X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 27 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    u mnie dwa cykle z żelem do dupy.

    Ale tego żelu się chyba tam nie używa, hah :D
    Będzie dobrze, nie załamywać się tam! :) :*

    asioczek86, lithe123, Eli, santoocha lubią tę wiadomość

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 28 lutego 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    fajna promocja ale przyznam szczerze że bałabym się kupić ten żel z takim krótkim terminem....że będzie nie pełnowartościowy właśnie ze względu na datę;)
    ale na pewno lepszy ten niż np durex;)

    Przecież on ma ważność do końca marca, nie może się zepsuć przed terminem. Co prawda nie zaryzykuję go użyć po terminie, ale do dnia ważności nie mam obaw. Podejrzewam, że i kilka dni po terminie będzie jeszcze dobry.

    Ja go kupiłam i cieszę się z zaoszczędzonych pieniędzy, a do 31 marca zapewne zużyję te 8 tubek :) Przynajmniej będę wiedziała czy opłaca się wydać większe pieniądze na niego, bo i tak już dobre 400zł wydałam na wspomagacze, testy i witaminy.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Przecież on ma ważność do końca marca, nie może się zepsuć przed terminem. Co prawda nie zaryzykuję go użyć po terminie, ale do dnia ważności nie mam obaw. Podejrzewam, że i kilka dni po terminie będzie jeszcze dobry.

    Ja go kupiłam i cieszę się z zaoszczędzonych pieniędzy, a do 31 marca zapewne zużyję te 8 tubek :) Przynajmniej będę wiedziała czy opłaca się wydać większe pieniądze na niego, bo i tak już dobre 400zł wydałam na wspomagacze, testy i witaminy.

    Anhe ... ogólnie takie żele mają termin ważności 1 rok, pod koniec terminu tracą swoje właściwości (pytałam farmaceutę) dla porównania (może wydać ci się to idiotyczne) kup śmietanę, której termin ważności upływa za dwa dni a zobaczysz jaka jest w smaku i jaką ma konsystencję (wiadomo , że śmietana ma krótki termin przydatności do spożycia) dlatego bronię zdania Robotki

    Eli lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:
    Ale tego żelu się chyba tam nie używa, hah :D
    Będzie dobrze, nie załamywać się tam! :) :*
    hahahah a no racja racja zapomniałam:D poprawię się obiecuję:D

    calines, Anhe lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do żelu własnie myślę jak Calines....może nie bałabym się kupić jakiejś kaszy spożywczej albo mydła(ma to w ogóle termin ważności??:P) ale jeśli chodzi o żel to nie bardzo.

    calines lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny... w końcu ktoś się skusił na żarty :) cały czas powaga w tych wpisach

    Anhe lubi tę wiadomość

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to dzisiaj test zażartował, jak pokazał jedną kreskę ;) No nic trzeba będzie walczyć dalej i się nie poddawać :D

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uważam laseczki, że jeśli ktoś napisał na tym opakowaniu, że do 31 marca można tego używać, to nie kłamał. Takich rzeczy to można się bać np. kupując podróbkę na rynku czy coś. Producent musi się liczyć z konsekwencjami, jakie byłyby w przypadku jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu konsumenta, mimo, że stosował produkt zgodnie z opisem i przeznaczeniem.
    Ze śmietaną jest troszkę inaczej, bo tam już działają "żywe" bakterie od samego początku i data ważności jest bardziej przypuszczalna niż pewna, ale nie ukrywam, że rzadko patrzę na terminy ważności śmietan, które kupuję. Wydaje mi się, że dopóki żel nie został otwarty, a więc nie ma w nim nic z zewnątrz, z powietrza, nic o czym nie wiedział producent, to data ważności jest wyliczona na podstawie połowicznego rozpadu związków, a więc prawdopodobnie dość dokładnie. Z resztą słyszałam, że zawsze zostawiają zapas i podają troszkę krótszy termin ważności niż jest w rzeczywistości.

    Oczywiście to tylko moje zdanie i nie każę nikomu myśleć tak, jak ja, kochane :)

    Co do żartów, Calines, już nie mogłam patrzeć na tą atmosferę, która powoli się tutaj robi. Wchodzę na jeden wątek - kłócą się. Na następny - pokaz wiedzy i przekrzykiwanie, która mądrzejsza. Kurcze, dziewczyny. Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać, mamy wystarczająco dużo stresu przed owulkami (będzie czy nie), przed testowaniem (jedna czy dwie), przed badaniami i całą masą innych zapewne. Po co fundować sobie to i tutaj, w miejscu, w którym raczej powinnyśmy stworzyć swego rodzaju azyl przed nerwami?

    Buziam, buziam. Powodzenia w fasolkowaniu! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 16:55

    Eli, calines, Malenq lubią tę wiadomość

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhe wrote:

    Co do żartów, Calines, już nie mogłam patrzeć na tą atmosferę, która powoli się tutaj robi. Wchodzę na jeden wątek - kłócą się. Na następny - pokaz wiedzy i przekrzykiwanie, która mądrzejsza. Kurcze, dziewczyny. Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać, mamy wystarczająco dużo stresu przed owulkami (będzie czy nie), przed testowaniem (jedna czy dwie), przed badaniami i całą masą innych zapewne. Po co fundować sobie to i tutaj, w miejscu, w którym raczej powinnyśmy stworzyć swego rodzaju azyl przed nerwami?

    Buziam, buziam. Powodzenia w fasolkowaniu! :*

    Popieram koleżankę, jesteśmy tu aby się wspierać i poradzić i aby było choć trochę lżej na serduszku. W końcu kto nas lepiej zrozumie jak nie starające lub dziewczyny które naczekały się na te upragnione 2 kreski :)

    calines lubi tę wiadomość

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ... zgadzam sie z wami :) mam wrażenie że niektóre dziiewczyny odreagowują tutaj swój stres, nie chcą się "wyżywać" na najbliższych to dawaj - ulżę sobie tam , gdzie tak na prawdę jetem anonimowa... miłego wieczoru a przede wszystkim weekendu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli wrote:
    No u mnie to dzisiaj test zażartował, jak pokazał jedną kreskę ;) No nic trzeba będzie walczyć dalej i się nie poddawać :D

    podchodź do tego tak - nowy cykl to nowe nadzieje, w przeciwnym razie po każdej porażce byśmy zwariowały i głowa do góry, kiedyś będą te dwie kreseczki na teście :)

    Anhe, Eli lubią tę wiadomość

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 1 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Was :)
    Czy jeśli mam śluz słabej jakości tzn w dniach największej płodności jest on lepki czy conceive plus zadziała na tego typu problem?

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Mam pytanie do Was :)
    Czy jeśli mam śluz słabej jakości tzn w dniach największej płodności jest on lepki czy conceive plus zadziała na tego typu problem?
    a próbowałaś polepszyć sobie śluz pijąc więcej wody i wodę z octem? ja polecam :) conceive też możesz spróbować, może rozrzedzi śluzik.

    mrth666 lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conceive polecam z całą odpowiedzialnością, w przypadku mojej dyspareunii był wybawieniem, a w przypadku małej ruchliwości żołnierzyków dodawał otuchy mężowi ;)

    Jako staraczka 4 miesięczna jestem w pełni przekonana, że zafasolkować pomógł Conceive, picie siemienia lnianego przeze mnie i przyjmowanie macy, l-karnityny, A+E, cynku i wapnia przez męża :)

    mrth666, yourself, Anhe lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    a próbowałaś polepszyć sobie śluz pijąc więcej wody i wodę z octem? ja polecam :) conceive też możesz spróbować, może rozrzedzi śluzik.

    Właśnie piję i raczej to nie pomaga. Śluz płodny występuje u mnie po miesiączce a gdy testy owulacyjne zaczynają być pozytywne monitoring potwierdza owulację to od kilku dni mam już lepki ://
    Zobaczę w kolejnym miesiącu...może faktycznie z octem zacznę pić i pomoże :)

    Dziękuje za odpowiedź!

    Życzę powodzenia a Tobie RewolucjaSięDzieje książkowej i nudnej ciąży! :D

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 1 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Właśnie piję i raczej to nie pomaga. Śluz płodny występuje u mnie po miesiączce a gdy testy owulacyjne zaczynają być pozytywne monitoring potwierdza owulację to od kilku dni mam już lepki ://
    Zobaczę w kolejnym miesiącu...może faktycznie z octem zacznę pić i pomoże :)

    Dziękuje za odpowiedź!

    Życzę powodzenia a Tobie RewolucjaSięDzieje książkowej i nudnej ciąży! :D


    Dziękuję Kochana ;)

    co do śluzu...
    kiedyś miałam książkowy, ale chyba lata lecą i wszystko siada :/
    Oeparol w kapsułkach łykałam przez 7 dni (tylko okres), od początku cyklu 2 kubki siemienia, mnóstwo wody i 3 marchewki dziennie. Śmiać mi się chciało, no, ale czego się nie robi. Nie powiem, że drastycznie się polepszyło, ale było o niebo lepiej, przynajmniej pojawił się JAKIŚ śluz, którego wcześniej z lupą bym nie zauważyła.

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę już 3 cykl oeparol i przyznam, że w pierwszym cyklu mi pomógł bo miałam troszkę lepszy śluz, ale już w następnych susza. jestem przed płodnymi i mam nadzieję, ze mi się poprawi.
    wodę z octem ostatnio rzadko piję,ale muszę znowu zacząć. jeśli chodzi o marchewki to coś w tym musi być, ale nie mogłabym się przymusić by aż 3 zjadać ;) kiedyś robiłam blenderem dzień w dzień- marchew, seler i jabłko i wtedy miałam i ochotę i śluz. obecnie to mi się po prostu nie chce i od czasu do czasu coś kombinuję tylko.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ciśnienie na zaciążenie :D:D:D, ale np. mieszanki ziół na płodność powodowały u mnie taki odruch wymiotny, że coś strasznego. Jakoś nie umiem przełknąć tego typu specyfików, za to siemię polubiłam.

    asioczek86, zauważyłam też, że po luteinie susza się powiększyła, ale jakoś to zneutralizowałam siemieniem i wodą pitą hektalitrami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2014, 19:28

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja luteiny nie biorę. wspomagam się wiesiołkiem i żelem, mąż androvit. staram się mieć dobry humor i nie myśleć o staraniach. jak w tym cyklu się nie uda to już czekają zakupione ziółka. w sumie to lubię eksperymentować, więc pewno w kolejnych cyklach znowu coś nowego wymyślę ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 2 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Wam zazdroszczę, że Wasze chłopy coś chcą brać. Mój pragnie maluszka, ale ni-chu-chu nie mogę go przekonać do suplementów. Uważa, że to dopiero 4 cs i ja za bardzo panikuję, a on jest zdrowy i tabletek łykać nie będzie.

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ