X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Assssia88 Koleżanka
    Postów: 34 33

    Wysłany: 15 lipca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Dzisiaj 15 dc, pęcherzyk 17mm.
    W czwartek wziąć ovitrelle. W końcu czuję pracę tego jajnika w którym jest pęcherzyk, mam nadzieję że pęknie ✊🏻

    Super wieści! Trzymam kciuki 😊
    U mnie dziś 8 dc, pecherzyk 14x9.
    Zastanawiam się tylko, czemu u mnie te pęcherzyki nie są takie idealnie okrągłe.
    W piątek kolejny monitoring, zobaczymy czy urośnie.
    W tym cyklu znow lewy jajnik się uaktywnił, jeśli i tym razem nie wyjdzie, będę robić drożność jajowodów, prawy jest napewno ok, bo z niego była ciąża, ale teraz jak na złość lewy pracuje No i nie ma pewności co do drożności lewej strony.

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Malina352 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 16 lipca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupie tabletki Lametta
    [email protected]

    Malina352
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 16 lipca, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assssia88 wrote:
    Super wieści! Trzymam kciuki 😊
    U mnie dziś 8 dc, pecherzyk 14x9.
    Zastanawiam się tylko, czemu u mnie te pęcherzyki nie są takie idealnie okrągłe.
    W piątek kolejny monitoring, zobaczymy czy urośnie.
    W tym cyklu znow lewy jajnik się uaktywnił, jeśli i tym razem nie wyjdzie, będę robić drożność jajowodów, prawy jest napewno ok, bo z niego była ciąża, ale teraz jak na złość lewy pracuje No i nie ma pewności co do drożności lewej strony.
    U mnie też drugi miesiąc z rzędu lewy jajnik jest aktywny :( a tamtym miesiącu nic z tego nie wyszło więc wątpię czy w tym miesiącu coś z tego wyjdzie… szkoda że nie mam pęcherzyka w prawym jajniku :(

  • Kozina Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 16 lipca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było echo w 15dc. Endo podrosło, pęcherzyk tyle co nic. Myślałam, że miał 11mm na poprzednim echo, ale okazało się, że mniej i podrósł do 10mm. W piątek muszę iść znowu. Coś Czuję, że z twgo cyklu znów nic nie będzie. I wiem, że to moja wina. Muszę schudnąć i wprowadzić zdrową dietę inaczej same leki nie pomogą

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 16 lipca, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż podroslo Ci Endo. Moje w 15dc miało tylko 6mm :( też się boje że z tego cyklu nici..

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 18 lipca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozina jakieś wieści?
    Ja chyba miałam dzisiaj owu…

  • Kozina Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 18 lipca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie nic. Dzisiaj pierwszy raz bolał mnie lewy jajnik, ale wątpię, że była owulacja. Jutro mam echo to zobaczymy.
    Ale to twoje 6mm to nie tak źle, ono spokojnie może jeszcze podrosnąć.
    Masz jeszcze jakaś wizyte za niedługo?

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 19 lipca, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie się nie umawiałam.
    Wczoraj pik w testach owulacyjnych i okropny ból jajnika i podbrzusza, uczucie wzdęcia, ból piersi i pleców. Dzisiaj czuję jeszcze ten jajnik ale o wiele mniej. Obstawiam że owu była już wczoraj aczkolwiek może będzie dzisiaj?
    Wczoraj były przytulanki z mężem, jeszcze będą dzisiaj i zobaczymy. Aczkolwiek mam objawy jak zapalenie pęcherza. Więc boję się że i tak znowu nic z tego nie wyjdzie…

  • Kozina Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 19 lipca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trać nadziei. To dopiero drugi cykl. Nie wiem czy wypada mi spytać, ale masz przy swpim PCOS prawidlową wagę?

    Ja byłam na echo, coś tam rośnie, ale wolne, pęcherzyk 12mm, coś sie rusza. Lekarz dał mi wybór wg tego co czuję, że albo czekam jeszcze, bo moze to byc dłuższy cykl i coś urośnie i zobaczymy za kolejbe 4 dni albo zaczynamy cykl na nowo. Czyli primolut na wywołanie okresu i tum razem 7,5mg letrozolu, od 3dc-7dc. Wybrałam drugą opcje, bo czuję że z tego cyklu nic nie będzie.

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 19 lipca, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa, od dwóch dni letrozol, mam ogromną nadzieję że się uda :(

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 19 lipca, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozina wrote:
    Nie trać nadziei. To dopiero drugi cykl. Nie wiem czy wypada mi spytać, ale masz przy swpim PCOS prawidlową wagę?

    Ja byłam na echo, coś tam rośnie, ale wolne, pęcherzyk 12mm, coś sie rusza. Lekarz dał mi wybór wg tego co czuję, że albo czekam jeszcze, bo moze to byc dłuższy cykl i coś urośnie i zobaczymy za kolejbe 4 dni albo zaczynamy cykl na nowo. Czyli primolut na wywołanie okresu i tum razem 7,5mg letrozolu, od 3dc-7dc. Wybrałam drugą opcje, bo czuję że z tego cyklu nic nie będzie.
    Czyli kończysz ten cykl i zaczynasz nowy, lepszy! Dobra decyzja, pewnie też bym tak zrobiła.
    Przy wzroście 165 ważę 53kg.

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 19 lipca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari33 wrote:
    Hej, jestem tu nowa, od dwóch dni letrozol, mam ogromną nadzieję że się uda :(
    Hejka! Przyjmujesz dawkę 2,5mg czy 5mg? A może jeszcze większa? Od 5-9 dnia cyklu?

    Mari33 lubi tę wiadomość

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 20 lipca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Hejka! Przyjmujesz dawkę 2,5mg czy 5mg? A może jeszcze większa? Od 5-9 dnia cyklu?
    2,5mg od 5do 9 dnia. Ale martwię się bo po letrozolu mam plamienia. Czy to normalne? Wizyta dopiero w poniedziałek :(

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 21 lipca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari33 wrote:
    2,5mg od 5do 9 dnia. Ale martwię się bo po letrozolu mam plamienia. Czy to normalne? Wizyta dopiero w poniedziałek :(
    Nigdy mi się nie zdarzyło żeby mieć plamienia po letrozolu. Musisz skonsultować z lekarzem

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 22 lipca, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz napisał ze czasem tak sie dzieje. Na szczęście wczoraj wieczorem minęło. Czekamy na jutro na monitoring

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 22 lipca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj znać jak tam monit

    Mari33 lubi tę wiadomość

  • Izka568 Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 22 lipca, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pewien problem z tabletkami lametta. Biorę już te tabletki 2 cykl (od 5 do 9 dnia).
    W pierwszym cyklu nie miałam praktycznie żadnych skutków ubocznych.
    Niestety w tym cyklu jest jakaś masakra. Dziś drugi dzień brania po 1 tabletce lamette. Wstałam z bólem głowy, mam zawroty głowy, uderzenia gorąca i rozkłada mnie jak przy mocnym przeziębieniu...

    Czy któraś z Was też tak miała? Dlaczego pierwszy cykl brania tych tabletek był w"normalny" a drugi cykl, to mam same skutki uboczne?

    Czy przy kolejnym cyklu powinnam zmienić tabletki?

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 22 lipca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Dawaj znać jak tam monit
    Pęcherzyki 2, dominujący 14x8 ❤️

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 22 lipca, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka568 wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pewien problem z tabletkami lametta. Biorę już te tabletki 2 cykl (od 5 do 9 dnia).
    W pierwszym cyklu nie miałam praktycznie żadnych skutków ubocznych.
    Niestety w tym cyklu jest jakaś masakra. Dziś drugi dzień brania po 1 tabletce lamette. Wstałam z bólem głowy, mam zawroty głowy, uderzenia gorąca i rozkłada mnie jak przy mocnym przeziębieniu...

    Czy któraś z Was też tak miała? Dlaczego pierwszy cykl brania tych tabletek był w"normalny" a drugi cykl, to mam same skutki uboczne?

    Czy przy kolejnym cyklu powinnam zmienić tabletki?
    Może skontaktuj się z lekarzem? Z tego co wiem to drugi cykl stymulowany jest bardziej taki hmm… owocny więc może to kwestia tego ze hormony ruszyły?

    Izka568 lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 22 lipca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari33 wrote:
    Pęcherzyki 2, dominujący 14x8 ❤️
    Jakie dalsze kroki?

‹‹ 1302 1303 1304 1305 1306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ