X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha to pójdę i zapytam, na dniach mam wizytę to rusze ten temat. Moze będzie cos wiedział i pomoże mi to zrobić. Myślałam ze to KK musi zrob8c skoro leczen8e dotyczy ich dzialu.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko co za barany... No tak, ja dzwoniłam do helfo to z 3 różnymi osobami rozmawiałam i wszystkie 3 mowily co innego, a na ich stronie jak byk napisane że leki i leczenie pokrywają w krajach UE również...
    Skierowanie od fastlege weź,albo jakiegoś ginekologa

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam... W środę wyjazd do Danii, w czwartek punkcja w Maigaard...

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    A zapomniałam... W środę wyjazd do Danii, w czwartek punkcja w Maigaard...
    Super trzymam.kciuki za jajka ;)

    Na stronie jest krok po kroku rozpisane jak zaczynasz pytac o szczegóły nikt nic nie wie i ręce umywa. No ja właśnie myślałam ze to ginekolog z KK ma mi dac ze potrzebuje in vitro a dalsze chcemy robić gdzie indziej. Bądź mądry jak oni sami nie wiedza.

    Dziewczyny bo ja w okresie świątecznym z tego stresu to nie kontaktowa byłam, czy już się nasze ciezarowki rozsypaly czy nie ?

    Zoja36 lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to całe helfo to jeden wielki bałagan... Jak nav....

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga jak wygląda punkcja w Danii ? Usypiają czy tak jak w Norwegii ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w no, przynajmniej w Maigaard... W innych klinikach podobno narkoza za dodatkową opłatą.
    Ale twierdza kobiety że nie jest tak bolesne jak tu w no, inne leki dają i 2 sztuki ovitrelle zamiast jednej i podobno to może wpływać na to, że mniej boli. Okaże się w czwartek...

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:

    Dziewczyny bo ja w okresie świątecznym z tego stresu to nie kontaktowa byłam, czy już się nasze ciezarowki rozsypaly czy nie ?
    Kochane moje, nasz Skarbek nas zaskoczył i już jest na świecie.
    Synuś urodził się 13 stycznia o godzinie 13tej. Długi na 48 cm i ważył 3164 g.

    Alutka 32, pati1980, majola, K., Hannanna lubią tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Tak jak w no, przynajmniej w Maigaard... W innych klinikach podobno narkoza za dodatkową opłatą.
    Ale twierdza kobiety że nie jest tak bolesne jak tu w no, inne leki dają i 2 sztuki ovitrelle zamiast jednej i podobno to może wpływać na to, że mniej boli. Okaże się w czwartek...
    Ja też brałam 2 szt ovitrelle,z Haugesund miałam tylko 1szt, ale w Polsce Pani doktor zaleciła 2 szt i drugą przywiozłam z Polski

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Kochane moje, nasz Skarbek nas zaskoczył i już jest na świecie.
    Synuś urodził się 13 stycznia o godzinie 13tej. Długi na 48 cm i ważył 3164 g.

    Gratulacje :):):) niech Wam się zdrowo chowa :)

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Zoja36!!

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Zoja36 !!


    Ja wracam po mrozaczki w lutym . Pierwszy dzien cyklu planowo wypada na 6.02 . Takze to juz niedlugo .
    Za poradą lekarza z Gamety w Łodzi odstawiłam wszystkie suplementy . Biore tylko kwas foliowy.
    Brałam wcześniej systematycznie b-complex, omega 3 , probiotyki, wit D3, selen , cynk , magnez .

    Czekam z nadzieją :)

    Aggga08 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym dniu cyklu zaczelyscie robic testy owulacyjny , przy transferze na naturalnym cyklu.

    k1iygdz.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Kochane moje, nasz Skarbek nas zaskoczył i już jest na świecie.
    Synuś urodził się 13 stycznia o godzinie 13tej. Długi na 48 cm i ważył 3164 g.

    Gratulacje, zdrowka dla malucha ;)

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Za poradą lekarza z Gamety w Łodzi odstawiłam wszystkie suplementy . Biore tylko kwas foliowy.
    Brałam wcześniej systematycznie b-complex, omega 3 , probiotyki, wit D3, selen , cynk , magnez .
    Wszystko, wszystko odstawiłaś? Czym to argumentowal? Ostatnio tez sie zastanawialam czy nie za duzo tego mam. Moze w jakas paranoje popadlam przez dietetyka.

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Wszystko, wszystko odstawiłaś? Czym to argumentowal? Ostatnio tez sie zastanawialam czy nie za duzo tego mam. Moze w jakas paranoje popadlam przez dietetyka.
    Ogólnie powiedział ze ewentualne niedobory wyrównuje się juz jak kobieta jest w ciąży .
    Przed ciąża organizm ma skupić się na zagnieżdżeniu zarodka .
    Ja swoje niedobory wyrównałam już jakiś czas temu i tylko podtrzymywałam suplementację . Według lekarza po wyrównanych niedoborach organizm powinien wskoczyć sam na produkcje tego czego mu brakuje jeśli oczywiście stwarzamy mu do tego warunki czyli dieta , regeneracja i styl życia .
    Sens to jakiś ma według mnie ....

  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Zoja!

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Ogólnie powiedział ze ewentualne niedobory wyrównuje się juz jak kobieta jest w ciąży .
    Przed ciąża organizm ma skupić się na zagnieżdżeniu zarodka .
    Ja swoje niedobory wyrównałam już jakiś czas temu i tylko podtrzymywałam suplementację . Według lekarza po wyrównanych niedoborach organizm powinien wskoczyć sam na produkcje tego czego mu brakuje jeśli oczywiście stwarzamy mu do tego warunki czyli dieta , regeneracja i styl życia .
    Sens to jakiś ma według mnie ....
    No ma to sens faktycznie. Tylko ja przy MTHFR mam zakurzona metylacje i organizm musi dostawać suple metylowane, które pomogą utrzymać w ryzach homocysteine. Musze to przegadac na wizycie z lekarzem co on o tym sadzi w moim przypadku. Bo szczerze to czuje sie jak 90 latka, cala szuflada kapsulek. Niedlugo zastapia mi posilek bo tak ich duzo i caly zoladek zajmuja hihi

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie wiecie ile w tym roku trzeba przekroczyc zeby Helfo zwrocilo kase bo szukam na ich stronie i nie moge znalesc

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17 730 kr

‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ