X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasjja trzymam kciuki, i modliłam sie dzis za Was :) Mam nadzieje ze pomoze :D

    Kami, kasjja lubią tę wiadomość

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 4 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mocno trzymam kciuki za wszystkie i za kazda z osobna!!!Hana nam sie udalo przy pecherzyku 23 mm i myslalam,ze bedzie za duzy juz na podanie zastrzyku,ale sie udalo i teraz ponad 2kilowy maluch rozpycha sie u mnie w brzuchu;-) badzcie dobrej mysli kochane!!!

    HANA, sebza, Kami, kasjja, H30 lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 4 listopada 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja będzie dobrze, musi być! Trzymam kciuki:)

    kasjja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie dziewczyny! Musi być!! :) a muszę się wam pochwalić, że postanowiłam otworzyć swoje biuro rachunkowe :) może mi to pomoże się oderwać od tego wszystkiego :) właśnie mija rok od kiedy się staramy i muszę skupić na czymś innym moją uwagę... chodź troszkę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2013, 11:15

    kasjja lubi tę wiadomość

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 5 listopada 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez mija rok od konkretnych staran, ale od staran w glowie ze bedziemy sie starac to w kwietniu minie dwa lata. Maskaracja.
    Bea gratuluje biura, ale wiem z doswiadczenia ze nawet jak zawaliłam sobie dzien od rana do nocy zajeciamy, praca i innym to i tak nie uchroniło mnie przed mysleniem. Szkoda ze nie mozna wyjac sobie mozgu i odpaczac od tego ;)A najgorsze jest to ze miałam w pracy internet i całe 8 godzin na ovu siedzialam, albo czytałam na temat nieplodnosci (przeczytałam cały internet) przez rok ;D
    Ale poprzedni rok był rokiem straconym bo to było jakies nieporozumienie wielkie. Wiec staranka licze od wrzesnia tego roku :D

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 5 listopada 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh… ja się powoli zbliżam do 3 lat starań. Wiadomo, większość tego czasu bez lekarzy i bez obserwacji, więc z perspektywy czasu to żadne starania, no ale tyle czasu się nie zabezpieczamy. Dzisiaj mi się śniło, że jestem w ciąży :) Uwielbiam takie sny :) Ja też ciągle mam gdzieś z tyłu głowy myśl o dziecku i nawet jak robię coś zupełnie innego to od czasu do czasu ta myśl gdzieś się na pierwszy plan wysuwa. Na szczęście minął mi już etap zadręczania się tym i stresowania, dlatego te myśli mnie już nie męczą, nie potrzebuję od tego odpoczynku ani odskoczni. Czas jak widać uodparnia na wszystko.
    Oczywiście Wam życzę,żebyście nie musiały tyle czekać :)
    Czy ktoś widział moją @ ? Bo mi się gdzieś zgubiła…… a tak już bym ją chciała znów mieć...

    atdci09k89ytpjkc.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co nikt nie pisze. Jakies plotki, newsy, monitoringi, owulacje, nikt nic? Sebza znalazlas swoja@?

  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 6 listopada 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HANA każda z nas walczy :-) ja zaczynam trzeci cykl z clo, ale nie będę mierzyć temperatury, ani wyczekiwać testowania.
    Po niezbyt dobrych wynikach nasienia mojego lubego postanowiliśmy, że te dwa ostatnie cykle w tym roku podarujemy sobie, potrzeba nam trochę spokoju, fakt że przytulanka w płodne będą, ale nic na siłę w wyznaczone dni. Teraz nastawiam się na inseminację po nowym roku, więc pora na odpoczynek od takich intensywnych starań, trzeba zebrać siły :-)
    i podtuczyć jeszcze żołnierzyki witaminkami :-)

    sebza, HANA lubią tę wiadomość

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nuda.. czekam na @ a potem mam nadzieję, że będę się chwalił super wynikami monitoringu po CLO :D

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 6 listopada 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie, tak o:

    79e9695fba587def4f1489d817f99027.png

    Trzymajcie kciuki, żeby @ nie przyszła, dziś jej termin, a wiem, że na razie to szanse są 50/50, póki nie minie parę dni po terminie @.

    Sebza, dołącz do mnie :)

    sebza, Madzia85, Nina, akuszerka89, gosia81, HANA, liloe, motylek@ lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no witajcie dziewczyny u mnie potwierdzone pco od następnego cyklu znowu clo i konsultacja z immunologiem myślę ze po prawie 4 latach starań damy radę.

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 6 listopada 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja, no pisz szybko jak to zrobiliście!!!!! :) Wielkie gratulacje!!!!!!! :) Czad babe!!!!!!!!!!! Ogromnie kibicuję Twojej fasolinie :)
    u mnie się pojawiło dziś delikatne plamienie, mam nadzieję, że się szybko rozkręci.

    Kasjaaaaa :) no dałaś mi ogromną wiarę :) Bo jednak Ty też już sporo jesteś na ovu :) I chociaż wiem,że się domyślałaś, że coś jest na rzeczy, to powiedz, jak to jest, kiedy marzenia Ci się tak bardzo namacalnie spełniają? Musisz być mega szczęśliwa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2013, 11:31

    kasjja, HANA lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 6 listopada 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja GRATULACJE :-)
    tylko życzyć spokoju, zdrówka i szczęścia :-)

    kasjja lubi tę wiadomość

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 6 listopada 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja kochana! Gratuluję! Będę trzymać mocno kciuki za fasolkę i spokojną ciąże :). Pozazdrościć szczęścia! I to bez stymulantów żadnych:)

    kasjja lubi tę wiadomość

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 6 listopada 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja wielkie gratulacje!!! trzymam mocno kciuki, aby zdrowo rosło!

    kasjja lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 6 listopada 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Fajnie, że test +, ale jeszcze nie skaczę z radości. Bardzo się denerwuję i piję melisę i miętę. Boją się, że @ jednak przyjdzie (50% ciąż się bardzo wcześnie kończy). Staram się wyluzować :) Tak czy siak, to pozytywna wiadomość, że da się :)
    Da się z PCOS, wrodzonym przerostem naderczy, hiperprolaktymią i hashimoto w stanie eutyreozy, macicą z rosnącymi mięśniakami i mężem z paroma parametrami do poprawiania (które poprawiły suplementy).
    Mój przypadek o tyle inny, że nie brałam CLO.

    NIe samym CLO się leczy PCO.

    Pomogła mi metformina na ustabizowanie cukru, bromergon na prolaktynę, pabi-dexamethason na androgeny.
    Od września jestem na diecie niskie IG i eliminującej alergeny.
    Myślę, że ta dieta dużo pomogła i zmieniła. Dietę umieściłam na założonym po to koncie gmail: użytkownik: ovupcos, hasło: pcospcos.

    Warto zrobić sobie test na alergie pokarmowe typu III, może to wyeliminowanie tych alergenów tak mi pomogło? Robienie takich testów jest polecane w klinikach niepłodności.

    Poza tym chyba pomogło to, że się kryłam z wykresem, nie chciałam się nim za bardzo zajmować. I że się skupiłam w 1. fazie na pracy, malowaniu mieszkania, szukaniu samochodu itp ;)

    Jeszcze czekamy, jeszcze nie skaczemy z radości ;) 18.11 wizyta u ginekolog.
    Boję się, że wcześniej przyjdzie @. Ale nawet jak przyjdzie, to duży krok do przodu w staraniach, który dobrze wróży.

    Czuję dużą wilgotność, jak przed @.
    Boję się, staram się skupić na czymś innym i nie denerwować, ale to trudne ;)

    Myślałam, że będę się cieszyć, a jestem mega zdenerwowana ;)

    Dzięki dziewczyny, trzymam za Was kciuki, wiruski roześlę, jak gin potwierdzi ciążę, mam nadzieję, że będzie dobrze :)

    79e9695fba587def4f1489d817f99027.png

    gosia81, HANA, olinka84 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 6 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30, trzymam kciuki! Powodzenia :)

    H30 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 6 listopada 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja - wielkie gratulacje, strasznie to pocieszające i motywujące jak dziewczyny z tak dobrze mi znanymi nickami, chwalą się tutaj ciążą :D

    Dla mnie to szczególna motywacja, by trzymać się diety i metforminy, bo jak wiadomo i ja bez CLO się staram. Strasznie się cieszę i będę trzymać kciuki żeby wszystko było u Ciebie OK :)

    kasjja lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiju wielkie gratulacje, bardzo sie ciesze, wszystkie trzymamy kciuki, musi byc dobrze !

    kasjja lubi tę wiadomość

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 6 listopada 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasjja cudowne wiesi normalnie cudowne. Trzymam kciuki i mam nadzieje ze po drodze sie nic nie wydarzy

    H30 WItamy i wspieramy ;)

    Madzia85 Fajnie ze przerwe macie. Wiesz ze cuda sie zdarzają ;)

    Madzia85, kasjja lubią tę wiadomość

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ