Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prolaktyna

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 18 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z usg, 7dc i pecherzyk 18 mm piekny i okragly ale i pewnie tak nie peknie jak zwykle:(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 18 lutego 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Wracam z usg, 7dc i pecherzyk 18 mm piekny i okragly ale i pewnie tak nie peknie jak zwykle:(
    Nie dostajesz zastrzyku na pęknięcie?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu lekarz postanowil ze nie, bo w sumie po co skoro nie pekl w zeszlym cyklu przy pregnylu 10000:/

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ovitrelle zadziała?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 21 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze w nastepnym cyklu sprobijemy ale to chyba to samo co pregnyl...?

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 21 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć nowocześniejsze. Na pewno jest dużo droższy niestety. Warto spróbować, może akurat?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, potrzebuję porady. Jestem w 23dc ostatni cykl trwał 33dni. Dziś robiłam wyniki prolaktyna 820,8 mIU/l wart.ref.: 102.0 - 496.0 mIU/l; progesteron 66.06 nmol/l w.ref: faza lutealna: 5.3 - 86.0 nmol/lw.
    Proszę o interpretację

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesesteron dobry, prl za wysoka-to w sumie az dziwne, ze przy zawyzonej prl mie masz obnizonego progesteronu. Bierzesz cos-luteine?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 lutego 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie mój 18mm pęcherzyk pekl bez zastrzyku wiec na razie wstrzymam sie z zakupem ovitrelle:)
    Co do prolaktyny to ja przy wycieku z sutków miałam progesteron w normie wiec może nie zawsze tak bardzo obniza?
    Baranosia prolaktyna dużo za wysoka..a owulacje masz?

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przyjmuję jedynie vitaminer prenatal i od niecałego miesiąca piję 1x dziennie Inofem. Co do owulacji to w tym miesiącu miesiączkę dostałam 1.02 po 33dniach. od 14.02 robiłam codziennie testy owulacyjne, 17.02 pojawiła się kreska testowa ale była dużo słabsza niż ta kontrolna, 18 i 19.02 była już prawie niewidoczna więc wychodziłoby z testów że owulacji nie było choć wg obserwacji śluzu wydawało mi się że jednak była.

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to ze prolaktyna hamuje Ci owu.

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko teraz czy wierzyć testom owulacyjnym? Bo z tego co czytałam to taki wysoki wynik progesteronu świadczy właśnie o tym że owulacja była

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo przy takich wynikach ciąża w tym cyklu jest raczej nie możliwa? Bo już i takie myśli miałam

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziwna sprawa z tym progesteronem... A jakie testy owu robilas? Apteczne,z rossmanna,z allegro?

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te z allegro tanie z gratisowymi ciążowymi

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron jest faktycznie ładny, wręcz chciałam napisać ciążowy, to też w sumie tłumaczyłoby podwyższoną prl. Który masz dzień po owu?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ją między 16-19.02 dokładnie nie potrafię wskazać

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te tanie testy z allegro nigdy mi no wychodzily a np rossmanowe zawsze wiec pewnie wina testow:)

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę musiała je w takim razie zmienić, bo naczytałam się że nie są wiarygodne- jednak cena idzie w stosunku do jakości.
    cookiemonster też przeszło mi przez myśl, że mogę być w ciąży... w którym dniu cyklu najlepiej zrobić betę?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze, a mi zawsze testy z allegro wychodzą (poparte monitoringiem), więc szkoda przepłacać.
    Odczekaj ze dwa dni i możesz zrobić ten z rossmana (facelle). Powinnam napisać-odczekaj z tydzień, ale ja z tych cierpliwych nie jestem i ilość testów, które robię co miesiąc mnie przeraża:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ