X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też od wczoraj jestem na diecie. Biorę luteinę żeby dostać okres i chcę spróbować z DONG QUAI. Brał ktoś te zioła ?
    Taka się zastanawiam czy od luteiny mogła mi wzrosnąć temperatura? raczej mało prawdopodobne żebym w 75dniu cyklu miała owulację

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 09:30

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 18 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo forumowiczek szczególnie na pod forum zielary stosuje donga:)

    iwonka122 Tez pierwszy dzień na luteinie. nie mierze temperatury od wczoraj.

    mam pytanie czy biorąc luteine wyjdzie mi prawidłowa prolaktyna?

    wiem że to dwie osobne rzeczy ale czy jedno nie wyklucza drugiego? chce zbadać prolaktyne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj 2 dzień na luteinie

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 18 maja 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy wedlug zaleceń lekarza

  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja rycze już drugi dzień z rzędu z byle powodu, nie mogę już ze sobą sobie poradzić, pewnie hormony szaleją co wskazuje na zbliżającą się małpę... oby nie..

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 18 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik wrote:
    a ja rycze już drugi dzień z rzędu z byle powodu, nie mogę już ze sobą sobie poradzić, pewnie hormony szaleją co wskazuje na zbliżającą się małpę... oby nie..

    Napewno sie, pomysl ze masz ładny wykres ladny śluz, i moze byc tylko dobrze. trzeba walczyc i sie nie poddawac. glowa do gory. placz niczego nie zalatwi ?
    od kiedy leczysz PCO?

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy prolaktynie należy pamiętać aby 24h przed badaniem nie wykonywać ćwiczeń, nie kochać się, nie miętolić po piersiach, starać się być spokojnym (te rzeczy podnoszą prolaktynę) no i się wyspać.

    ANDI87 lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    przy prolaktynie należy pamiętać aby 24h przed badaniem nie wykonywać ćwiczeń, nie kochać się, nie miętolić po piersiach, starać się być spokojnym (te rzeczy podnoszą prolaktynę) no i się wyspać.

    Bardzo dziękuje,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ,że lekarze nadal uwielbiają leczyć pco tabletkami anty. Bosko! Wkurza mnie to bo mnie też tak pajace 'leczyli' po czym burdel był jeszcze większy.



    Dobrze słyszeć takie dobre wiadomości o nowych istotkach pomimo, że mamy walczyły z pco. :)
    Mam nadzieję, że my też wkrótce dołączymy do tego grona.

    ANDI87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak patrze na mój wykres to zastanawiam się czy te moje plamienia to nie okres tylko taki delikatny

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka122 - ponoc zasada jest taka, ze jak uzywa sie tylko wkladki - to jest plamienie, kiedy trzeba juz zmienic na podpaske - znaczy sie ze @... ja sie trzymam tej zasady - bo na poczatku ciezko mi bylo okreslic co jest co.. pozdrawiam :)

  • KarolinaH Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 18 maja 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jestem tu nowa :) Zdiagnozowano u mnie PCO ponad dwa lata temu, (jeden jajnik bardzo zapchany jajeczkami, z drugim trochę lepiej, + podwyższone hormony męskie). Dostałam klomifen, i zaszłam po pierwszym cyklu :) Dziś nasza córeczka ma dwa latka, a my się bezskutecznie staramy o drugą dzidzię od 3 cykli...(w ogóle cykli po ciąży miałam 4 :) Póki co, działam na własną rękę, ale coś czuję że bez dobrego lekarza się nie obejdzie... No i woła mnie z apteczki ten klomifen (zostało mi pół opakowania :) Z obserwacji cyklu wynika że nie mam w ogóle owulacji. No i pytanie - jest tu ktoś ze śląska, możecie mi polecić sensownego lekarza?

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czym jesteście leczone dieta ok, ale antykoncepcja mam nie równe endometrium boje się że antykoncepcja zaburzy mi owulkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andi ja jeszcze nie biorę żadnych leków od lekarza. Czekam na kolejne wyniki badań hormonalnych, wizytę u endokrynologa i potem ustalą mi plan leczenia. Jak na razie kazali mi obserwować cykle. Biorę kwas foliowy, olej z wiesiołka i donq quai. Od lipca będę brała również inofolic.
    Mnie gin faszerował anty i mówił, że to obniży testosteron i zmniejszy problem z owłosieniem, chociaż nie było go tak dużo, tylko lekki wąsik który według mnie bardziej wynika z tego, że jestem bardzo ciemną brunetką. Po odstawieniu anty wszystko się pogorszyło... Pojawił się meszek nawet na policzkach. ;/ o hormonalnym burdelu nawet nie wspomnę. Chociaż może Tobie pomogą.

    KarolinaH też jestem ze Śląska. Skąd dokładnie jesteś?

    ilenka, ANDI87 lubią tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt ja dostałam na dwa miesiace głownie po to żeby wyrównać endometrium, i troche zatrzymać testosteron. mam nadzieje że wszystko bedzie ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andi mam nadzieję, że Tobie pomogą ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mi one nic dobrego nie dały. Testosteron po odstawieniu oszalał jeszcze bardziej niż przed nimi. :/

    sebza lubi tę wiadomość

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dokładnie to samo co Ty, Natt.

    atdci09k89ytpjkc.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No włanie tego się boje ale mam nadzieje ze wyrówna wzytsztko na forach różnie piszą raz tak raz tak...lekarz cieszy sie dobra opinia i wielu pomógł. tylko wkurza mnie to ze to dwa miesiace..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówię Andi, to że mi zaszkodziły wcale nie znaczy, że Tobie też. Może akurat pomogą.

    Mój lekarz w Pl też ma bardzo dobrą opinię w leczeniu niepłodności ale jak tylko powiedziałam, że jeszcze dziecka nie chcę (przygotowywałam się do ślubu) to mnie zlał totalnie. Na odwal dał tabletki i koniec tematu. Rozczarował mnie tym bardzo a przyznam, że miałam do niego sentyment bo to on odbierał poród mojej mamy jak przychodziłam na świat jako świeżutko upieczony ginekolog-położnik. :)

    ANDI87 lubi tę wiadomość

  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 19 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisałam wam ale wniki mojgo AMH to 22 jest gorzej niż żle. Taki wynik wysoki świadczy o ciężkości choroby na wątku o amh jestem rekordzistką;-(
    normy AMH 1,5 - 3,0
    Ogólnie chciałabym już mieć stymulację ale postnowiłam zmienić swoje myślenie i pogodzić się z myślą że dziecka nie będzie ani za rok ani za dwa a jeśli się uda to będzie istny cud. Będzie mi łatwiej ovufriend jest przydatny zdrowym osobom mi daje nie potrzebne nadzieje ponieważ testy owu pozytywne temperatura super śluz super owulacje wykrywa a przecież jej nie mam.

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ