X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję !! :) Jaki problem mieliście, że się wcześniej nie udawało?

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) ja staram się od dawna ale to właśnie z conceive plus zaskoczyło...dwa razy! niestety ciąża biochemiczna i puste jajo płodowe, :/ale jak się potem okazało mam mutację a mój facet słabą morfologię i mój wiek nie pomaga w staraniach
    Ale jak mówi moja ginekolog przynajmniej wiadomo,że jajowody są drożne...trzeba szukać pozytywów:)

  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziewczyny pomógł ten żel już 2 lata temu zaszłam w ciążę stosując go. W drugim cyklu z żelem się udało, to był 8cs. Teraz zamierzam się starać o kolejnego maluszka i zastanawiam się czy od razu się w niego nie wyposażyć :D

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • paula.83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka a kontrolowałaś owulację u ginekologa? Jak zaszłaś w ciążę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 13:24

    Paula
  • naomagic Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 miesiecy bez skutku.
    Pierwszy cykl ze zmianami pt:
    -wprowadzenie lubrykantu. Kupilam tube i strzykawke osobno.
    -wiesiolek oeparol max dawka wg ulotki do owulacji
    -zmiana pozycji na od tylu ze wzgledu na tylozgiecie macicy

    Staralismy sie w dni plodne. W piatek wieczor, sobota wieczor (pasek owulacyjny pozytywny max), niedziela wieczor (rano mialam sluz jak bialko jajka).

    Cos zadzialalo bo jestem w 4 miesiacu ciazy :)

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naomagic, po ile kapsułek dziennie brałaś wiesiołek? Bo mam ten sam. Brałam po 2 kapsułki 2X dziennie i jak była susza, tak jest. Do tego był żel conceive. Wczoraj byłam u ginekologa, przepisał mi dupka, mam brać od 14dc. Zobaczymy, może grudniowy cykl to będzie strzał w 10? 2 cykl starań

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • naomagic Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ulotce jest napisane 1-2 kapsulki 2-3 razy dziennie. Nie pamietam, ale wydaje mi sie, ze od razu poszlam na maxa 3x2.
    Z 2 miesiace bralam tez magnez z wapniem i falvit mama, ale nieregularnie bardzo, bo mi morale spadaly jak sie nie udawalo. A no i standardowo nogi do gory po stosunku, w tym cylku co sie udalo tez kladlam sie odwrotnie (w zwiazku z tylozhieciem macicy), glowa w dol, tylek w gorze :) lokcie na podlodze reszta na lozku ;) moze smieszne ale cos musialo zadzialac. Potem juz do rana sie nie pionizowalam. Życzę powodzenia, wiem ze to frustrujace, ale chyba w koncu musi się udac :)

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę kwas foliowy, wit. D, B6 i B12, olej z wiesiołka na zmianę z omega. Po stosunku rano i w dzień staram się 20-30 min leżeć i nie wstawać. Wieczorem, już nie wstaję do rana :P Lekarz mówił, żeby kochać się codziennie, nie 5 razy dziennie tylko raz a porządnie :P Idę do niego 20go monitorować cykl. Wspaniały ginekolog, podczas rutynowej wizyty na której byłam w sobotę przeprowadził ze mną bardzo obszerny wywiad na temat przebytego poronienia, omówił hipotetyczne przyczyny i postępowanie w kolejnej ciąży. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zainteresowaniem u lekarza.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywne opinie na temat tego żelu też mnie zachęciły do zakupu, bo mam spory problem ze śluzem. Na razie został wypróbowany tylko raz ale już jestem zadowolona. Co prawda, podczas aplikacji pojawia się nieco skrępowania, bo wiadomo w jakiej chwili się to robi;) i romantyzm trochę idzie w odstawke :)

    Jak wy przekonałyscie swoich mężczyzn do stosowania tego żelu? Powiedziałyście dokładnie o co w nim chodzi, itd?

    3i492n0agf4rykt3.png
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula.83 wrote:
    Ewelka a kontrolowałaś owulację u ginekologa? Jak zaszłaś w ciążę?
    Przepraszam że dopiero teraz odpisuje. Nie, u lekarza nie byłam, nie kontrolowałam owulki. Zaszłam w ciążę naturalnie w dniu owulacji tak myślę :) w tym udanym cyklu kochaliśmy się co 2 dni w okolicach owulacji, w poprzednich cyklach codziennie. Jestem pewna też do pozycji w jakiej udało się zajść w ciaze- od tyłu, na pieska :P

    paula.83 lubi tę wiadomość

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ja powiedziałam mężowi o co chodzi ;) no niestety jeśli używałam żelu to już wiadomo było że trzeba się kochać za te 10 czy 20 minut, już nie pamiętam ile się czeka. Więc nici że spontaniczności ;)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Gusiczek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja staralam sie ponad roku,a w drugim cyklu uzywania zelu zafasolkowalam. Teraz juz 7 tydzien :-)

    Gusiczek
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam żel, w kolejnym cyklu będę próbować :) tymczasem 20 dc także czekam na miesiączkę a później działamy! :)


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • paula.83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiczek zazdroszczę też bym tak chciała ale w piątek pewnie będzie miesiączka :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 23:03

    Paula
  • paula.83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    A ja wierzę, że żel może ma jakieś faktycznie cudowne działanie na niektórych skoro nawet niektórzy ginekolodzy go polecają. Trzeba w coś wierzyc. Przekonałyście mnie dziewczyny. Zaraz po Świętach zakupuję żel.

    Moja ginekolog powiedziała że ten żel do jedna wielki ściema! Ale ja i tak spróbowałam i zobaczymy jak to będzie

    Paula
  • Daried Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W trzecim cyklu starań zaczęłam brać olej z wiesiołka i sięgnęliśmy po Conceive+. Nie wiem, czy to dzięki nim się udało, ale są dwie kreseczki :)

    Daried
  • akita Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem po owulacji i stosowaniu tego żelu, w ciągu tygodnia się okaże. Bardzo liczę na dwie kreseczki;) jeśli chodzi o efekty.. trochę tłumiony punkt kulminacyjny, ale nie jest zły;D

  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akita 3mam kciuki! My za kilka dni mamy spróbować z żelem. :)


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • morelam Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w 2 cyklu z żelem i pierwszym z wspomaganiem clo.
    Niestety teraz zaczynam starania z nowu

  • akita Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy to ten żel, ale lepiej go miec niz nie mieć;) zafasolkowalam w pierwszym cyklu jego używania. Bez strzykawek, zwykły w tubce. Chciałam się podzielić, bo to daje nadzieję, a ona jest bardzo ważna w tym czasie.

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ