X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie o tym buzdyganku coś znalazłam, tylko badania były na mężczyznach, że u nich podnosi... No i podnosi też testosteron, a ja go zawsze miałam w górnej granicy normy i wolę nie majstrować przy nim :P Czytałam też, że niepokalanek wspomaga LH, ale nie mam pojęcia w jakich dawkach mogłabym go zastosować jako doraźną (1-2 dni) pomoc jajkom w pękaniu? Ile tabletek Castagnusa...?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    castagnus na bank nie pomoze doraznie:/ a nie mozesz poprosic o zastrzyk na pekniecie? monitorujesz cykl u lekarza?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na korzeniu pokrzywy i castagnusie, kiedyś pięknie wyregulowały mi się cykle na castagnusie, a wierze, że korzeń mi pomoże na androgeny moje i staram się trzymać dietę z niskim indeksem i bezglutenową. Czas pokaże co z tego wyjdzie, jak na razie czekam na @ która przyjść nie chce. Nawet metforminy nie biorę, muszę odtruć się po tych lekach wszystkich, clo ani aromek nie zadziałały na te moje jajniki. I owulki od ponad roku jak nie było tak nie ma :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoruję, ale już za duże jajo na zastrzyk. Przy tak dużym nie dają :(

    Castagnus kiedyś dawno temu brałam, ale nie działał na mnie - chyba słabiutki jest...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 21:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Monitoruję, ale już za duże jajo na zastrzyk. Przy tak dużym nie dają :(
    No to pozostaje lutka na wchłonięcie.

    Z tym castagnusem to chyba zależy od organizmu, ja na niego reaguje, np. jeśli chce się obniżyć prolaktynę to powinno się znacznie większe dawki stosować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 21:30

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Monitoruję, ale już za duże jajo na zastrzyk. Przy tak dużym nie dają :(

    Castagnus kiedyś dawno temu brałam, ale nie działał na mnie - chyba słabiutki jest...?
    to wyprobuj od przyszlego cykludonga albo tribulusa,pozostaja jeszcze mieszanki ziol,ale na ich efekty trzeba czekac dluzej


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja kupiłam taki preparat Dzięgla Cińskiego:
    http://dreko.net/pl/p/Dong-Quai-60-kapsulek-MERIDIAN/873
    Tylko nie podane ile tam mg Donga jest, jest tylko info: ekstrakt dzięgla chińskiego 6:1. Czyli chyba marna ilość. Nic pobiorę jeszcze parę dni po 3-4 tabletki, może jeszcze owu będzie. Dziś mam 15dc - daję sobie 5 dni brania. A jak nie to od 20 dc biorę duphaston. I nowy cykl, nowe nadzieje. Do tego będzie BożeNarodzenie, może magia zadziała :-) Wstrzymuję się jeszcze z clostilem. Dam szansę Doniowi przez 2 cykle kolejne.
    Carmen, gratulacje:-)!!!!!!
    Jak się czujesz?
    Yousse, na efekty clo czeka się średnio 3-5 miesięcy nawet. Tak mi ostatnio mówiła lekarka.
    Olencja, fajnie, że wróciłaś.
    Ach te kłótnie z mamą. Pewnie nie pierwszy raz, a niedługo się rozejdzie po kościach:-) Nie ma to jak w rodzice, a w szczególnościdwie kobiety sobie dogryzą.



    olencja, Carmen.92 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie zielary :)
    Zauważyłam, że coraz więcej dziewczyn na forum stosując donga zachodzą w ciąże. Mam prośbę czy mogły byście mi doradzić, co dokładnie mam kupić i ile tego brać?
    U nas już nic nie działa no zostało ivf ale chciałam ostatni cykl jeszcze spróbować, a nóż się uda. A i rzekomo ja i mój mąż jesteśmy zdrowi i na tą chwilę nie berzemy leków.
    Mogę liczyć na Waszą pomoc? Będę wdzięczna :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witam wszystkie zielary :)
    Zauważyłam, że coraz więcej dziewczyn na forum stosując donga zachodzą w ciąże. Mam prośbę czy mogły byście mi doradzić, co dokładnie mam kupić i ile tego brać?
    U nas już nic nie działa no zostało ivf ale chciałam ostatni cykl jeszcze spróbować, a nóż się uda. A i rzekomo ja i mój mąż jesteśmy zdrowi i na tą chwilę nie berzemy leków.
    Mogę liczyć na Waszą pomoc? Będę wdzięczna :)

    Hey ja brałam Donga z firmy NOW FOODS (takie pomarańczowe opakowanie ;) Stosowałam go dokładnie tak:
    8dc-Dong x2
    9dc-Dong x2
    10dc-Dong x2
    11dc-Dong x3
    12dc-Dong x4
    13dc-Dong x6
    14dc-Dong x4
    15dc-Dong x6
    16dc-Dong x4
    17dc-Dong x2
    18dc-Dong x2
    po owulacji która była 20 dc brałam go przez 3 dni po jednej kapsułce ;)
    Mam nadzieję że się przyda ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka od kotow? to Ty? :D
    az tu CIe przywialo? :D
    ja tu juz dlugo siedze,nic na mnie nie dziala wiec chyba zaczne pisac ksiazke ;)

    Iwka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny popadam w jakas paranoje, jestem na tym etapie ze wszystkim w koło się udaje a mi nie:-( piłam 3 cykle ziółka ojca sroki do owulacji, po ovu duphastpn ale się nie udalo. Tak się znastanawiam czy powinnam robić przerwę czy mogę dalej pic te ziółka do owulacji? Może podpowiecie mi co innego mogę spróbować? Myślałam żeby przerzucić się na te ziółka na 1 fazę. Eh juz mi pomysłów brakuje:-( w styczniu chyba wybiorę się do specjalisty:-(

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabella, nie popadaj w panike bo to tylko szkodzi:/ idz do lekarza,jesli masz fajnego to na pewno zleci Ci badania,mimo ze krociutko sie starasz. odstaw do stycznia ziolka i nie panikuj:) badalas sie juz kiedys/masz jakies schorzenia? czy zaczelas tak po prostu ziolka pic? jaka masz historie?


    u5cvp2.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy sie juz rok, po 5 mcach jak nie wychodzilo wyczytalam ze mozna siewspomoc ziolami i zaczelam w lutym oic nr 3 ojca sroki i sie udalo, do kwietnia:-( pozniej mialam zakaz staran do sierpnia, teraz na nowo sie staramy. Nie wiem czy cos mi dolega wcxesniej mialam brzydkie wykresy, stemp w 2 fazie cyklu strasznie skakala, ovu byla pozno i tym samym dluzszy cykl, do tego znowu plamienia (po zabiegu mialam jakis czas spokoj) przed okresem, gin zadnych badan nie zleca stwierdza ze nie potrzeba standardowa gadka jest pani mloda, na plamienia dostalam duphaston, jak wspomnialam cos po prolaktynie bo badalam po obciazeniu (20 xwieksza) to mnie 'wysmiala'' i powiedziala ze tak to kazdy bylby chory, byc moze dlatego ten temat odpuscilam, w tym cylku bylam u gin i byl ladny pecherzyk ktory moim zdaniem pekl (ladny skok tempprogesteron powyzej 19). Dzis zlapalam dola, na codzien jestem silna @ traktuje jako poczatek niwych staran, bez dramatu, ale dzis mysle czemu znowu sie nie udalo, jak cykl mam taaki ladny. Mozna sobie krzywde zrobic pijac cigiiem ziolka do owulacji?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella, wyglada na to, ze czas zmienic lekarza ginekologa. Albo opcja 2 - poszukac dobrego endo i niech on ogarnie kwestie hormonow, a gin bada ginekologicznie owulacje, zwyczajnie monitoruje. Take polaczenie powinno dac lepsze rezulataty.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabella,teraz juz wiemy wiecej:* sa dwa sposoby picia ziolek-3 cykle i przerwa albo ciagiem picie do owulacji. powiem Ci,ze roznie to bywa,ja tez mam niby prawidlowe cykle,skok itd ale ciazy od lutego brak... tez mam prl podwyzszona po obciazeniu i biore na to lek,na razie nic to nie dalo,bo nadal mam baaardzo skape oresy swiadczace o nieprawidlowej owulacji i plamienia przed,mimo prawidlowego progest. takze w pelni CI rozumiem. Raz zaszlas to na pewno zajdziesz znow,tylko trzeba zwrocic uwage na to co bylo przyczyna poronienia i zeby znow do niego nie doszlo. jestes na prawde o duzy krok przed nami,ktorym nie udalo sie ani razu zafaslkowac. Anatolka dobrze prwi - polac jej ziolek ;)- zmien lekarza i koniecznie idz do eno,ktory wyrowna hormony. a powiedz mi,czy stwierdzono przyczyne poronienia?


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, wiesz, okazalo sie, ze nie moge pic wielu ziolek, bo zawieraja salicylany! Dowiedzialam sie niedawno, bo zmienilam alergologa (tamten byl o D roztrzas), a ja mam na salicylany uczulenie... Szkoda, ze nigdy nie wpadl na pomysl mi o tym powiedziec ten poprzedni...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cos Ty!! ale jaja!! i co Tobie teraz bedziemy polewac? ;)


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mineralna chyba :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Mineralna chyba :)
    ok,a na winko czerwono sie nie skusisz?:D ja je uwielbiam!


    u5cvp2.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen.92 wrote:
    Hey ja brałam Donga z firmy NOW FOODS (takie pomarańczowe opakowanie ;) Stosowałam go dokładnie tak:
    8dc-Dong x2
    9dc-Dong x2
    10dc-Dong x2
    11dc-Dong x3
    12dc-Dong x4
    13dc-Dong x6
    14dc-Dong x4
    15dc-Dong x6
    16dc-Dong x4
    17dc-Dong x2
    18dc-Dong x2
    po owulacji która była 20 dc brałam go przez 3 dni po jednej kapsułce ;)
    Mam nadzieję że się przyda ;)
    Dziękuję kochana abbraccio.gifjestem bardzo wdzięczna :* już DONGA zamówiłam jutro już po 16 mam go mieć!!! I od jutra zaczynam go brać czyli 6 dc :) zobaczymy może coś wyczaruje mi ten dong 027.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ