X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju sorry za podwojny post ale wcielo mi za pierwszym razem :-)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 6 maja 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    Zabawna sytuacja mnie spotkala jak klosiu mowil o tym utro, tzn instruowal ze rano i wieczorem dopochwowo. Z kamienna mina odpowiedzialam " oczywiscie", wspominajac w duchu jak to ostatnie opakowanie ZJADLAM

    Hahahaha Anna no nieźle, dałaś czadu :D :D :D
    Hmm 60 zł za opak. to nie jest tak źle, myślałam że więcej. Może w takim razie w poniedziałek jeszcze tam podjadę i to wykupię... Bo w sumie chyba nie mam opcji uzyskania luteiny na ryczałt, a takiej normalnej koszt jest podobny z tego co widziałam (koło 50 zł)?

    Annna kiedy robisz betę??

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 6 maja 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calineczka88 wrote:
    Bo w sumie chyba nie mam opcji uzyskania luteiny na ryczałt, a takiej normalnej koszt jest podobny z tego co widziałam (koło 50 zł)?
    A dlaczego nie? Wiekszosc lekarzy daje luteine na ryczlt :)

    Edit: sprobowac nie zaszkodzi a roznica miedzy 6 a 60zl jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 20:18

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 7 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj olcia w naszym gronie :) tez uważam, ze skoro Sobek stwierdził dobre wyniki to nie powinien od razu kierować na IUI. Z mojego doświadczenia z Panem doktorem wiem, ze przynajmniej u nas na wizycie wyglądało tak, jakby mu zależało najbardziej na kasie. Nie chce zapewniać, bo może się mylę, ale oboje z mężem odnieśliśmy takie wrażenie po kilku wizytach i to dlatego przenieśliśmy się do dr Kokoszko, a na dodatek doktora stosunek był troche olewczy i co najmniej niepoważny. A co do wrogości śluzu... zdałam sobie sprawę właśnie, ze ja nie miałam robionego tego badania, jakoś umknęło to naszej uwadze, chyba ze któryś z pozostałych wyników mogl świadczyć, ze śluz nie powinien być wrogi. Z drugiej strony skoro mieliśmy już jedna IUI, a wtedy plemniki są wprowadzane bezpośrednio do macicy, gdzie omijają ten śluz, to wtedy jego wrogość nie powinna mieć znaczenia a jednak się nie udało. Co do rozczarowania po pierwszej inseminacji to mam w miarę świeże doświadczenie, bo z grudnia, powiem Ci szczerze,ze nadzieje mieliśmy ogromne, dlatego ból po nieudanym zabiegu był duży. Szczególnie mylące były wszelkie objawy ciąży spowodowane zastrzykiem ovitrelle i późniejsza Luteina. Wiec jeśli bedziesz miała wszelkie książkowe objawy ciąży po IUI, a bedziesz wspomagana lekami, radzą zachować dystans, bo ja się tak nakręciłam, ze później bolało jeszcze bardziej. Zreszta moje przeżycia po IUI są gdzieś tutaj na forum :) olcia, a czy Twój mąż tez miał robione badania? Mój jest po zabiegu embolizacji żylaków powrózka nasiennego i pod koniec maja będziemy robić świeże badania, czy cokolwiek się poprawiło, a tymczasem tak o sobie się staramy, a nóż widelec się uda :) życzę wszystkim miłego dnia i już nie biadole :)))

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika, mąż ma badania nasienia za sobą, wyniki dobre, jeden parametr mógłby być lepszy, ale ponoć nie jest aż tak istotny. Ciągle szukam w necie informacji, gdzie w Łodzi można ten wrogi śluz zbadać i nic nie mogę znaleźć...
    Dzięki kochana za wszystkie wskazowki objawowe, ktore moga byc mylące :-*
    A orientujecie sie moze, czy w laboratorium na Czechosłowackiej zbadaja anty HIV 1,2 ?

  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! ja chodzę do Salve do dr Golańskiej-Wróblewskiej. Co prawda nie przyjmuje w poradni niepłodności tylko tej "normalnej" :). Mam niedrożny lewy jajowód i AMH 1,820. Doktor nie chciała mnie stymulować ani robić inseminacji od razu kierowała na in vitro ale się uparłam że chce spróbować jeszcze metody pośredniej i od tego cyklu mam brać Clo. Jeżeli jajka urosną na drożnym jajowodzie to inseminacja będzie a jak na niedrożnym to nie. Mój mąż ma ruchliwość nasienia delikatnie poniżej normy. Cały czas bierze jakieś witaminy dla sportowców ale nie sprawdziliśmy czy się poprawiło. Poza tym przy inseminacji plemnik ma drogę skróconą.
    O doktor Stefanowicz słyszałam że przepisuje za duże dawki lub każe brać za dużo tabletek dziennie do stymulacji i jakby przestymulowuje. Ale nigdy nie byłam więc nie będę wydawać opinii. A doktor Sobkiewicz podobno specyficzny i małomówny :) ale jeżeli z moją doktórką sobie nie poradzimy to chyba pójdę do niego.
    Też nie mieliśmy badania na wrogość śluzu... A orientujecie się może czy partner przed inseminacją musi zachować wstrzemięźliwość seksualną ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2017, 11:22

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzelka, najlepsze nasienie to ponoc takie po dwudniowej wstrzemięźliwości ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o lekarzy... nie ma idealnego, zawsze się znajdą jakieś plusy i minusy. Wcześniej chyba Józefka pisala, ze najważniejsze aby tobie lekarz odpowiadal ;-) na szczescie zawsze lekarza mozna zmienic

  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de - przepraszam że pytam ale nie czytałam tak super dokładnie całego forum :) jaka sytuacja jest u Ciebie ? miałaś robione AMH ?

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH 4,76
    Moj pierwszy post jest stronę wcześniej ;-)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Jomika, mąż ma badania nasienia za sobą, wyniki dobre, jeden parametr mógłby być lepszy, ale ponoć nie jest aż tak istotny. Ciągle szukam w necie informacji, gdzie w Łodzi można ten wrogi śluz zbadać i nic nie mogę znaleźć...
    Dzięki kochana za wszystkie wskazowki objawowe, ktore moga byc mylące :-*
    A orientujecie sie moze, czy w laboratorium na Czechosłowackiej zbadaja anty HIV 1,2 ?
    Wygooglowalam i najprawdopodobniej robia w niektorych punktach diagnostyki i napewno w klinice Gravita w Łodzi.

    HiV powinien byc w ofercie, standardowe badanie.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bella. Na Zielonej 29 robią, sama dla swojego spokoju wykonam badanie :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2017, 12:14

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dzięki Bella. Na Zielonej 29 robią, sama dla swojego spokoju wykonam badanie :-*
    Tylko zadzwon do nich wczesniej i upewnij sie ze pobiora tam probke, bo info na stronie nie zawsze sie pokrywa z rzeczywistoscia ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Tylko zadzwon do nich wczesniej i upewnij sie ze pobiora tam probke, bo info na stronie nie zawsze sie pokrywa z rzeczywistoscia ;)

    Jasna sprawa, dzięki!

  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 7 maja 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne masz to AMH ! Zazdroszczę:) my w tym miesiącu chyba też będziemy mieć inseminacje. Mam nadzieję że stymulacja nie obniży znacznie mojej rezerwy...

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 7 maja 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa z luteina wyjaśniła sie w ten sposób że moja szwagierka dała mi prawie całe opakowanie crinone bo miała niewykorzystane, takze od dzisiaj biorę to, podobno działa tak samo jak luteina i utrogestan.
    Ja robiłam anty HIV przed hsg czyli jakos w grudniu wlasnie w diagnostyce na zielonej.

    Bella93 lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 8 maja 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uspakajam dziewczyny Stefanowicz nie przepisuje za dużych dawek leków. na monitoringu sprawdza i w razie czego zmienia lek jak są za słabe efekty lub za duże. po pierwszej nie udanej procedurze analizowała co mogło pójść nie tak, zmiana toru i efekt w awatarku :) a w ogóle dziewczyny pochwalę się Wam :) mamy 2 ząbki <3 Jaś kasownik pozdrawia wszystkie ciocie

    Bella93, annna83, bluajs lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 8 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calineczka88 wrote:
    Sprawa z luteina wyjaśniła sie w ten sposób że moja szwagierka dała mi prawie całe opakowanie crinone bo miała niewykorzystane, takze od dzisiaj biorę to, podobno działa tak samo jak luteina i utrogestan.
    Ja robiłam anty HIV przed hsg czyli jakos w grudniu wlasnie w diagnostyce na zielonej.
    W diag na zielonej HIV 1,2 nazywa sie bodajze combo :D

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam na Zieloną 29... pani powiedziała, że nie wykonują badania wrogości śluzu szyjkowego... Jezuuu, nie sądziłam, że to tak trudno dostępne badanir... czekam na odp z Salve

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 9 maja 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dzwoniłam na Zieloną 29... pani powiedziała, że nie wykonują badania wrogości śluzu szyjkowego... Jezuuu, nie sądziłam, że to tak trudno dostępne badanir... czekam na odp z Salve
    Zadzwon do tych punktow w ktorych pobieraja wymazy gin., moze w ta strone bedzie latwiej.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ