X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prolaktyna

Oceń ten wątek:
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirl moje kumpelki z innego forum właśnie zaczynają pić te ziółka...ja narazie nie. Dam znać jakie mają efekty czy wrażenia. Ale słyszałam dobre opinie o nich.

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zawiedziona, że nie zlecił podstawowych badan, a kazał zrobić masę drogich. I chciał zrobić badanie drożności jajowodów bez aktualnej cytologii.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • EwkaM Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookiemonster Badana byłam w 13 dniu cyklu. Robiłam je prywatnie. A jajnik jest, tylko się ukrył i nie był widoczny na USG. Lekarz kombinował, kombinował ale ukrył się skubany i tyle. Ja również czytałam pozytywne opinie o tych ziołach Ojca Sroki. Pisali również żeby nie kupować gotowych mieszanek na allegro. Osobiście nie próbowałam.

  • fresa31 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,dziewczyny szukam kogos, kogo po bromergonie bolały strasznie plecy,na poczatku myslalam ze to nerki ,i jeszcze po nim mam plamienia 5 dni przed okresem a w tym cyklu to wogole ciekawe czy okres dostene ,masakra jakas,jeszcze gorzej sie załatwiłam,ból pleców ciągle mam tylko nospa mi pomaga!

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresa31 wrote:
    hej,dziewczyny szukam kogos, kogo po bromergonie bolały strasznie plecy,na poczatku myslalam ze to nerki ,i jeszcze po nim mam plamienia 5 dni przed okresem a w tym cyklu to wogole ciekawe czy okres dostene ,masakra jakas,jeszcze gorzej sie załatwiłam,ból pleców ciągle mam tylko nospa mi pomaga!
    Hej ja biorę bromergon tylko pół tableteki i jedynie skrócil mi cykl Z 28 dni na 24 poza tym ok. A ten ból to na pewno od leku? kiedyś miałam po nim swędzenie dłoni ale już jest ok

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • fresa31 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bo najpierw bralam bromergon 1/4 tab 2 dni i bylo ok potem zaczelam brac pół tabletki i zaczeło mnie bolec troche niżej niz srodek pleców,myslalam ze to nerki bo mam czesto problemy infekcyjne,bylam na usg i zadnych złogów ani kamieni nie mam wiec nie wiem co jest grane,jak biore nospe to mi przechodzi,bralam atybiotyk przeszlo mi ale po tym bromergonie nawet sie nasiliło i nie wiem do jakiego lekarza mam isc do ginekologa który przepisal mi te tabletki a moze to faktycznie nerki ,sama nie wiem co o tym myslec

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresa, mnie mdli po bromergonie, ale innych objawów nie zauważyłam. I okres faktycznie się skrócił.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • fresa31 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster
    co to sa ciąze bichemiczne?

  • fresa31 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biochemiczne*

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresa, to jest wtedy jak beta jest pozytywna, ale zanim zobaczysz coś na usg to jest po fakcie.
    U mnie obydwie są biochemiczne, chociaż przy pierwszej od bety do krwawienia mineło ok 2 tygodni, tylko byłam zagranicą na urlopie i zdążyłam tylko zrobić betę dzień przed i tyle.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • fresa31 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa czyli to jakby poronienie tak?

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • fresa31 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak niski masz progesteron? bo mi po bromergonie zbił sie az do 1,26 a norma 1,7 i chyba od tego mam plamienia 5dni przed miesiaczka juz drugi cykl

  • MigotkaA:) Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)Ja również mam wysoką prolaktynę, przez którą najprawdopodobniej poroniłam w lipcu ;/. Od miesiąca biorę Bromeergon pół tabletki na noc i z 33 spadła mi do 11 :D. Miałam też wysokie TSH ponad 2,5, ale od miesiąca biorę tez pół tabletki rano Eutyroxu i też mi spadła do 1. Mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko ok i uda nam się :) Za tydzień testujemy :D


    p.s. bałam się, że będę się źle czuła po tych tabletkach. Jedynie na początku po eutyroxie miałam mdłości, ale chwilowe max 3 dni trwały. A tak wszystko bez żadnych dodatkowych skutków ubocznych.

    Migotka
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, wysoka prolaktyna (Twoja naprawdę nie jest zła, nawet ta przed zbiciem) może przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale co do poronień, to kwestia dyskusyjna - może obniżać progesteron, co w efekcie może doprowadzić do poronienia. Trzymam kciuki, że będzie ok!
    Fresa, bromergon raczej nie zbija progesteronu tylko go podnosi. W którym dniu cyklu go badałaś? Jeżeli 7 dpo (tak powinno się) to wynik może wskazywać na brak owulacji.
    Teraz zauważyłam, że nie odpowiedziałam Ci na pytanie - podczas pierwszego pomiaru (przy drugiej ciąży) wynosił 4 albo 5...;/
    Dostałam suplementację luteiną (doustnie nie przyswajam, muszę dowcipnie i podjęzykowo) 450 mg dziennie i progesteron 7dpo wyniósł 30. Ostatnio zmniejszyłam ilość tabletek, za to zaczęłam używać kremu progestella plus bromek i 11 dpo było 24, czyli super.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 17:03

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookiemonster, Littlegirl powodzenia w staraniach :) ja daje na luz, przebadana jestem, teraz daj nam czas. Będę zaglądać!

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aga!! Przyda się bo zaraz zaczynam nowy cykl.Pochwal się jakby co:) powodzenia!!

    AgaL lubi tę wiadomość

  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miałyście bóle głowy tak z tyłu po stosowaniu Bromergonu?

    Jak brałam Bromergon przed ciążą (1,5 mca) później w ciąży zeszłam do 0,5 tabl wieczorem. Niestety straciłam ciąże w 9tc i teraz znowu wracam do Bromergonu 1 tabletka na noc i od tygodnia mam bóle głowy - potylica. Miał ktoś tak???

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ogolnie bolala glowa na bromergonie ale raczej skronie:p

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Cookiemonster, Littlegirl powodzenia w staraniach :) ja daje na luz, przebadana jestem, teraz daj nam czas. Będę zaglądać!
    Powodzenia i zaglądaj koniecznie!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ