X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Załamane -

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki i nie puszczam :) <3

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis znów dostalam w twarz-kokezanka ktora kiedyś u nas pracowała przyszla sie pochwalic brzuszkiem...jest z mojego wieku, w tym roku ślub mieli,kupili mieszkanie w dużym mieście no i oczywiście sie im udalo od razu. A my co,problemy problemy i jeszcze raz problemy. Na nic nas nie stać,o mieszkaniu szkoda nawet myslec. I oczywiście po jej wizycie pytanie do mnie " a ty kiedy? Czas się do roboty zabrać" juz mialam ochotę krzyczeć ze idę do szpitala! Przemilczalam,kolezanka ktora jest wtajemniczona mowi żebym milczała,ze nie warto im mowic.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za kciuki, jeszcze sie sprawy nie wyjaśniły wiec nie puszczajcie :P moga sie przydać ! :) generalnie juz mi troszke lepiej na duszy. Pojawiły sie plamienia wiec @ za rogiem, nareszcie bo juz to napięcie przed i PMS strasznie męczyły, do tego czuje sie ociężała, brzucho boli no ale z główka lepiej chociaz! Także przede mną badania i antyki, no i potem zacznie sie stymulacja! Az sie boje humorów i rozstroju hormonalnego wywołanego lekami :O a przeciez bez tego bywa cieżko :O :/

    Nadzieja o kurcze ale palnęła :/ dobrze, ze nic jej nie powiedziałaś, bo jeszcze by ci po złości myszy do domu sprowadziła :D bo z tymi ciężarnymi tak jest, strach sie ich bać :D żartuje oczywiscie! Laska bez taktu i kultury! :/ tyle w temacie.... Trzymaj sie dzielnie i na nas przyjdzie czas!

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O takcie i kulturze to juz dawno wszyscy przy mnie zapomnieli. Czasy niełaskawe dla starających sie,widac to i chyba słychać ze mino nastoletnich ciąż coraz trudniej o zajście. Kazdy chyba zna takie przypadki w bliższej lub dalszej swojej okolicy. Ale denne pytania zostają. Cóż zrobic.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • olala35 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też jestem w kryzysie, tradycyjnie już :( dawno tu nie zaglądałam, bo nie chciałam się bardziej zadręczać po tej mojej ostatniej punktualnej miesiączce. teraz niby nowy cykl, ale chyba nie będzie owulacji tylko torbiel bo coś dziwnie nic nie czuję. no ale cóż :(

    Biednemu wiatr zawsze w oczy.

    Nadzieja87 mi też koleżanka, która zaszła w ciążę za pierwszym strzałem wyskoczyła z radością z takim samym tekstem, "do roboty się weźcie". ludzie nie wiedzą, jak taki głupi tekst może zranić.

    Ale nie o tym chciałam, mianowicie w związku z tym, że wyjeżdżam w ten weekend na dwa tygodnie w rodzinne strony, a później w góry (niestety wypada mi wtedy okres, więc nawet gdybym chciała wówczas wyluzować i liczyć, że może uda sie zajść w ciążę imprezując na wyjeździe, liczyć będę dni do miesiączki, oby była jak później, żebym choć imprezę sylwestrową przetrwała bez bólu brzucha... to tak na marginesie), chciałam wam złożyć życzenia świąteczne.
    Życzę Wam wesołych, pogodnych świąt, nie przejmowania się głupimi pytaniami rodzinki, która nie wie o staraniach oraz nie zwracania uwagi na pocieszenia tej części rodzinki, która wie, w stylu "nie martw się, będzie dobrze", "na pewno się uda", itp.
    Życzę Wam (i sobie też...) szczęścia oraz spełnienia marzeń, a konkretnie tego jednego...

    AmVormittag lubi tę wiadomość

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos dennych tekstów, wskutek nieporozumienia ostatnio kilka osób złożyło mi gratulacje z racji ciąży, w której jest moja siostra. nic dodać, nic ująć!

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co tam u Was, cisza taka nastała :)

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Amelcia, u mnie raczej kicha, coś czuję, że drugie podejście z IUI spudłowane i okres dostanę na samą wigilię ;-(

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Wigilię Bożego Narodzenia
    Gwiazda Pokoju drogę wskaże.
    Zapomnijmy o uprzedzeniach,
    otwórzmy pudła słodkich marzeń.
    Niechaj Aniołki z Panem Bogiem,
    jak Trzej Królowie z dary swymi,
    staną cicho za Twoim progiem,
    by spełnić to, co dotąd było snami.
    Ciepłem otulmy naszych bliskich
    i uśmiechnijmy się do siebie.
    Świąt magia niechaj zjedna wszystkich,
    niech w domach będzie Wam jak w niebie...


    christmas_baby_pictures_zlejxhyn.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny - ja w tym cyklu sie spinalam, zeby miec owu - prawdopodobnie jej znow nie bylo... szlag mnie trafia po prostu, wiec naprawde czekam juz tylko na wizyte w klinice w styczniu... kilka dziewczyn z forum pisalo mi juz ze ta pani gin, do ktorej sie zamierzam udac to fajna i pomocna babka - wiec mam nadzieje, ze trafie w dobre rece - przyszly rok 2015 nalezy do nas, no i cholerka - wszystkie zaciazymy!!! <3 <3 <3 Buziaki :***

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby mam nadzieje ze sie spełni i wszystkie zaciążymy wkońcu ! :)
    Ja tez czekam z niecierpliwoscią na styczeń i tym samym na wizytę :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeci gwiazda na niebie, srebrna
    i staroświecka, Świeci wigilijnie,
    każdy ją zna od dziecka. Chwyć
    w garść jej promienie, trzymaj je z
    całej siły. I teraz w tym rzecz cała,
    by się życzenia spełniły.

    Wesołych świąt!!!

    10da29703c63148a.gif

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda??


    e2986fa569c60731.gif


    życzę nam wszystkim takich małych bobasków w Nowym Roku

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ;) dowiedziałam sie ze mam endometrioze... Czaicie to? Jakby Malo bylo problemów. Po nowym roku laparo,naja mi pousuwać ogniska... Oby poszlo gladko, potem od razu mamy sie starać. Trzymajcie kciuki za mnie!

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 2015 będzie nasz i nie ma innej opcji! Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie!

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • olala35 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze tutaj zaglądam ;) choć teraz jestem na urlopie w górach, ale mąż poszedł teraz na narty, a ja siedzę w łóżku bo oczywiście wczoraj dostałam tą znienawidzoną francę (w samego sylwestra...), nafaszerowałam się tabletkami bo pierwsze dwa dni to masakra, ale i tak nie za bardzo chce mi się poruszać. Tabletki oczywiście biorę prawie na zmianę z alkoholem, bo jest mi wszystko jedno :D
    Dziś byliśmy na kuligu i choć przez chwilę o tym wszystkim zapomniałam, bo wczoraj miałam ochotę strzelić sobie w łeb i znowu ryczeć, ale nie chciałam zepsuć urlopu mężowi, więc starałam się nie okazywać, że cudowny okres mnie nie ruszył. Same wiecie, że to ciężkie dla facetów.
    Nie wiem co to będzie w tym 2015 roku... oby nam się wszystkim udało jakimś cudem

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie młotek?
    Potrzebuję, żeby mnie ktoś porządnie walnął. Mam takie wahania nastroju, że szok. W jednej chwili radocha, że wreszcie się może udało a zaraz załamka, że przecież cuda się nie zdarzają. I tak w kółko. Normalnie nie mogę sama ze sobą wytrzymać. A tu jeszcze kilka dni do @


    Olala przykro mi, może następnym razem się Wam uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia - puk puk, moze i mloteczek by faktycznie zadzialal? heh te wahania nastroju sa najgorsze... od euforii po depreche i tak w kolko... niekonczaca sie historia. Cuda sie zdarzaja, tylko zawsze nie nam... <3 Lecz mimo to czlowiek jeszcze ma ta iskierke nadzieji... nie wiem skad ona sie bierze jeszcze w nas, po takim pasmie niepowodzen. Natura czlowieka jest nieprzewidywalna! Ale dzieki niej, tej calej "nadzieji" jeszcze mozna jakos egzystowac na tym swiecie...

    Nadzieja87 - przykro mi z powodu diagnozy. Ale na pocieszenie powiem Ci, ze bynajmniej wiesz na czym stoisz, czytalam, ze czasem endometrioza jest trudna do wykrycia, wiesz teraz z czym walczyc, mysle, ze chyba gorzej jest nie znac przyczyny...

    olala35 - zazdrosze, nigdy nie bylam w gorach w okresie zimowym, na nartach tez nigdy nie mialam okazji pojezdzic, mam nadzieje, ze kiedys to nadrobie :)

    45Ex.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2015, 23:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, to nasze brzuchy w tym roku!!!!! Tak bedzie!!! <3 <3 <3

    download_1.jpg

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było :) czekam na ten mały cud i czekam. A niewidac i nieslychac go.
    W sobotę jadę do lekarza Po 4 miesięcznej przerwie, moze sie czegoś dowiem w końcu.

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ