X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 20 października 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny miałam mieć miesiąc temu laparoskopie ale dostałam anginy , więc przesunięto mi ma ten tydzień.. czuje że jestem zdrowa nic mi nie jest nie mam kataru nie kaszle mnie ale jak noszę maseczke to mnie drapie w gardle nawet zaczęłam pukać gardło postanowiłam iść na urlop żeby sobie oszczędzić wychodzenie z domu bo trzeba mieć maseczke , nie wiem czy zadzwonić do szpitala i powiedzieć o tym że mnie drapie w gardle przez maseczke
    Ja się właśnie tak załatwiłam przeziębieniem... przed maseczkę
    Ciężko powiedzieć jak zgłosisz coś takiego mogą przesunąć termin na po pandemi... a hak czymś innym zatruwasz usta tez tak masz ??

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 20 października 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Ja się właśnie tak załatwiłam przeziębieniem... przed maseczkę
    Ciężko powiedzieć jak zgłosisz coś takiego mogą przesunąć termin na po pandemi... a hak czymś innym zatruwasz usta tez tak masz ??


    Właśnie babeczka mówiła że przesuwają zabiegi na styczeń.. kupę czasu
    Właśnie chodziłam tylko w maseczce , ale gardło mnie nie boli nie kaszle. Posiedzę teraz w domu zobaczę, szkoda mi przesuwać:(

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 21 października 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Właśnie babeczka mówiła że przesuwają zabiegi na styczeń.. kupę czasu
    Właśnie chodziłam tylko w maseczce , ale gardło mnie nie boli nie kaszle. Posiedzę teraz w domu zobaczę, szkoda mi przesuwać:(
    No szkoda żeby przesuwać, siedź odpoczywaj i czekaj na zabieg

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 21 października 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    No szkoda żeby przesuwać, siedź odpoczywaj i czekaj na zabieg


    jeszcze na dodatek tego wszystkiego ósemka mi wychodzi .. dziękuję za radę! 😊🥰

  • Ètoile Koleżanka
    Postów: 69 16

    Wysłany: 21 października 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Właśnie babeczka mówiła że przesuwają zabiegi na styczeń.. kupę czasu
    Właśnie chodziłam tylko w maseczce , ale gardło mnie nie boli nie kaszle. Posiedzę teraz w domu zobaczę, szkoda mi przesuwać:(
    Pauliy a z kiedy przesuwają zabiegi na styczeń? Mam zaplanowany na początek listopada..

    36l.
    1 IVF nieudane Artvimed
    2 IVF start 07.01.2021 ❄️8A
    FET 10dpt beta16, 14 dpt beta7💔
    3 IVF ..
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 21 października 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ètoile wrote:
    Pauliy a z kiedy przesuwają zabiegi na styczeń? Mam zaplanowany na początek listopada..


    Oj nie wiem , mnie się zapytała czy jestem zdrowa bo przesuwają zabiegi na styczeń to może te z października jak jest ktoś chory :)

  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 21 października 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ètoile wrote:
    Pauliy a z kiedy przesuwają zabiegi na styczeń? Mam zaplanowany na początek listopada..

    Pewnie jakby przeżywali z listopada to byś już wiedziała, narazir robią normalnie:)

  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 22 października 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tydzień w czwartek mam histeroskopie i laparoskopie. Boje się bardzo i już chodzę nerwowa. A teraz jestem tydzień na L4 aby nic nie złapać do zabiegu. U nas nie przekładają na chwilę obecną zabiegów.

  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 22 października 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena 😀 wrote:
    Ja za tydzień w czwartek mam histeroskopie i laparoskopie. Boje się bardzo i już chodzę nerwowa. A teraz jestem tydzień na L4 aby nic nie złapać do zabiegu. U nas nie przekładają na chwilę obecną zabiegów.


    Ja też tylko w poniedziałek , jeszcze rośnie mi ósemka:( ale pisałam dziś do lekarza to nic nie odpisał na ten ósemki . A na dodatek wyszło że nie będzie mojego lekarza tylko bardzie inny mnie operował. Trzymam kciuki za Ciebie 🥰🥰

  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 23 października 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Ja też tylko w poniedziałek , jeszcze rośnie mi ósemka:( ale pisałam dziś do lekarza to nic nie odpisał na ten ósemki . A na dodatek wyszło że nie będzie mojego lekarza tylko bardzie inny mnie operował. Trzymam kciuki za Ciebie 🥰🥰

    Dziękuję również trzymam kciuki za Ciebie 😘🍀🍀. Jak już będziesz po napisz jak było.

    paulity lubi tę wiadomość

  • Ètoile Koleżanka
    Postów: 69 16

    Wysłany: 23 października 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dziewczyny. Dajcie znać!👍🏻

    paulity lubi tę wiadomość

    36l.
    1 IVF nieudane Artvimed
    2 IVF start 07.01.2021 ❄️8A
    FET 10dpt beta16, 14 dpt beta7💔
    3 IVF ..
  • Kjojewna Przyjaciółka
    Postów: 149 24

    Wysłany: 26 października 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Ja też tylko w poniedziałek , jeszcze rośnie mi ósemka:( ale pisałam dziś do lekarza to nic nie odpisał na ten ósemki . A na dodatek wyszło że nie będzie mojego lekarza tylko bardzie inny mnie operował. Trzymam kciuki za Ciebie 🥰🥰
    Cześć. Jak zabieg? Wszystko zgodnie z planem?

  • Ètoile Koleżanka
    Postów: 69 16

    Wysłany: 26 października 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjojewna wrote:
    Cześć. Jak zabieg? Wszystko zgodnie z planem?
    Dołączam do pytania? Wszystko dobrze?

    36l.
    1 IVF nieudane Artvimed
    2 IVF start 07.01.2021 ❄️8A
    FET 10dpt beta16, 14 dpt beta7💔
    3 IVF ..
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 26 października 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po laparo , jeśli chodzi o zabieg to wszystko ok , jedyny minus to wymiotowalam . A moja diagnoza to wodniaki na jajowodach mam tylko 5pro zajscia w naturalną ciążę .. czy ktoś ma podobny przypadek ? Jestem załamana

  • Kjojewna Przyjaciółka
    Postów: 149 24

    Wysłany: 26 października 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jestem po laparo , jeśli chodzi o zabieg to wszystko ok , jedyny minus to wymiotowalam . A moja diagnoza to wodniaki na jajowodach mam tylko 5pro zajscia w naturalną ciążę .. czy ktoś ma podobny przypadek ? Jestem załamana
    Dobrze że jesteś po i że dobrze się czujesz. Ja jestem na początku drogi dziś zmieniałam termin laparoskopii bo jestem chora. Ciągle coś..

  • Ètoile Koleżanka
    Postów: 69 16

    Wysłany: 27 października 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jestem po laparo , jeśli chodzi o zabieg to wszystko ok , jedyny minus to wymiotowalam . A moja diagnoza to wodniaki na jajowodach mam tylko 5pro zajscia w naturalną ciążę .. czy ktoś ma podobny przypadek ? Jestem załamana[/QUOTE

    Oj Paulity przykro mi bardzo.
    Zostałaś zdiagnozowana i teraz będzie łatwiej podjąć decyzję i zabrać się za leczenie. Głowa do góry😊

    Dlaczego wymiotowałaś?
    Wczoraj koło 20.00 byłam z mężem w Angeliusie na oddziale, czy o tej godz. wychodziłaś?

    paulity lubi tę wiadomość

    36l.
    1 IVF nieudane Artvimed
    2 IVF start 07.01.2021 ❄️8A
    FET 10dpt beta16, 14 dpt beta7💔
    3 IVF ..
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 27 października 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Lekarz powiedział że daje pół roku na naturalną ciążę ale jest tylko 5procent szans .. wydaje mi się że po narkozie , ale dziś jest już lepiej fizycznie :)

    No jakoś ok 20 , dokładnie nie pamiętam :) A do którego lekarza chodzisz ?

  • Ètoile Koleżanka
    Postów: 69 16

    Wysłany: 27 października 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Do dr Paligi, na 03.11. mam laparo/histero, diagnostycznie przed in vitro. U nas czynnik męski chociaż nie wiadomo co wyjdzie po laparo.

    Mąż mi mówił, że wychodziła dziewczyna i tak bardzo płakała.. przykre to wszystko.

    36l.
    1 IVF nieudane Artvimed
    2 IVF start 07.01.2021 ❄️8A
    FET 10dpt beta16, 14 dpt beta7💔
    3 IVF ..
  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 27 października 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ètoile wrote:
    Do dr Paligi, na 03.11. mam laparo/histero, diagnostycznie przed in vitro. U nas czynnik męski chociaż nie wiadomo co wyjdzie po laparo.

    Mąż mi mówił, że wychodziła dziewczyna i tak bardzo płakała.. przykre to wszystko.


    Właśnie myślę czy się nie przepisać do Pani doktor , bo podobno świetny specjalista a też chce żeby ktoś to zobaczył innym okiem :)
    Uważaj żebyś się nie rozchorowała bo teraz ciężki okres . A poza tym wszystko będzie dobrze , ja po zabiegu nawet bólu nie czułam jak wróciłam do domu to nic przeciwbolowego nie brałam , także zabieg to pestka :)

    Jakoś po 20 wychodziłam , siostra po mnie była :)

  • paulity Autorytet
    Postów: 923 519

    Wysłany: 27 października 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ètoile wrote:
    Do dr Paligi, na 03.11. mam laparo/histero, diagnostycznie przed in vitro. U nas czynnik męski chociaż nie wiadomo co wyjdzie po laparo.

    Mąż mi mówił, że wychodziła dziewczyna i tak bardzo płakała.. przykre to wszystko.


    Czyli przygotujcie się do in vitro ? Mi też to lekarz zaproponował tylko mam usunąć jajowody i trochę mnie to zastanawia czy jest to konieczne przy in vitro

‹‹ 549 550 551 552 553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ