X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną VISANNE - ENDOMETRIOZA
Odpowiedz

VISANNE - ENDOMETRIOZA

Oceń ten wątek:
  • Lena88 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, dziękuję :) Niestety lekarz kazał nam się wstrzymać - mamy poczekać do pierwszej miesiączki i dlatego chcę, żeby pojawiła się jak najszybciej :)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    ja kończę kurację w drugi dzień Świąt, już nie mogę się doczekać końca tych plamień :)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, lekarz kazał się wstrzymać? A po kiego kija?

    Nie rozumiem, ale w takim razie Uroczej i mi życzę abyśmy już nie dostały @, a Tobie byś szybciutko mogła wrócić do starań o dzidzię!

    Życzę wszystkim Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i radości macierzyństwa w Nadchodzącym Nowym 2015 Roku!

    83c27385cd.png
  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może trochę pomogę;) mi po dwóch dniach od odstawienia Visanne temperatura spadła, ale okresu od razu nie dostałam. Miałam chyba normalny cykl owulacyjny , nie byłam jednak na monitoringu więc nie wime na 100%, ale był skok
    . Po 27 dniach dostałam okres (bezbolesny)- chociaż miałam nadzieję, że nie dostanę. W czasie brania tabletek na początku miałam jeden okres, a później parę dni plamienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 17:05

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • Lena88 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, ja również Wam życzę, żebyście nie dostały już @ :) W sumie byłam u dwóch lekarzy i za każdym razem usłyszałam, że mam poczekać na @ i dopiero wtedy możemy starać się o dzidzię.

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lenuś, mi powiedział, że mam czekać na @ i dać mu znać, ale na pytanie co teraz mam robić powiedział: działać!

    83c27385cd.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    przez prawie 3 miesiące brania visanne miałam plamienia i krwawienia, ale nie były tak silne jak normalnie podczas miesiączki, choć bardzo uciążliwe. Po odstawieniu krwawienia się nasiliły jak na okres więc tak też zaczęłam liczyć cykl.
    Po temperaturze i śluzie wyszło mi, że owu była 12 dnia cyklu, gdzie normalnie miałam ok 19 dnia. Czy jest możliwe takie przesunięcie? miała któraś z Was takie zmiany po visanne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 10:27

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do odstąpienia 2 opakowania Visanne, jeśli któraś byłaby zainteresowana to zapraszam na priv. Pozdrawiam.

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    hej dziewczyny
    przez prawie 3 miesiące brania visanne miałam plamienia i krwawienia, ale nie były tak silne jak normalnie podczas miesiączki, choć bardzo uciążliwe. Po odstawieniu krwawienia się nasiliły jak na okres więc tak też zaczęłam liczyć cykl.
    Po temperaturze i śluzie wyszło mi, że owu była 12 dnia cyklu, gdzie normalnie miałam ok 19 dnia. Czy jest możliwe takie przesunięcie? miała któraś z Was takie zmiany po visanne?
    Są możliwe, ja miałam duużo później, a faza lutealna trwa 14 dzień, gdzie zwykle była 12dniowa. Organizm po prostu wraca do normy.
    A z plamieniami miałam tak samo, a po odstawieniu od razu przyszła @, ale lekarz kazał czekać do następnej... no i czekam, pewnie jutro przybędzie

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam też kończę leczenia Vissane, plamien już nie mam od 3 miesięcy wogole a wcześniej cały czas .
    Ciekawe czy teraz bede mieć owulacje bo wcześniej ani raz się nie pojawiła ;/

    Ale powiem że odpoczęłam psychicznie przy tym vissane od starań od tych testów itp.
    Teraz zaczynam odnowa i jestem pełna dobrej energii :) i życzę wam tego :) aby szybko nie zgasła ...
    Pozdrawiam

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie było.
    Hiacynta, życzę Ci owulacji w każdym pięknym cyklu i aby któryś jak najszybciej okazał się się tym szczęśliwym! I odpuść testowanie :) Nie potrzebny stres, a będzie co ma być :)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawiłam leki no i czekam nawet nie wiem od kiedy cykl liczyć chyba od @ jak dostane ?? Zauważyłam. Ze szyjka byla otwarta i śluzu rozciągliwego. Dużo bylo jak nigdy ..

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja od dziś zaczynam Visanne. Miałam do wyboru to albo Cerazette. Zobaczymy jak to bedzie :) Póki co ciesze się na przerwę od starań. Półtora roku bez pozytywnego testu trochę mnie przytloczylo. Widzę też, że udało się co niektórym z Was zobaczyć dwie kreski pi kuracji z Visanne :) . Gratuluję! Ja mam jednak jeszcze niedrozny jajowod, wiec i szanse dużo mniejsze. Piszcie na bieżąco, co u Was i jak idzie kuracja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Jestem studentką położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pisze pracę "Wpływ endometriozy miednicy mniejszej na płodność kobiety". Ankieta jest anonimowa i dobrowolna, posłuży wyłącznie celom naukowym. Wypełnienie jej zajmuje ok 4 min. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
    link do ankiety http://www.interankiety.pl/interankieta/15d6b6b4d27280816687d23bccbf8488

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zaraz pi odstawieniu vissane zaszłam nawet nie dostałam @ ale w 5 tyg poronilam

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jestem po laparo i zaczynam kuracje visanne. W laparo stwierdzili endometrioze 1 stopnia, która spowodowała liczne zrosty w jajnikach, dodatkowo jeszcze całkowitą przegrodę macicy wszystko zostało naprawione i udrożnione. Dostałam 2 opakowania visanne. Na razie wzięłam 3 tabletki, więc nie ma mowy o skutkach ubocznych. wierzę że po zakończonej kuracji szybko uda nam się zajść w ciążę, tego będę się trzymać :-) w końcu czekamy już prawie 4 lata...

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam we wtorek laparo, nic nie usineli bo jest za duzo zrostow, prawy jajowod niedrozny. Zalecili brac visanne przez 3 misiace. Jestem zla bo moim zdaniem moj gin mnie zaniedbal, od roku chodze do niego z endo i dawal mi tylko cyklonamine na krwawienie i naproxen na bol. Tyle caly rok a przez ten rok choroba mogla sie mocno tozwinac. Ja zamierzam nie zabezpieczac sie przy visanne i robic testy ciazowe i mierzyc temp. Nie wiem wariuje. Znow o trzy miechy marzenia trzeba przelozyc...

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka mi lekarz absolutnie zabronił starań podczas przyjmowania visanne. Ten lek podobno jest bardzo szkodliwy dla płodu.
    Dla pocieszenia powiem - znam przypadek że stwierdzono całkowicie niedrożne jajowody, dziewczyna przyjmowała visanne a po odstawieniu po 5 miesiącach zaszła w ciążę, więc może nie zalamuj się, trzeba wierzyć. Jeśli chcesz podam Ci namiary ma świetnego lekarza z Białegostoku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam zaraz po odstawieniu vissane nie doczekałam pierwszej@ ale poroniłam za wcześnie zaszłam po kuracji :/

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie do gin chodzicie we wroclawiu ? Jestem stad.

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ