X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wygrałyśmy z PCOS!
Odpowiedz

Wygrałyśmy z PCOS!

Oceń ten wątek:
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, a może to jest to słynne oczyszczanie organizmu przed porodem?
    Jestem pełna podziwu, że nadal jesteście w dwupaku!

    HANA, gosia81 lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 2 listopada 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę w co widzę ze tutaj jeszcze sa dwupaki. To sie pewnie męczycie juz na finishu. I dziewczyny ja Wam już prawie depczę po piętach!!!!

    Kasja Gosia - no wiec skończyłam położnictwo, nawet zdarzyło mi się odbierać porody ;) Poł mojej rodziny to położne, przyjaciółki również. W zawodzie pracowałam krótko, bo zajęłam sie importem kosmetyków, ale starania pokrzyżowały mi rozwój firmy. Szukam miejsca swojego i nie moge znalezc. Nie mówiłam nic bo nie lubie się obnosic tym na forum, i jestem tutaj w charakterze staraczki. Tak jak Wy sie boję, tak jak Wy sie martwię i panikuję ;) Teraz przerzucam się na robienie bloga bo nie wytrzymam bez robienia niczego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2014, 14:00

    kasjja, weronika86 lubią tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na KTG w Roztoce - skurczy w zapisie brak, ale na badaniu (przez mega miłego lekarza - w rankingu ginów "the best"), okazało się, że po cichu zrobiło mi się rozwarcie na 6 cm. Jestem więc "tykającą bombą" i dlatego wracam do szpitala i tam będę czekać na skurcze, bo rozwarcie może się zrobić pełne bez objawów porodu, bo szyjka jest miękka i skrócona.

    No to jadę.
    Miało być inaczej, ale trzeba być rozsądnym i mysleć o bezpieczeństwie Tygryska.
    Mąż dołączy do mnie na porodówce jak będą skurcze, o ile zdąży... Ale będzie jechał bez stresu przynajmniej, bo ja już będę w szpitalu.

    Wychodzę z domu w dobrym nastroju i w dwupaku.
    Mam nadzieję tu wrócić ze zdrowym Tygryskiem.
    Trzymajcie kciuki / Módlcie się za nas.

    Buziaki :)

    sebza, kasjja, liloe, Nina, HANA lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, no ale to chyba super wiadomość, że 6cm rozwarcia bez bólu i skurczy :) Życzę szybkiego i bezproblemowego porodu :) Będę czekać na relację! powodzenia! :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozwarcie 6 cm i Cię wypuścili ze szpitala i piszesz na forum?! Szalona :D To już chyba dziś Tygrysek będzie na świecie :) Kciuki :)

    Kami, a Ty już po ?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 12:33

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu trzymam kciuki z całych sił!

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaaa no to czyli to już!!! Trzymam kciuki i ciekawe czy chlopak czy dziewczynka.

    T

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jest tak mało czasu przy dziecku no ale postanowiłam zajrzeć a tu taki cudowny wątek :)
    Więc witam się i ja :) starania równy rok, metformina, stymulacja clo co 2-gi cykl, udało się w miesiącu bez clo, na wakacjach na totalnym relaksie i bez spiny :)
    Nasze szczęście ma już prawie pół roku, zleciało nie wiem kiedy. Kacperek ładnie się rozwija, zmienia się nie do poznania, nawet dwa razy podczas marudzenia wymsknęło mu się ma-ma :) wiem że zupełnie nieświadomie ale bardzo przyjemne :p za pierwszym razem świadkiem była babcia, hehe aż podskoczyła z radości :p

    Super dziewczyny,że u Was wszystko dobrze, dzieciaczki rosną no i zaczynają się wykluwać :) Gosiu pewnie ściskasz już swoją kruszynkę :)
    Postaram się odwiedzać Was częściej ;)

    kasjja, HANA, Nina, kami1 lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu juz jestesmy ciotki? :)

    Kami nie ma. No to mam nadzieję ze jestesmy ciotki x2 :)

    Ja90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane pisze jedna reke bo druga trzymam kluska michala, w sobote w poludnie zameldowalam sie w szpitalu, o 14.00 jazda na porodowke, 20.45 michal na swiecie, a wszystko co dzialo sie pomiedzy to istny koszmar, jak dojde do siebie to opisze z drastycznymi szczegolami :)do domu wypuscili nas dopiero dzis ale jestesmy oboje cali zdrowi chc ja czuje sie ja przejechana przez pociag, jeden express drugi towarowy:)

    kasjja, HANA, Madzia85, Asia87, sebza, Nina, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję i przesyłam całuski dla Michasia. Wyściskaj go od cioci! Czekamy na szczegóły! :)

    kami1 lubi tę wiadomość

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami gratuluję :) Początki bywają mega ciężkie, trzymajcie się :*

    kami1 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami gratulacje! No nie da sie lazic w ciazy nie wiadomo ile :) Calusy od ciotek. A ja zaczynam dzis 37t :)

    kasjja, kami1, Nina lubią tę wiadomość

  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kami1 gratulacje i powodzenia :-)

    myślę, że worek Wam się rozwiązał z porodami ;-)
    oby wszystkie były szybkie i bezproblemowe
    a efektem zdrowe dzidziusie :-)

    kami1, HANA lubią tę wiadomość

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu co u Ciebie? Już rozpoczęliście procedurę? Wszystkie trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki, wierzę że niedługo też będziesz mogła powiedzieć, że wygrałaś z PCOS. Trzymaj się ciepło!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 09:13

    Madzia85, HANA lubią tę wiadomość

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami gratulacje!! oj tak początki są trudne i z tymi pociągami to doskonale Ciebie rozumiem :p
    Napisz koniecznie ile ten Twój Klusek waży i mierzy :)

    kami1 lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje wszystkim za dobre slowa (dalej pisze jedna reka wiec wybaczcie brak skladnii i interpunkcji)
    klusek wazyl 3115, 50 cm wiec kompaktowy :)
    fajne dziecko poza kilkoma szczegolami:
    a) nie je, nie lubi, na widok piersi dostaje odruchu rzucawkowego, doprowadzajc biedna opuchnieta matke do lez, butla tez malo smaczna ale chroni troche od smierci glodowej
    b) spi jak aniol ale tylko w dzien, najfajniej sie wrzeszczy miedzy 1 a 5 rano
    c) spi sie tylko na rekach u mamy lub taty, kolyska, wozek, lozeczko sluzy jedynie do generowania wysokich dzwiekow o duzej czestotliwosci
    jak tak dalej pojdzie to zwracam z kwitkiem, szpital powinien honorowac ustawe konsumencka i zwroty towarow

    Chanela, kasjja, HANA, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Kami dasz radę!!! gratuluję nowej mamuśce, bądź dzielna :-) niedługo się dotrzecie i będzie już tylko lepiej :-) powodzenia

    kasjja, kami1 lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moje 11 miesięczne szczęście:

    66cefdd7ab0161a2m.jpg

    kami1, HANA, weronika86 lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami gratuluję :)
    niedługo będzie lepiej, na pewno :) przynajmniej masz już swoje szczęście na zewnątrz i możesz je przytulić.

    kami1 lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ