Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Tyger ale synek samodzielny się robi :D bedzie pomagał mamusi z braciszkiem. Juz to widzę jak bedziesz wisiała z cycem ze Stasiem cały dzien i bedziesz mogła Victorka poprosić o tosta :D
    A my same będziemy musiały robic sobie! :P


    Ja chodzę po pokoju w rozkroku bo mały tak się pcha ze chyba bez akcji porodowej mi poprostu wypadnie! xD

    tyger lubi tę wiadomość

  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, naprawde super dajesz rade, ciesze sie i podziwiam!
    My Polki to chyba jakies bardziej odporne albo wytrzymale jestesmy :)

    Vixen, ty to chyba od emicji i informacji dzisiejszego dnia tez zaczniesz niedlugo rodzic! dobrze ze maly juz sie tak pcha - chce w koncu zobaczyc swoja mamusie!

    Tuger, widzisz nawet Viktorek cie odciaza albo widzi, ze jestes przejeta dzisiaj :) zobacz jak go pieknie wychowalas. Ja tez uwazam, ze dzieciom trzeba pewne rzeczy od malego pokazywac, bo potem sa bardziej samodzielne :)

    tyger lubi tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pracy wczoraj i dzisiaj musiala juz pojsc plota, wszyscy z mojego teamu wiedzieli, ale dzisiaj inni przychodzili i gratulowali, bardzo bylo to mile :) a ja tylko wyciagalam zdjecia ze skanu i pokazywalam :)

    tyger lubi tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola tak miło jak ludzie sie cieszą naszym szczęściem :) mi teraz tez strasznie przyjemnie ze tyle osób, z pracy, znajomi, rodzina sie interesuje czy urodziłam, jak sie czuje. Każdy czeka razem z nami na dobre wieści :)

    Paula po badaniu? I jak, i jak? :>

    tyger lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest gorzej!!!
    BoLi bardzo choc na ktg zapisuja sie skurcze na poziomie 70.nie wiem ile dam rade bez przeciwbólowych.
    Jestem pod ktg wiec ruszyc sie nie moge :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko sie kochana nie denerwuj, jak nie możesz wytrzymać to o coś poproś i tyle :-* boli to boli i od tego są przeciwbólowe żeby nam pomoc :)
    Oj nawet przechodzić tego nie możesz :// kurde.
    Skurcze mniejsze a bardziej bolą? Super :/ a rozwarcie jak?

  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide spać.
    Paula słońce, pisz co się dzieje, jak wstane na siku to zajrze. Myślami jestem z Tobą. Dasz sobie cudownie radę i mam nadzieje ze do rana bedziesz juz miała Tiagusia w ramionach!
    Całusy i uściski :-*

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 03:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosilam o paracetamol bo juz bylo mi słabo i nie dobrze.
    Jest lepiej. Do rana napewno nie urodze.
    O lezeniu nie ma mowy. Ratuje mnie fotel i spacery.
    Dam rade dla mojego syneczka. Juz nie dlugo :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula oczywiscie ze dasz rade :) Wez cos jesli juz nie dajesz rdy, spaceruj I rob wsz)stko co tylko ci pomaga. Jesli ci slabo to mysl ze my kobiety mozemy wiecej niz nam sie wydaje. Masz wiecej sily niz myslisz kochana.

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak swietnie sobie radzisz! Jesteś taka dzielna! :-*
    Dobrze ze mozesz chodzić juz. Jeszcze chwila i bedzie po wszystkim...!

    tyger lubi tę wiadomość

  • asiuchna Przyjaciółka
    Postów: 114 67

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj Paula dawaj:) Jestes mega dzielna. Wszystkie jestesmy myslami z Toba i z Tiagusiem;) Zaraz zbieram sie do pracy. Mam nadzieje ze jak wroce to juz beda czekaly na mnie foty Tiagusia:)Jak tak strasznie boli to bierz przeciwbolowe, zmieniaj pozycje na najbardziej dla siebie wygodne. Na pewno dasz rade:) A masz juz bole parte?

    zem3anlife279ij4.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, jak tam dajsze rade? Juz ta godzina, dzieje sie cos? Trzymaj sie kochana, juz jestes tak blisko!

    na9fxa5.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie co się wyrabia? Tyle godzin żadnych wieści ;C

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pranie czeka, odkurzecz na srodku pokoju, a ja siedze I gapie sie w komputer. Nie moge sie na niczym skupic. Paula jakies postepy, przebili juz wody, masz rozwarcie, Tomek jest z toba, przesz juz???

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mysle, ze sie cos dzieje :)

    Paula, trzymamy kciuki, jestes dzielna!

    na9fxa5.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbuje zamówić zakupy z Tesco ale w ogole nie moge się skupić na wymyślaniu co na obiad...
    Pogoda za oknem okropna, typowa Szkocja, szaro, wieje, pada. Ja niewyspana, boli mnie brzuch, plecy i mi niedobrze... Denerwuje się o Paulę :( napisz kochana chociaż jedno zdanie i popraw nam wszystkim humor!

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle Carola. Cos sie na pewno dzieje skoro nastapila przerwa w relacji.
    Vixen nie denerwuj sie tak bardzo. Hehe, latwo powiedziec a sama siedze jak na szpilkach :)
    Paula jest dzielna i na pewno wszystko sie dobrze skonczy. Ja tez nie lubie czekac ale nic innego nie mozemy zrobic.

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze czy Tiaguś juz jest na swiecie?! :D

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wszystkiego sie chytam. Chata lsni, lazienka blyszczy, pranie sie konczy, zakupy zrobione. Ide teraz gotowac zupke pomidorowa. Zagladam co chwila. Glowa az mnie rozbolala ;)
    Mysle ze teraz to albo jest niezla akcja albo nawet juz po fakcie.

    Vixen jak sie czujesz? Dalej ci niedobrze i boli brzusio?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 14:03

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę Tyger ze robisz za dwóch ;) ja się nie ruszyłam z kanapy. Dalej mi niedobrze co nie przeszkadza mi w jedzeniu oO chodze po domu i wymyślam co by tu wciągnąć. Czuje się jak kupka :<

    Mam nadzieje ze Paula się odezwie szybko z jakimiś wieściami bo bateria mi padnie w telefonie od tego ciągłego odświeżania strony! :D

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ