk...lekarz zdziwiony dlaczego Gonapeptyl nie zadziałał i teraz przez tydzien biore codziennie. w piątek na kontrole i jak zniknie to dopiero dostane leki an stymulacje.
    Ale dlaczego nei zadziałał?
    K...rozumiecie ze baba ktora mi sprzedawała to za 1 raze mnie powiedziala ze to ma byc w lodówce ??? masakra tydzien sie faszerowalam i robilam zastrzyki z czegos co nei dzialalo!! nie wierzę w tą abstrakcję!!!! masakra....naprawdę
    Jak ona mogla mi to sprzedac, wyciaglac z lodówki u siebie i nie powiedziec ze mam to tez trzymac w zimnym? do dzis nie moge uwierzyc
    takze...o tydzien się akcja przesuwa i teraz codziennie igiełka...musi peknąc i zniknąc i wtedy do dzieła!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 14:35

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA też biorę Genapeptyl codziennie ale mi powiedziała żeby trzymać w lodówce. W środę jadę na kontrolę i jeśli wyniki będą ok to zaczynamy stymulacje.

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    JA też biorę Genapeptyl codziennie ale mi powiedziała żeby trzymać w lodówce. W środę jadę na kontrolę i jeśli wyniki będą ok to zaczynamy stymulacje.
    no to trzymam kciuki ;) jak u mnie będzie ok to w piątek stymulacja ;)

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super !!! zobaczymy co będzie po wizycie oby było ok !!!!!!

    adii 28
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i po wizycie!! dostałam Menopur i działamy. Za tydzień wizyta i jeśli będzie ok to w piątek pickup.

    adii 28
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2961 2830

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    i po wizycie!! dostałam Menopur i działamy. Za tydzień wizyta i jeśli będzie ok to w piątek pickup.
    Powodzenia ! Kciuki za jajka :) &&&&

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    i po wizycie!! dostałam Menopur i działamy. Za tydzień wizyta i jeśli będzie ok to w piątek pickup.
    no to trzymam kciukasy;))
    ja ide jutro

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie!!! Jajka są oby dobrze urosły!!!! i też trzymam kciuki dajcie znać co tak u was.

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok :) dziś zaczynam stymulacje. Za tydzień wizyta sprawdzajaca ile pęcherzyków uroslo. Pickup 09.07 a transfer zarodków 14.07

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka, a gdzie podchodzisz do IVI? Ja jestem na poczatku drogi z gonapeptylem i na karcie od lekarza było zapisane w jakiej temperaturze przechowywać. Zaczynam stymulację 12 lipca. Trzymam za Was kciuki !! :)

    Hałasianka, Evaa lubią tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!! Gonapeptyl trzymaj w lodówce . Halasianka to super !! Ja będę wiedzieć więcej dopiero w środę po wizycie. Puki co faszeruje się Gonapeptylem i Meopurem.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    adii 28
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adii wrote:
    Hej!! Gonapeptyl trzymaj w lodówce . Halasianka to super !! Ja będę wiedzieć więcej dopiero w środę po wizycie. Puki co faszeruje się Gonapeptylem i Meopurem.
    No to kochana idziemy łeb w łeb :) ja 06.07 wizyta, 09.07 Puck UP i 14 transfer więc będziemy się hodować razem co :)?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili wrote:
    Halasianka, a gdzie podchodzisz do IVI? Ja jestem na poczatku drogi z gonapeptylem i na karcie od lekarza było zapisane w jakiej temperaturze przechowywać. Zaczynam stymulację 12 lipca. Trzymam za Was kciuki !! :)
    Ja IVF w invicta u dr Hajdusianka

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • adii Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka dokładnie ja jeśli będzie W ŚRODĘ ok to Puck UP w piątek. Tylko ja u dr. Siega. Mam nadzieję że obu nam się uda !!!

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    adii 28
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ