X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Przeczytałam wszystkie wasze wpisy - dzięki za info :) Ja właśnie rozpoczynam całą procedurę, 22 września mamy z partnerem pierwszą wizytę w Porsgrunn i trochę się stresuję... Jestem po laporoskopii i badaniach które żadnych problemów nie odkryły. Napiszcie jeśli któraś z Was też jest na podobnym etapie :)

    Pozdrawiam :))

  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki super ze sie razem wspieramy.Ja mialam pierwszawizyte w Porsgrunn 22 czerwca a leki zaczelam brac od18 sierpnia.Bemfole biore 450 do wczoraj jeszcze sie czulam ok a od wczorajchyba hormonki szaleja i mam placzliwy dzien i wczorajsze popoludnie .Trzymajcie za mnie kciuki .Pozdrawiam odezwe sie po wizycie

    madlada123
  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zadzwonila do mnie pielegniarka i dzis mam pierwsze usg.W piatekbedzie kolejne.Dostalam rozpiske na leki ale nie nawszystkie ,nie mialam wpisane kiedy beda wizyty

    madlada123
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalada trzymam kciuki za USG :-)

    Od którego dnia cyklu zaczęłaś brać Bemfole ?


    W przyszłym tygodniu powinien być u Was "finał" :-)

    Daj znać co i jak ;-)


    Szmivers trzymam kciuki za pierwszą wizytę :-)






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2016, 16:57

    e5skzzc.png


    [**]




  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bemfole zaczęłam brać od drugiego dnia cyklu femar od pierwszego
    Czekam już w klinice ehhh ale mam stres

    madlada123
  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to wszystko mają zaplanowane chciałabym żeby wszystko poszło gładko i bez problemow wszystko zniose żeby tylko udało się i żeby dzidziuś był zdrowiutki a tak to niech robią co mają zrobić wszystko zniose dla naszego szczescia.Tego WAM też życzę

    madlada123
  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja juz po wizycie

    madlada123
  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki juz po wizycie jestem.Wszystko jest ok i w piątek juz mamy pobranie.Jak się ciesze a zarazem mam takiego stres żeby się udało.Prosze Boga o to żeby wszystko było ok i żeby zakończyło się szczęśliwie ciąża.Nawet nie spodziewałam się ze tak szybko będzie pobranie ,szybko tu działają oby z pozytywnym rezultatem.

    madlada123
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-)

    Powiedzieli Ci ile masz pęcherzyków ?

    U Ciebie to ekspresowe ta stymulacja - nie to co u mnie prawie 7 tygodni brania leków.

    Trzymam kciuki za punkcję :-) i jak największą ilość jajeczek :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie powiedzieli jak zapytałam to doktorek ze jest ok i mam się nie stresować.Zobsczymy jak to będzie w piątek.Jestem pełna nadziei i zarazem niepewności i stresu.

    madlada123
  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jeszcze 2 zastrzyki benfola i ovitrelle
    Benfola będę musiała sobie sama zrobić ehhh nie wiem jak dam rade.Maz będzie w pracy ale ovitrelle juz mi da na całe szczęście

    madlada123
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki za punkcję :-)

    Mi też zastrzyki robił mąż ;-) raz robiłam sama też się bałam ale dałam radę ;-)

    Po Ovitrelle się nie przemęczaj, nie skacz , nie dźwigaj , nie biegaj - jednym słowem relaks do dnia punkcji ;-) żeby pęcherzyki za wcześnie nie pękły...... ;-)

    Podczas punkcji u mnie przydały się piłeczki antystresowe ;-) gdyby ich nie było ręka męża i pielęgniarki byłyby zmiażdżone ;-) Miałam swoje ale w szpitalu też mieli wiec jak Ci bedą proponować to weź sobie ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 20:54

    e5skzzc.png


    [**]




  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc jawczoraj dostalam vival i paracet mam wziasc w piatek o 9 a o 9.30 wszystko sie zacznie, ehhh jak sie boje to chyba sobie nie wyobrazacie. Maz mowi ze ja to taka panikara hi hi.Dziekuje za cenne wskazowki.
    Pozdrawiam

    madlada123
  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalada, powodzenia w piątek! Trzymam kciuki :) :)

    Alda, dzięki za wsparcie :)

  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pierwszy raz dałam sobie bemfole miałam cykora ale poszło gładko

    madlada123
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-)

    Jak zaczynałam się przygotowywać do In Vitro to te zastrzyki mnie przerażały, myślałam że to będą zwykła strzykawki z dużą igłą ;-) a tu taka miła niespodzianka bardzo malutka igełka z gotowym lekiem ;-) Super to ktoś wymyślił ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 19:58

    e5skzzc.png


    [**]




  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się super pomysł z tym gotowym lekiem i taka igiełka cieniutka.
    Z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać czy coś mam zabrać( kapcie czy koszule ) doktor ani pielęgniarka nic nie mówiła. Brałas coś ?

    madlada123
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas punkcji jesteś w swoim ubraniu - oczywiście tylko góra ;-) ja tylko ubrałam dłuższy sweterek ;-) Podczas wszystkich USG nie dawali mi nic do przykrycia więc wolałam być przygotowana ;-) i nie świecić gołym ..... ;-) ale podczas punkcji dali mi ręcznik do okrycia w pasie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 20:03

    e5skzzc.png


    [**]




  • madalada123 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie bralas cos od dnia punkcji do transferu?
    Milgo dnia

    madlada123
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Po punkcji Ci wszystko powiedzą ;-) Ty chyba będziesz brała Lutinus 3 razy dziennie.

    Ja brałam 2 razy dziennie żel Crinone po punkcji przez 14 dni - do testu ciążowego :-)

    Trzymam kciuki za jutro :-)

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ