Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 29 października 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Antonelka hej gratulacje, ja tez 36 :) lat. Super ze sie udało naturalnie :) Ja brałam na poczatku 3 x razy 50, chyba.


    To wlasnie taka mam w domu - jeszcze z in vitro. Mysle ze 3x1 nie zaszkodzi a jak bede robila kolejna bete i sprawdze tez progesteron

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 29 października 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Witam się o rok starsza, z życzeniem sobie 2 zdrowych dzieci przed 30tka :-)
    Oj byłoby to możliwe gdyby za rok zacząć robić drugie. Dwie szanse mam zamrożone. Więcej niestety do ivf chyba nie podejde. Choć mąż mówi ze jak nie teraz to za 4 6 lat może zapragniemy ponownie być rodzicami i zrobimy komercyjne ivf -pisu do tego czasu już mam nadzieje nie bedzie:)
    Życzę wszystkim miłego dnia:'*!!!



    100 lat Kochana...to chyba Twoje jedne z piekniejszych urodzin :-)

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko najlepszego :)

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 29 października 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Witam się o rok starsza, z życzeniem sobie 2 zdrowych dzieci przed 30tka :-)
    Oj byłoby to możliwe gdyby za rok zacząć robić drugie. Dwie szanse mam zamrożone. Więcej niestety do ivf chyba nie podejde. Choć mąż mówi ze jak nie teraz to za 4 6 lat może zapragniemy ponownie być rodzicami i zrobimy komercyjne ivf -pisu do tego czasu już mam nadzieje nie bedzie:)
    Życzę wszystkim miłego dnia:'*!!!

    Sto lat. zdrowych pociesznych dzieciaczkow. Szybkiego i bezproblemowego porodu. I wszystkiego czego sobie życzysz :-D

  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 29 października 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko, wszystkiego najlepszego :) Sto lat! Zdrówka, szczęścia, miłości, błyskawicznego porodu i spełnienia reszty marzeń :D

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 29 października 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju dziękuję! :-)

    dfe01f0225.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 29 października 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko - "Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam" :*

    Antonelka - jeszcze raz gratulacje ogromne. Tym razem musi być wszystko dobrze :D
    Czekamy na wizytę i serduszko...

    A co do farbowania włosów to ja farbuję normalnie (ale baaardzo rzadko). Jak dotąd byłam tylko raz u fryzjera. Teraz jestem umówiona na "tuż przed porodem" by dziecko się matki nie wystraszyło ;)
    Wiem jednak, że moja fryzjerka używa farb dobrej jakości, bez amoniaku, na bazie naturalnych składników.

    Anko:-), Viki26, nick nieaktualny, justa1234 lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 29 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko duuuuużo zdrówka, spełnienia marzeń i bezproblemowego porodu :* <3

    ja też nie farbuje włosów, chociaż czasem mnie tak kusi znów ciemny brąz albo czarne ale wtedy przypominam sobie mękę wracania do naturalnego koloru i jednak rezygnuję:)

    też od każdego słyszę że po porodzie włosy wypadją, moja przyjaciółka ostatnio dopiero powiedziała że zauważyła że przestały aż tak wypadać a mały ma już prawie 8 miesięcy

    mi odkąd trafiłam w 12tc do szpitala włosy zaczęły wypadać garściami i nie wiem dlaczego, teraz troche mniej ale jak po porodzie znów zaczną to też będę musiała o peruce pomyśleć, bo teraz wypadnie mi pół a później drugie pół ;)


    no i ciekną mi cycki :D wcześniej w nocy zdarzyło się że miałam mokrą koszulkę ale to ja je przygniotłam przez sen a teraz sobie siedzę jem śniadanko albo kolację a tu czuje że mi mokro, żeby nie kupować jeszcze wkładek bo w sumie dużo tego nie wycieka to wkładam sobie płatki higieniczne do stanika potrzeba matką wynalazku:)

    Antonelka po cichutku gratuluję :) ja bym najpierw progesteron zbadała bo ciąża naturalna to też inaczej i jakby był ładny to wolałabym brać dodatkowo duphaston żeby nie pchać sobie nic jak nie trzeba ;)

    Anko:-), Viki26, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 29 października 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow roletka szybko z tymi mokrymi sutkami:-)
    Ale to dobrze. Będzie piękna laktacja.
    Ja mam po nocy lekkie plamki albo wyschniety biały pylek-ale również nie noszę wkładek :-*

    dfe01f0225.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 29 października 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko niestety ale to się na laktacje przekładać nie musi, jednak mam nadzieję że skoro już produkują to w kluczowym momencie nie zawiodą :D

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 29 października 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wszystkiego najlepszego :-)

    Antonelka rozgosc sie na 9 miesiecy :-)

    A u mnie jeszcze nie cieknie nic :-( to nie dobrze?

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 29 października 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko fuuull zdrówka i bezproblemowego porodu :*

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 29 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha spokojnie to jest bardzo indywidualna sprawa, ogólnie mleczarnia rusza ok 16tc tylko że niektóre dziewczyny dopiero po porodzie widzą pierwsze mleko a niektóre już wcześniej i to się nijak nie przekłada na ilość mleka, moja Aga ani razu nie miała wycieku a karmi do teraz 8 m-c maluch, moja siostrzenica ledwo w 16tc weszła i od razy jej ciekło i też karmi, na innym forum jest dziewczyna co miała przecieki a karmi mm bo po porodzie nie udało się rozbujać laktacji

    justa1234 lubi tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 29 października 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i wolałabym jednak żeby u mnie zaczęło ciec trochę później, jest to jednak pewien dyskomfort jak masz gości ;) albo tak jak ja siedziałam i czekałam na pobranie krwi i maluszek płakał to tylko się zastanawiałam czy mi nie przecieknie przez stanik

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 29 października 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki roletka, bo juz sie zmartwilam ze to cos nie tak ze mna

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 29 października 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko 100 lat!!!

    Mi też już piersi zaczynają produkować siarę. Na razie delikatnie, nie mam wielkich wycieków.
    Ja wychodzę z założenia, że to nie za wcześnie. W poprzednich dwóch ciążach siara leciała już mi ok 10tc. Wtedy to było wcześnie. Teraz sądze, że to normalny czas.

    Anko:-) lubi tę wiadomość

  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 29 października 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a niech se produkują tylko czasem może człowiek się skrępować przy innych jak zapomni wkładek :) a w 10tc to faktycznie wcześnie

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 29 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    Dzieki roletka, bo juz sie zmartwilam ze to cos nie tak ze mna


    spokojnie jeszcze masz tyle tyg do porodu że pewnie coś ci popuści wcześniej ;)

    mycha28 lubi tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Anko nie znam ciężarnej, która by po ciąży nie traciła włosów, ale może są takie. Z resztą ostrzegal mnie mój fryzjer i miał rację. Za każdym razem jak się czesze to z grzebienia wybieram mnóstwo włosów. Podobno to zjawisko jest standardowe przy kp.
    A ja gdzies czytałam, ze w ciąży po prostu włosy nie wypadają. Mogą się ukruszyc, wyrwać, ale same nie wypadają. Zmienia się to po porodzie. Dlatego w ciąży kobiety obserwują, ze włosy im się poprawiają a po porodzie słabną

  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 29 października 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wszystkiego najlepszego kochana :) :)

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ