Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarne '86
Odpowiedz

Ciężarne '86

Oceń ten wątek:
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 29 marca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Mon Witamy spowrotem. co u Was dziewczynki? Paweł biega jak szalony wiec czas na forum został okrojony jeszcze bardziej, brzucho rosnie choć to juz skonczony 15 tc to mdlosci nadal obecne ale jakos daje rade w porownaniu z poprzednia ciaza to i tak jest lajtowo, pozdrawiam serdecznie buziaki

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 29 marca 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no u nas też do przodu, Marysia rośnie, bardzo dużo już mówi, ale samodzielne chodzenie odłożyła na dalszy plan (za rękę owszem ale puścić się nie chce) ;) Może lepiej dla mnie :)
    Dużo zdrówka Wam życzę, mam nadzieję że będę mogła niedługo oficjalnie do Ws tu znów dołączyć ;)

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • poznanianka Znajoma
    Postów: 17 17

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Witam się i ja :)
    17 tydzień :)

    Pozdrawiam z deszczowej Wielkopolski!

    rah lubi tę wiadomość

  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 31 marca 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy ;)

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam sie pochwalić usłyszanym dzisiaj dwukrotnie MA-MAA!

    No i czeka nas podcinanie wędzidełka, za tydzień mamy chrzciny, wiec zajmę się tym pod koniec kwietnia.

    Eklerka, szpilka lubią tę wiadomość

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • aja Autorytet
    Postów: 667 382

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Też jestem rocznik '86. Z niektórym z was znam się z różowej strony :) Jestem w połowie pierwszej ciąży. Ciąży po przejściach. Trochę zaczynam schizować, bo w niedziele zaczęłam dobrze czuć ruchy dziecka, a wczoraj nic :( Do tego męczą mnie zaparcia. Było w miarę ok, ale w połowie marca dopadła mnie biegunkowa obchódka. A teraz mam w druga stronę, czyli zaparcia i za cholere nie może mi się to unormować, choć próbuje różnych metod :( I stąd moje głupie pytanie, czy istnieje możliwość aby prąc przy zaparciach wypchnąć dziecko? Dobrze, że w piątek idę do kontroli, bo bym już zeschizowała całkiem ;/

    rah lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    Hubert 06.04.2022
    Łucja 07.03.2024
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aja :) miło Cię tu widzieć! :)

    Nie ma takiej możliwości :) a próbowałaś owsianki gotowanej z otrębów owsianych? To taka sztuczka z diety dukana :) ewentualnie otręby z maślanką jako ostatni posiłek.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    under_the_snow wrote:
    Wpadłam sie pochwalić usłyszanym dzisiaj dwukrotnie MA-MAA!

    No i czeka nas podcinanie wędzidełka, za tydzień mamy chrzciny, wiec zajmę się tym pod koniec kwietnia.

    Gratulacje, oby te słowa padały jak najczęściej <3 U nas pierwsze było tata :D

    rah lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :-)

    Aha witaj. Super że tu zajrzałaś :-)
    Tak jak under pisze nie ma opcji by wypluć dziecko. Wiele kobiet w ciąży ma problemy z zaparcia i i hemoroidami.

    Coś nam wątek podupada.

    My żyjemy. :-) mamy się dobrze :-)
    Ida nam dolne jedynki i troszkę niunia jest marudna ale co zrobić taka kolej rzeczy :-) we wtorek idziemy na szczepienie to dowiem się ile moja licha waży :-)

    Pozdrawiamy :-)

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • aja Autorytet
    Postów: 667 382

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nasze szczęście waży 360g i wskazuje na to, że będzie synuś :) choć jeszcze to potwierdzimy na następnym usg.

    szpilka, ewwiel, dora13 lubią tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    Hubert 06.04.2022
    Łucja 07.03.2024
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aja wrote:
    Cześć dziewczyny, nasze szczęście waży 360g i wskazuje na to, że będzie synuś :) choć jeszcze to potwierdzimy na następnym usg.

    Super. Kochana gratulacje :-)

    aja lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopadlam sie na chwile do forum.
    Aja super ze sie odezwalas, gratuluje synusia. Under Tobie gratuluje uslyszenia mama. U nas zasob slow wypowiadanych ubogi za to rozumianych zadziwia. Mowi si, kot, ko na inne zwierzeta, ka na psa, brum i bach

    Zeby ostatnio stadami ida od dnia wiosny 3 dwojki co tydzien a w tym jeszcze wczoraj czworka. Pawel biega jak szalony i wspina sie na wszystko, ja rosne malenka tez, na ostatniej wizycie powiedzial ze dziewczynka

    agatka196, under_the_snow, aja, ewwiel lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka to powodzenia na szczepieniu.

    Eklerka jak Karolek polubil spacery?

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • dora13 Ekspertka
    Postów: 174 153

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Witam Was po dłuższej przerwie. Nie wiem czy mnie pamiętacie, razem się starałyśmy...aja, szpilka, under:) Niestety mam za sobą 2 poronienia i ciężko mi było się tu pokazać, ale z wielką nadzieją rozpoczęliśmy 3 ciążę. Dajcie mi chwilę do nadrobienia zaległości :) Ściskam Was.

    szpilka, under_the_snow, aja, rah lubią tę wiadomość

    ckai43r858q6yu1s.png
    16.02.15 8tc. *
    31.07.2015 9tc. *
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa mamusie i powodzenia życzę :-)

    Szpilka super że będzie dziewczynka. Parka :-D <3
    Rosnijcie zdrowo kochane :-*

    dora13, szpilka lubią tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilka, to już 17 tc, jak ten czas szybko leci!

    My jesteśmy po chrzcinach, Melcia zrobiła furorę w swojej długiej sukni i wianuszku, wyglądała cudnie! Ksiądz zwracał się do niej per "gwiazdo".

    Mam prośbę, zagłosujecie na nią w konkursie bobovity? Tu jest link: https://www.bobovita.pl/klub-bobovita/konkursy/konkurs-zdjecie-miesiaca/zdjecie/10680
    będziemy wdzięczne!

    szpilka lubi tę wiadomość

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • aja Autorytet
    Postów: 667 382

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilka, widzę, że miedzy naszymi ciążami nie ma wielkiej różnicy, bo tylko 3 tyg :) Ja dziś 20tc kończę.

    Dora, gratulacje! rośnijcie zdrowo, spokojnie i szczęśliwie <3

    Under, głosik poleciał :)

    Powiedzcie mi dziewczyny, czy pogoda może mieć wpływ na ruchliwość dziecka? A może przez to, że na mnie ma wpływ, to dziecko jest spokojniejsze albo bardziej aktywne? Jak paskudna pogoda za oknem, zimno i deszczowo, to dziecko jest mniej aktywne. Albo jak jestem w pracy, to mimo wszystko jest dużo stresu i napięcia i wtedy rzadko czuję ruchy albo praktycznie wcale. A przyjdę do domu, odpocznę, to się dziecko "odezwie".

    under_the_snow, dora13, szpilka lubią tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    Hubert 06.04.2022
    Łucja 07.03.2024
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Under głosik oddany :-) Melcia jest śliczna :-*

    Aja dzieciątko ma swój rytm dnia i może być tak że w określonych porach będzie się odzywac. Teraz te ruchy są jeszcze takie delikatne bo ma jeszcze dużo miejsca w brzuszku i czasem możesz ich nie czuć. Spoko ja też schizowałam :-P
    Ale jeszcze troszkę i dostaniesz zdrowe kopy które nawet będą bolały.
    Najważniejsze że ruchy są! :-)

    under_the_snow, aja lubią tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, jak sie ruszasz to mniej odczuwasz ruchu tez sila rzeczy. Najlepiej zjedz cos slodkiego i polez troche a maluch sie odezwie.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ