X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane za wsparcie i radę :)
    Madziu wtedy po tym 1 podejściu CI sie udało, prawda?
    Kurcze straszne to z tymi Twoimi krwawieniami! Wiedzą z jakiego powodu tak się stało? Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko w porządku!! Trzymaj się Kochana dzielnie, jestem myślami razem z Toba!

    Madziu druga nie dziękuję :) zdecydowałam, że zabieram moje maleństwo do domku, zobaczymy jak to się skonczy... :)
    a jak tam u Ciebie stymulacja???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nusia i takie podejscie u ciebie mi sis podoba ! ;-)

    Kurde Madzia co za ironia losu :-/ wiedza od czego to ? Z twoja szyjka wszystko ok ?bardzo ci wspolczuje bo juz tyle w szpitalu siedzisz .... ale trzymaj sie dzielnie :-*

    Magda 2 jak u ciebie stymulacja ?

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu calym serduszkiem i myslami jestem z toba :)
    Nusia ja bym sie nawet nie zastanawiala tylko podchodzila do transferku. Super wiesci ze mozesz juz zabrac swojego maluszka.

    Dziewczynki Madzia i Nusia bede sie za was mocno modlic zeby wszystko potoczylo sie dobrze. :* <3

    Za reszte dziewczynek rowniez trzymam mocno kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 22:09

    Nusia lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO i tak zrobię mala29 :) co będzie to będzie :) ja za Ciebie też Kochana mocno trzymam kciuki i z całego serca życzę CI powodzenia. Jak u Ciebie wygląda sytuacja z tymi lekami?

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia super decyzja, zabieraj maluszka do domku i rośnijcie, u mnie dziś ostatni dzień stymulacji, w sobote mam punkcje, a wiec prosze o kciuki ;-)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia u mjie wyglada to tak ze teraz biore zastszyki z burserinu w dawce 0,5 i a do @ potem dawka sie zmniejsze do 0,2 mg i dochodza wtedy tabletki 3 razy dziennie. Pozniej tak ok 10dc mam miec usg i lejarka powie mi kiedy zaczac podawac czopki. Jak wszystko bedzie dobrze szlo to bedziemy mieli transfer.

    Magda trzymam mocno kciuki :)

    magda lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała29 dziekuje i również zaciskam za Ciebie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda trzymam mocno za Ciebie kciuki!! odezwij się po punkcji jak poszło,ile komóreczek pobrali itd. :) to pewnie transfer nam wypadnie mniej więcej w tym samym czasie :) zależy w którym dniu po punkcji Ci zrobią.

    Jejku mala29 to Ty codziennie musisz brać zastrzyk??? zwariować można! ja nie cierpię zastrzyków, mam ich już serdecznie dość.

    Staraczko a u Ciebie pojawiły się z w końcu jakieś objawy ciąży??? :)

    Madziu jak u Ciebie sytuacja??? Jak się czujesz? Co z tym krwawieniem??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia nie mam dalej żadnych objawów :P MAM nadzieję , że tak zostanie :) a ja byłam u lekarza dzidziuś rozwija się tętno jest 107 uderzeń na minute ! mam mase badań do zrobienia i muszę przyjmować progesteron w zastrzykach , luteine dowcipną 2x2 , i lutienę podjęzykową 2x2 dziennie . Robiłam dziś progesteron i wyszedł 39,2 a na mnie to mało bo ja zawsze po owulacji na zwykłym cyklu miałam ok 25 .... więc walczymy . Jak to lekarz powiedział utrzymujemy ciążę jak się tylko da ! Zarodek ma aż 4 mm ! ile ma pęcherzyk ciążowy to nie wiem , bo lekarz skupił się na zarodku , żeby go zmierzyć z usg wychodzi 6 tydzień i 1 dzień Jak za 2 tyg okaże się wszystko ok to będą miała powoli odstawione leki .

    Nusia już co raz bliżej czwartku :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 16:05

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczko super :) jest dzidzia i to najwazniejsze :) tetno tez jest a ten cały zapas lekow napewno pomoze, bardzo mocno trzymam za Was kciuki :) czyli dołaczyłas juz do madzi i miiriam :) fajnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 16:53

    staraczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko to musisz o siebie dbać i uważać! Nie przemęczaj się, odpoczywaj dużo...super, że nie masz żadnych objawów :) każda chyba by tak chciała :) zazdroszczę CI tego małego lokatora w brzuszku, ale mam nadzieję, że niedługo też będę mogła to doświadczyć :)
    Powiem Ci, że przed tym transferem jakoś mniej się denerwuję, w sumie to jakoś tak bardzo się tym nie przejęłam...kupiłam dziś sukienkę na wesele, więc idziemy :)

    kaarolaa, staraczka, Spero lubią tę wiadomość

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, oczywiście, że dam znać, strasznie się stresuje jutrzejszym dniem, ale dam rade, kto jak nie ja! ;-) u mnie transfer tez chyba w czwartek, podadzą mi w 5 dobie, ale jeszcze jutro potwierdzą. A wiec razem zaczniemy i razem będziemy rodzić ;-) mocno w tą wierzę ze uda się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ok fajnie by było :) podoba mi się Twoje nastawienie hehe, oby tak dalej Kochana :) jutrzejszym dniem się nie stresuj bo i tak dostaniesz narkoze, więc nic nie będziesz czuła, obudzisz się to będzie po wszystkim :)

    magda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, magda mocno trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że już niedługo będziecie miały swoje maleństwa w brzuszku.

    Staraczko bardzo się cieszę, że z maluszkiem wszystko dobrze i mam nadzieję, ze już tak zostanie.

    karolaaa a Ty kiedy masz wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana jesli wszystko bedzie po mojej mysli to w niedziele za tydzien...wszystko zalezy od terminu @...

    Spero lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia mi przy pierwszym ivf sie udalo.
    Ja nadal w szpitalu. Mialam juz wczoraj wyjsc ale ze wzgledu na moje krwawienie w srode i czwartek ordynator byl nieugiety. Wczoraj bylo juz czysto.
    Madziu trzymam kciuki.
    Staraczko ciesz sie ze nie masz zadnych objawow. Dbaj o malenstwo.

  • magda Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem już po punkcji, czuje sie dobrze, choć wiadomo ze troche obolałą jestem, ale wszystko do przeżycia. Pobrali mi 3 komóreczki, mogłoby być wiecej, ale coż lepsze 3 niż nic. W poniedziałek się dowiem czy sie dzielą i czy są dojrzałe.
    Bardzo dziekuję za kciuki, ale jeszcze nie puszczajcie ;-)

    Madzia82, najważniejsze, że z maluszkiem wszystko dobrze.

    ivi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ani myśle puścić :D mam nadzieję że komóreczki ładnie się będą dzielić i już wkrótce zabierzesz jakiegoś malucha do domu :*

    Madzia82 najważniejsze że jesteście pod dobrą opieką lekarzy i że z synkiem wszystko dobrze. bardzo mocno trzymam kciuki za was!

    magda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda wrote:
    Witam, jestem już po punkcji, czuje sie dobrze, choć wiadomo ze troche obolałą jestem, ale wszystko do przeżycia. Pobrali mi 3 komóreczki, mogłoby być wiecej, ale coż lepsze 3 niż nic. W poniedziałek się dowiem czy sie dzielą i czy są dojrzałe.
    Bardzo dziekuję za kciuki, ale jeszcze nie puszczajcie ;-)
    .


    Madzia powodzenia!! niech teraz komóreczki się ładnie dzielą a potem zapładniają. TRzymam kciuki.

    Madziu82 Kochana jestem cały czas myślami razem z TOba, mam nadzieję, że wkrótce wypuszcza CIę do domku i że z maleństwem wszystko jest dobrze!

    magda lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem po pierwszej wizycie ... Lekarka zakwalifikowała nas do badania klinicznego. Ale jeszcze firma farmaceutyczna musi przebadać moja krew i w ciągu 3-4 tygodni ma być jakaś odpowiedź.

    ako99 lubi tę wiadomość

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ