X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE
Odpowiedz

INSEMINACJA - SPOSÓB NA ZAJŚCIE W CIĄŻE

Oceń ten wątek:
  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz Kochana ile pozytywnych wiesci,glowa do gory :)

    Dziewczyny tak na poprawe humoru i apropo skutkow ubocznych :) Jak bylismy z malzem na kosultacji przed iui to lekarz powiedzial,ze napewno skutkiem ubocznym ktory bede miala bo wahania nastrojow i mowi do niego - jednego dnia bedzie cie kochala na zaboj a drugiego bedzie cie chciala zabic,musisz byc wyrozumialy,dobry i wspierac ja.Moj malz tak to sobie wzial do serca,ze ledwo do domu weszlismy a ten juz do mnie - moze kawke,moze herbatke albo kanapeczke,a moze sie polozysz hahahaha.Obchodzi sie ze mna jak z jajkiem byle by mie sie humor nie zepsul,co sie okazalo,akurat to jednyny skutek ktorego nie zaliczylam :) Dobry nastroj mi dopisuje caly czas jednak nie poinformowalam o tym mojego m,tak wiem jeestem okropna i go troche wykorzystuje hihihi,ale jest do rany przyloz i kto wie kiedy mnie znowu takie szczescie spotka hahahaha ;)

    józefka, Nadzieja87 lubią tę wiadomość

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny, dodajecie skrzydeł bo od dwóch tygodni chodze cala w strachu co to bedzie. wiem ze mam przedstawiony i lepszy( samo sie wchłonie) i gorszy (jajnik do usunięcia) plan, moze będzie dobrze. oby tylko nie okazała sie to być nowotworowe i żebym mogła podejsc do iui i żeby ktoś mnie nie wykluczył... trafiłam na fajnego lekarza, zapamietał mnie i cała moja historie wiec moze spojrzy na mnie laskawszym okiem wymachując skalpelem :P

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ale fajnie... :) ja tez tak miałam,jak wrocilam od ginki z kartka do onkologa i jak poinformowałam o tym mojego to tez byl do rany przyłóż-nie wstawaj,leż sobie, ja ci podam itp.

    misia00 lubi tę wiadomość

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja dobry lekarz to podstawa, ja przerobiłam wielu za nim trafiłam na obenego doktorka, któremu ufam i wierzę, bo jako pierwszy spojrzał na sprawę całościowo i zaczął tłumaczyć wszystko dużymi drukowanymi literami. Nawet mój mąż był pod wrażeniem (bidulek przez jednego lekarza został okrutnie potraktowany laserem jakimś w dupę :) ) był wściekły i przez rok nie chciał słysześ o tym, zeby iść na konsultacje (dodam, że nikt nie rozumiał posunięcia tamtego lekarza z laserem dla mojego kochańca)

    Nadzieja87 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podziwiam wasz entuzjazm i pozytywne myslenie....tez tak mialam przed pierwsza IUI , po trzeciej już mi przeszło :(

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    podziwiam wasz entuzjazm i pozytywne myslenie....tez tak mialam przed pierwsza IUI , po trzeciej już mi przeszło :(

    Piggy tu nie chodzi o to,ze pierwsza czy trzecia,musimy byc entuzjastyczne kazdego dnia,radosne i pelne nadziei bo jej strata tylko pogarsza sytuacje. Napisalam juz wczesniej,ze w cos trzeba wierzyc :) Bez tego czlowiek by calkiem zwariowal,gdyby nie ta wiara pewnie poddalabym sie dawno a jednak walcze juz prawie dwa lata :) Nie smutaj Kochana my chetnie podzielimy sie naszym entuzjazmem z Toba <3

    Nadzieja87 lubi tę wiadomość

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy nie mozna miec takiego podejścia, w cos trzeba wierzyć. ja akurat wierze w inseminacje. podzielam zdanie Misi- gdybym miala takie podejscie dawno juz lezałabym w wariatkowie- mąż bezpłodny a ja z guzem jajnika. wierze ze niedługo mino przeciwności losu zostaniemy rodzicami. tylko nasza droga będzie nieco dłuższa i bardziej zawiła...

    misia00, józefka, józefka lubią tę wiadomość

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiem tak, pierwsza IUI już za mną i było niestety pudło. Nie powiem, płakałam cały dzień z przerwą na pracę, gdzie nawet udało mi się zachowywać normalnie, coby nikt nie domyślił się, co mam w sercu na dnie ;-) W każdym razie na drugi dzień sie pozbierałam i teraz mam takie podejście, że choćby skały sra**y i tak bedę mamą!!!!!!!!! nie wiem co prawda kiedy, pewnie jeszcze nie raz sobie popłacze, ale k**** będę!!!!!!

    misia00, Nadzieja87, Mg, Shabeel, Asiak, paulashells, Jenter lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    Dziewczyny, powiem tak, pierwsza IUI już za mną i było niestety pudło. Nie powiem, płakałam cały dzień z przerwą na pracę, gdzie nawet udało mi się zachowywać normalnie, coby nikt nie domyślił się, co mam w sercu na dnie ;-) W każdym razie na drugi dzień sie pozbierałam i teraz mam takie podejście, że choćby skały sra**y i tak bedę mamą!!!!!!!!! nie wiem co prawda kiedy, pewnie jeszcze nie raz sobie popłacze, ale k**** będę!!!!!!


    Hahahaha kochana pieknie to ujelas,sama bym tego lepiej nie napisala :) Masz racje i piekne podejscie,ja mam dokladnie takie samo.Po kazdej @ oczywscie jest troche przykro,ale nastepnego dnia jestem juz gotowa do kolejnej akcji,mysle ze takie myslenie jak Twoje prowadzi do sukcesu choc czasami karze dlugo na siebie czekac :)

    Nadzieja87 lubi tę wiadomość

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze "to" nadejdzie prędzej niż pozniej bo ja nie mam siły tyle co wy. Tez jak każdy mam weselsze dni i gorsze które występują przeważnie po okresie albo jak ktoś ze środowiska które mnie otacza urodzi bądź dowie sie ze jest w ciąży. I niestety tych smutniejszych dni jest z miesiąca na miesiąc trochę więcej.
    Na szczęście tutaj dziewczyny rozumieją mnie bo to samo przechodzą. I jest trochę łatwiej.
    Chociaz wolałabym zeby Wam wszystkim sie udało po koleji moze ja bym miała w tedy więcej wiary.

    misia00 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak, włąsnie o takie podejście chodzi! super napisane! nie poddawać sie to podstawa. ja też dołączam - choćby mi wypreparowali wszystko z brzucha będe miec dziecko!!

    dziewczyny, jesteśmy w takiej sytacji ze musimy być cierpliwe... nie ma rzeczy niemozliwych, są tylko takie z których zbyt szybko rezygnujemy...

    misia00 lubi tę wiadomość

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uda sie nam,predzej czy pozniej kobitki tu na ovu zachodza,nasza droga jest tylko troche dluzsza.Powiem wam,ze po tym jednym dniu z wami dostalam takiego energetycznego kopa,ze zajde w ciaze chocby to mialo byc niepokalane poczecie :)

    Nadzieja87, adrenalina, monika9966 lubią tę wiadomość

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko dziewczyny,dajecie czadu :) od razu mam lepszy humor :)

    misia00, Shabeel lubią tę wiadomość

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu pozytywów :). Lepiej się człowiekowi robi jak tak poczyta trochę. :)

    misia00 lubi tę wiadomość

  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shabeel wrote:
    Ale tu pozytywów :). Lepiej się człowiekowi robi jak tak poczyta trochę. :)


    Kochana podzielimy sie i z Toba ta dobra energia :)

    Witam wszystkie kobitki w ten czwartkowy dzionek :)

    Jozefka czekam na relacje niecierpliwie hihi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 11:33

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do kliniki jadę koło 16, narazie siedzę w pracy i staram się nie myśleć jak to będzie. A MUSI BYĆ DOBRZE!!! wczorajszy zastrzyk z pregnylu jakoś przeżyłam.

    misia00, Shabeel lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka oczywscie,ze bedzie dobrze,nie ma innej opcji,nie ma sie czym stresowc :) Wiem czekanie sie dluzy,wiem cos na ten temat bo sama tez czekam :)

    józefka lubi tę wiadomość

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 6 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powodzenia dziewczyny. :) niech w końcu sie komuś uda. Niech sie zrobi zielono na całym forum :)

    józefka, misia00 lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc już dziewczyny jeswtem po... doktorek zachwycony, jedno jajeczko pękło stigma odpowiednia, drugie właśnie pęka jak to sam określił. Teraz zostało mi czekać i odliczać dni od soboty mam łykać duphaston. MUSI się udać :)

    misia00 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 6 listopada 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina Kochana jestem jak najbardziej za - tylko zamiast komus zmienilabym na niech sie uda nam wszystkim :)

    Jozefka super wiesci,wszystko sie pieknie uda,witam w klubie odliczajacych hihi :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ