X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kobietki z PCO
Odpowiedz

Kobietki z PCO

Oceń ten wątek:
  • lok90 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania hormonalne były w normie dodam iż mam problemy z tarczycą o 4 lat biorę leki i jak na razie wszystko się unormowało z nią a po Inofolicu widze jakieś poprawy np moja miesiączka trwała 6 dni a nie prawie 2 tygodnie więc coś tam działa zobaczymy za pare dni co będzie dalej.....dziękuje za ciepłe słówka

    Gosposia lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja Inofolic polecam bardzo, piłam go jakieś pół roku, dwa razy dziennie po saszetce, podchodziłam sceptycznie, ale pierwsze efekty w postaci owulacji miałam w 2 miesiącu. Na jakiś sposób na pewno wspomaga jajniki.
    Beta z zeszłego poniedziałku 81, dziś 828,8. Nie wiem o co chodzi z tym przyrostem, wiem, że jakoś się liczy. Na razie jadę bez lutki, jak będzie źle to ponownie wezmę albo na dyżur.
    Jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma.
    Oby była w macicy, bo na ostatniej wizycie lekarz mi mówił, że może w szyjce być lub na jajowodzie.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:32

    Gosposia, Ania89 lubią tę wiadomość

  • Gosposia Autorytet
    Postów: 484 159

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella, gratulacje kochana!!! ;) Kiedy idziesz do ginka na wizytę kontrolną? Może zrób jeszcze jutro betę, żeby zobaczyć czy przyrasta. Aaaale się cieszę! Ale dupka bierzesz dalej? Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ;)

    P.S. Wpisz sobie swoje wyniki z 1 i dzisiejszego badania Bhcg do kalkulatora przyrostu na ovu :) Bo ja tak na oko wpisałam i wychodzi, że przyrost masz odpowiedni :) Może te krwawienia były takim oczyszczaniem macicy z nadmiaru i ciąża rozwija się dobrze... Daj mi znać koniecznie kiedy do gina idziesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:00

    daktylek lubi tę wiadomość

    Gosposia
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tych bet hcg to mam dość, strasznie mnie męczą psychicznie.
    Tak, biorę tylko duphka 3 razy dziennie, ale w moim przypadku to raczej placebo, ale czego się nie robi, więc grzecznie łykam, nos-pę też. Gin kazał we środę lub czwartek, chce zobaczyć lokalizację ciąży. U mnie ostatnie półroku wyglądało tak - miałam plamienia nawet tydz przed okresem, a raz miesiączkę w 18dc, więc podejrzewam, że to przez zaburzenia hormonalne, tak teraz mam w ciąży plamienia,a clo dodatkowo osłabiło mój estrogen.
    Kochana, nie mogę się doczekać Twoich relacji, wiem, że niedługo też zaciążysz:-)!!! Jakieś takie silne przeczucie, a moje przeczucia zawsze się sprawdzają, jedynie do siebie nie umiem nic "zobaczyć".

    Gosposia lubi tę wiadomość

  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc chcialam sie zapytac czy jest jakas roznica w inofem a inofolik ??

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • lok90 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z tego co mi wiadomo to te dwa specyfiki mają jednakowy skład natomiast inofem ma pomarańczowy smak a inofolic jest neutralny najważniejsze co je różni to cena inofolic jest droższy

    Ania89 lubi tę wiadomość

  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 16 lutego 2016, 02:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo , mam inofem i trochę się bałam ze może lepiej zainwestować w inofolik bo lepszy. Ale chyba różnicy nie ma...

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • Gosposia Autorytet
    Postów: 484 159

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella, kochana, jak się miewasz? :) Daj znać co u ciebie ;)

    Gosposia
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po staremu, teraz są tylko czasami małe plamki na wkładce, jak kawa z mlekiem, biorę dalej duphka, na ostatniej wizycie był pęcherzyk ciążowy. endo tylko 8mm.
    Ciąża zagrożona, wizyta za 2 tyg.


  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? Czy można w I trymestrze rozjasniać włosy?

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie można ale odradza się. Lepiej poczekać do 2

    Agnella lubi tę wiadomość

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Gosposia Autorytet
    Postów: 484 159

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella, kochana, jak się miewasz? Coś już wiadomo??
    Ja dziś byłam u gina (32dc) i okazuje się, że niedawno miałam owulację, bo był jeszcze płyn w zatoce douglasa. To jest jakiś kosmos... Mam nadzieję, że u ciebie wszystko dobrze, odzywaj się czasem! :)

    Gosposia
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem...bez naszego forum jednak żyć się nie da, co jakiś czas wchodze i czytam posty :-)
    Gosposia, to fajna wizyta i to że owulacja była, życzę powodzenia, pewnie starania były i...pupa boli ;-):-) Trzymam mocno kciuki!!! Coś czuję, że lameta nie będzie potrzebna:-)
    Byłam na wizycie we wtorek, serce bije, plamienia teraz ustały, czasami tylko podbarwione pomarańczem. Siedzę w domu, łykam duphka i na razie podchodzę sceptycznie.
    Dzięki za pamięć.

  • Gosposia Autorytet
    Postów: 484 159

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki! Wszystko będzie dobrze! :)
    Właśnie słabo było z działaniami... co ma być to będzie w sumie. Będę testować w dzień kobiet :-)

    Agnella lubi tę wiadomość

    Gosposia
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 12:05

    Ania89 lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88, najważniejsze, że jesteście w dobrych rekach. Z pco da się zajść w ciąże, ale i słabe parametry da się podrasować.

    Asia_88 lubi tę wiadomość

  • Gosposia Autorytet
    Postów: 484 159

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, a jakie plany na leczenie w najbliższym czasie? :)
    Angella, a wy jak się czujecie? :) Ja biorę lamettę, dziś 3 dzień. Jest super, bo nie mam żadnych skutków ubocznych! ;) Biorę ją na noc. A dodatkowo dostałam Letrox na obniżenie TSH od endokrynologa. Mam iść na kontrolę w maju ;)

    Gosposia
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 12:05

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Gosposia Autorytet
    Postów: 484 159

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, mój lekarz podobnie zalecił na początku - najpierw badania męża, a u męża wszystko ok, więc teraz działamy ze mną ;) Powodzenia, odzywaj się do nas i dawaj znać jak u ciebie sytuacja ;)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Gosposia
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, ja zaszłam przy endo 7-8mm.
    Endo na początku cyklu zawsze małe i rośnie do owu.
    A bierzesz clo? Bo ono strasznie osłabia, ja bez clo miałam zawsze po owu 12-14mm.
    Wspomagacze do endo: czerwone wytrawne lub półwytrawne wino, migdały, orzechy(laskowe, włoskie), magnez b6, tłuste ryby(omega3).
    Moja koleżanka przy inseminacji brała na endometrium acard i omega3. Choć ja na własną rękę bałabym się sama zażywać te leki.
    Ale jak będzie piękna owu to i endo będzie takie jak trzeba, więc się tym nie przejmuj.
    A kiedy będziesz miała wyniki męża?
    Nieraz i nie dwa mężowie, jak czytałam różne historie na Ovufriend, mieli słabe parametry, a ciąże były :-)
    Gosposia, super, to już u Ciebie etap lametty :-):-) :-) Ale czas leci...:-)
    Na ile masz dni lametę?
    Kiedy kontrola u gienia ;-):-)? Trzymam mocno kciuki:-)!!!
    No i przed Tobą przyjemny etap starań :-) Zobaczysz, niedługo się uda :-)



    Asia_88 lubi tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ