X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zrobilam test ale moze za wczesnie:( jak znow sie nie uda to sie zalamie

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabiK wrote:
    Witam, wczytuję się i wczytuję i widzę, że stosujecie conceive plus. U mnie w aptece nie mają, ale mieli "pre seed". Zakupiłam, ale też słyszałam raczej o conceive niż o pre seed. Niby ma byc to samo, ale po Waszych postach trochę zwątpiłam. Czy któraś z Was korzystała z tego żelu? Może są tu też jakieś fasolki w efekcie stosowania pre seed? Bardzo by to podniosło na duchu :-)
    W ostatnich cyklach stosowałam pre seed i jak widać bez efektów, ale nie jest powiedziane, że odpowiedzialność spoczywa na żeliku! W tym cyklu stosowaliśmy conceive plus i zobaczymy. Pre seed miałam ze szprycami, a conceive w zwykłej tubie i na pewno pierwszy sposób bardziej się sprawdzał. Jest po prostu wygodniej :)
    Nie zamartwiaj się wyborem żelu. Na pewno nie zaszkodzi! A jeśli skończysz zakupione opakowanie pre seed, czego Ci nie życzę, to spróbujesz z tym drugim i będzie OK!!!!! :)

    A tak na przyszłość powiem wam, że mieszkam w 100.000 mieście i jest duży problem z dostępnością niektórych fajnych, ciekawych leków, dlatego zamawiam je na doz.pl i odbieram w wybranej przez siebie aptece, nie płacąc za przesyłkę. Często są tam różne promocje, a na lekach, które kupuję zazwycza wychodzi po kilka zł taniej na opakowaniu. To nie jest reklama, nie pracuję tam ja, ani moi krewni ;)

    samira, rewelka, mycha28, Koza, Marzenie to dziecko lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    W ostatnich cyklach stosowałam pre seed i jak widać bez efektów, ale nie jest powiedziane, że odpowiedzialność spoczywa na żeliku! W tym cyklu stosowaliśmy conceive plus i zobaczymy. Pre seed miałam ze szprycami, a conceive w zwykłej tubie i na pewno pierwszy sposób bardziej się sprawdzał. Jest po prostu wygodniej :)
    Nie zamartwiaj się wyborem żelu. Na pewno nie zaszkodzi! A jeśli skończysz zakupione opakowanie pre seed, czego Ci nie życzę, to spróbujesz z tym drugim i będzie OK!!!!! :)

    A tak na przyszłość powiem wam, że mieszkam w 100.000 mieście i jest duży problem z dostępnością niektórych fajnych, ciekawych leków, dlatego zamawiam je na doz.pl i odbieram w wybranej przez siebie aptece, nie płacąc za przesyłkę. Często są tam różne promocje, a na lekach, które kupuję zazwycza wychodzi po kilka zł taniej na opakowaniu. To nie jest reklama, nie pracuję tam ja, ani moi krewni ;)

    MOI ja tez kupuje w tej aptece i rzeczywiście jest tam tak jak piszesz z lekami i innymi fajnymi preparatami tz, ze taniej jak w aptece stacjonarnej a jeszcze dostawa za free do apteki w markecie :)

  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Ja również zamówiłam żel na doz.pl.
    Dzisiaj odebrałam, oby pomógł :)
    Trzymam kciuki za wszystkie Staraczki :D

    berry lubi tę wiadomość

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już jestem po owulce, żel bardzo pomógł, bo było mokro ślisko i super rozciągliwe :)

    A czy się udało czas pokaże

    Angie1212 lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W grudniu 1 raz zastosowałam w aplikatorze, było super.ale bez Fasolki, dokupię w żelu dla przyjemności, bo sucho mi.

    Ewus85 lubi tę wiadomość

  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki MOI i rewelka za wiadomość, potwierdzam, że żel super! Po clo pożegnałam się ze śluzem, ale dzięki żelowi jest great. Jeśli stosowanie go przyniesie owoce dam natychmiast znać :-)

    rewelka, MOI lubią tę wiadomość

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja jestem słabą reklamą Conceive Plus, bo używamy go już od paru ładnych miesięcy, ale niestety efektu w postaci ciąży brak. Jeśli coś się w tej materii zmieni, dam znać ;-)
    Daje za to fajny poślizg, więc przy poblemach ze śluzem płodnym (lub raczej jego brakiem), sprawdza się super.
    Wcześniej używaliśmy praktycznie za każdym razem, ale ostatnio mam ładny śluz płodny, więc teraz używamy go tylko zanim śluz się pojawi, żeby wydłużyć życie plemnikom pochodzącym z wczesnych stosunków, tych tuż po miesiączce.
    Ale nigdy nie używaliśmy żelu w opakowaniu z aplikatorem, tylko zawsze w tubce - i stosowaliśmy go jak zwykły lubrykant.
    Może jak się skończy, to kupimy taki z aplikatorem, co by się bardziej dogłębnie nażelować :-)


  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mysle ze te zele niczego nie wpomoagaja. Przeciez to o to chodzi zeby plemini dostaly sie do macicy a przeciez tam tego zelu nie da sie wcisnac. Sluz szyjkowy pochodzi wlasnie z szyjki czyli pomaga przezyc plemnikom w szyjce macicy i dalej. A same plemniki sa przeciez w spermie ktora ma dla nich swietne warunki.
    Tez mam ten zel ale mysle ze to pic na wode.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak nie uważam, ktoś ma mało śluzu płodnego albo go w ogole nie ma to chyba jest bardzo dobrym rozwiązaniem taki żel. jasne że on nie ma być wciskany do macicy najwamżnijesza jest droga do niej:) pozaty nie zawsze jest możliwość stosunku codziennie czy co drugi dzień a ten żel stwarza plemnikom warunki do przetrwania;)
    myślę że jak już się żel połączy z plemnikami, łatwiej się jest im przedostać do macicy i tyle....

    Pisellini, aga.just, samira, vanessa, Czarnula87, sheerah24 lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Was dziewczynki. Na jak długo starcza też żel w aplikatorach? Bo w opakowaniu są 3 aplikatory, i do każdego stosunku po jednym czy jak się tego używa?

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Mam pytanie do Was dziewczynki. Na jak długo starcza też żel w aplikatorach? Bo w opakowaniu są 3 aplikatory, i do każdego stosunku po jednym czy jak się tego używa?
    no niestety ten w aplikatorach jest mało wydajny lepszy w tubie ,starcza na długo ,można jak lubrykant ale to za mało moim zdaniem)ale można do środka (jak pisałam wyżej ja mam aplikator z innego żelu -leczniczego) ale można tez dozować zakraplaczem ,w aptece koszt bardzo mały ...

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    no niestety ten w aplikatorach jest mało wydajny lepszy w tubie ,starcza na długo ,można jak lubrykant ale to za mało moim zdaniem)ale można do środka (jak pisałam wyżej ja mam aplikator z innego żelu -leczniczego) ale można tez dozować zakraplaczem ,w aptece koszt bardzo mały ...
    samira dziękuje za odpowiedź :)
    tak myślałam że te aplikatorki są mało wydajne i jednorazowe. Chyba kupie ten w tubce i będę aplikować strzykawką albo zakraplaczem :)
    A bardzo głęboko go trzeba wstrzykiwać"?:P

    samira lubi tę wiadomość

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    A ja mysle ze te zele niczego nie wpomoagaja. Przeciez to o to chodzi zeby plemini dostaly sie do macicy a przeciez tam tego zelu nie da sie wcisnac. Sluz szyjkowy pochodzi wlasnie z szyjki czyli pomaga przezyc plemnikom w szyjce macicy i dalej. A same plemniki sa przeciez w spermie ktora ma dla nich swietne warunki.
    Tez mam ten zel ale mysle ze to pic na wode.

    Śluz szyjkowy ma pomóc także w dotarciu do szyjki a co za tym idzie macicy. ph spermy jest zasadowe takie jak potrzebują plemniki a w pochwie pH jest bardziej kwaśne a to plemnikom szkodzi. Śluz szyjkowy stwarza plemnikom dobre warunki i izoluje ich od kwaśnego środowiska pochwy i tym samym pomaga przedostać się do macicy zanim im zaszkodzi kwaśne środowisko więc taki żel przyjazny plemnikom przy braku lub skąpym śluzie może być pomocny.

    rewelka lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety ten w aplikatorach uzywalam w tym cyklu i w nastepnym bede musiala kupic znow wiec raczej zdecyduje sie na tubke bo jest faktycznie bardziej wydajna z tego co widze po opiniach:) Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki zebysmy w koncu cieszyly sie fasolka w brzuszku:D zycze wam tego z calego serducha

    samira lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj otworzyłam żel, wzięłam z ciekawości ciutkę w palce i ładnie się rozciąga haha:) zupełnie jak naturalny;)

    samira lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj pierwszy raz uzylam ;) zaj**isty! ;)polecam

    rewelka, samira lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie neutralny w doznaniach, lekko chłodek czułam, no i nawilżenie ale nic poza tym.

    ale on ma działać w innym kierunku niż sprawiać przyjemność;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu użyłam pierwszy raz, niestety śluzu płodnego u mnie jak na lekarstwo. Nie spodziewam się jakichś cudów, bo niestety w moim przypadku problem braku śluzu nie jest jedynym. Pozdrawiam Was dziewczęta i życzę powodzenia w stosowaniu żelu, a tym samym w zachodzeniu w ciążę ;)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez uzylam pierwszy raz w tym cyklu i czekam na wyniki...choc ja uzylam tyle specyfikow ze w razie co to nie wiem ktory pomogl :) hahah

    MOI lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ