Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 12 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie Basiurka waga urodzeniowa mojej młodej to 3590g

    nick nieaktualny, pabelka88, justa1234, szałwia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalwia ja mam taki, polecany na forach, 99% pozytywów http://www.aptekagemini.pl/termometr-geratherm-bezdotykowy-non-contact.html


    nick nieaktualny, szałwia lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava żeby nie było ... SUWAK zmieniony

    nick nieaktualny, esteraestera, agulas, Kava, Konwalia, Astra lubią tę wiadomość

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 12 marca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Kava żeby nie było ... SUWAK zmieniony
    No, teraz to widać jak na dłoni co i jak :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 12 marca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Szalwia ja mam taki, polecany na forach, 99% pozytywów http://www.aptekagemini.pl/termometr-geratherm-bezdotykowy-non-contact.html

    Polecam tez go mam. Sprawdzam nim tez temp wody do kapania i pomieszczen.

    szałwia lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    Polecam tez go mam. Sprawdzam nim tez temp wody do kapania i pomieszczen.

    Mycha jak twoi chlopcy? Myslalam ostatnio o Tobie, roletce I bialej bo zadko sie odzywacie, domyslam sie, ze to od nawalu obowiazkow :)

    agulas lubi tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 12 marca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za pamiec Pragnaca :-)
    Oj jest co robic przy dwojce wiec rzadko wpadam na forum.
    Chlopcy rosna waza juz Wojtus 3340 g Szymus 2960 g. W poniedzialek beda mialy 4 tygodnie juz :-) Szymus bardziej spokojny Wojtus nerwus po mamusi niestety ;-)
    ogolnie chlopcy kochani w ciagu dnia spokojnie przesypiaja i juz duzo rzeczy moge zrobic w ciagu dnia, gorzej wieczorami bo troche marudza dodatkowo Wojtus ma kolki :-/
    Mam nadzieje ze im starsi beda tym bedzie lepiej. Juz nie moge sie doczekac kiedy beda przesypiac wiekszosc nocy bo to wstawanie srednio co 2 godz mnie wykancza :-/

    nick nieaktualny, agulas, pabelka88, nick nieaktualny, wiecznie lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 13 marca 2016, 03:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, będzie coraz lepiej z mocami i ja Ci to obiecuję. Ale trzeba poczekać. Szczególnie przy dwóch małych urwisach ;)
    Wszystkiego dobrego dla Was :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 03:38

    nick nieaktualny, mycha28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    Dziekuje za pamiec Pragnaca :-)
    Oj jest co robic przy dwojce wiec rzadko wpadam na forum.
    Chlopcy rosna waza juz Wojtus 3340 g Szymus 2960 g. W poniedzialek beda mialy 4 tygodnie juz :-) Szymus bardziej spokojny Wojtus nerwus po mamusi niestety ;-)
    ogolnie chlopcy kochani w ciagu dnia spokojnie przesypiaja i juz duzo rzeczy moge zrobic w ciagu dnia, gorzej wieczorami bo troche marudza dodatkowo Wojtus ma kolki :-/
    Mam nadzieje ze im starsi beda tym bedzie lepiej. Juz nie moge sie doczekac kiedy beda przesypiac wiekszosc nocy bo to wstawanie srednio co 2 godz mnie wykancza :-/

    Ja nie mam doswiadczenie jeszcze, ale wszystkie mamusie tak mowia, ze z uplywem czasu jest coraz lepiej :) Kava tez :D
    Takze kochana trzymaj sie dzielnie ze swoimi urwiskami I korzystaj z tych pieknych chwil macierzynstwa, bo maluszki tak szybko rosna :)
    Buziaki dla Was :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 09:18

    mycha28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 13 marca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to święta racja że czym starsze dziecko tym ładniej śpi w nocy ;-) moja na początku się budziła co chwile a teraz w nocy tylko raz :-) na wszystko potrzeba czasu niestety,mam nadzieję że już nie długo w końcu uda mi się przespać cała noc bez pobudek :-D

    Kava, mycha28, Anko:-), agulas, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    Tak to święta racja że czym starsze dziecko tym ładniej śpi w nocy ;-) moja na początku się budziła co chwile a teraz w nocy tylko raz :-) na wszystko potrzeba czasu niestety,mam nadzieję że już nie długo w końcu uda mi się przespać cała noc bez pobudek :-D

    Oj wcale tak nie jest :P
    U mnie noce wprawdzie od początku względnie spokojne, po dwie pobudki z reguły. Ale zdarza się, że budzi się co dwie godziny, zdarza się, że się obudzi o 4 i ani myśli dłużej spać. Znam dziewczyny z półrocznymi dziećmi, które budzą się ciągle co dwie, trzy godziny. Przy dzieciach nie ma żadnej reguły... :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    Tak to święta racja że czym starsze dziecko tym ładniej śpi w nocy ;-) moja na początku się budziła co chwile a teraz w nocy tylko raz :-) na wszystko potrzeba czasu niestety,mam nadzieję że już nie długo w końcu uda mi się przespać cała noc bez pobudek :-D


    hehehe a moja budzila sie raz a teraz co 1.5/2h:)
    Takze slabo....
    ale przy KP szybciej trawi i czesciej chce, tak tlumaczy mi lekarka.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa Kava, Aga, Biala? Jak maluchy u was?
    Pytam o rozwój bo mamy w podobnym wieku dzieci. Na jakim sa etapie? Mowie o raczkach, mowie, ciele?
    A sluchajcie co wy na to by zrobic prywatna grupe na fcb nasza?
    Tak zrobily grudniówki i duzo wygodniej sie rozmawia, mozna latwiej wrzucac i usuwac zdjecia maluchow:)?

    pabelka88, nick nieaktualny, nick nieaktualny, _cherryLady, Lilou1984 lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Inska Autorytet
    Postów: 808 1944

    Wysłany: 13 marca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane witamy sie z Wami w te piekna niedziele rozpoczynajac 22 tydzien badz 6 miesiac, jak kto woli :-)

    Buziole dla Sanny i jej Kruszynki, rowniez w 22 tygodniu <3

    pabelka88, Biała, nick nieaktualny, agulas, nick nieaktualny, _cherryLady, mia6, szałwia lubią tę wiadomość

    Czekamy na Matyldę <3
    preg.png
  • Biała Ekspertka
    Postów: 181 493

    Wysłany: 13 marca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Justa Kava, Aga, Biala? Jak maluchy u was?
    Pytam o rozwój bo mamy w podobnym wieku dzieci. Na jakim sa etapie? Mowie o raczkach, mowie, ciele?
    A sluchajcie co wy na to by zrobic prywatna grupe na fcb nasza?
    Tak zrobily grudniówki i duzo wygodniej sie rozmawia, mozna latwiej wrzucac i usuwac zdjecia maluchow:)?

    Jestem jak najbardziej za! Mam prośbę, żeby nazwa grupy nie miała nic wspólnego z ivf. np.MyMamy, albo 100%Mam ;) No i oczywiście grupa zamknięta...

    pabelka88, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała wrote:
    Jestem jak najbardziej za! Mam prośbę, żeby nazwa grupy nie miała nic wspólnego z ivf. np.MyMamy, albo 100%Mam ;) No i oczywiście grupa zamknięta...

    Najlepiej tajna :) Chociaż nie wiem czy mnie chcecie, bo bardzo rzadko się ostatnio udzielam...

    nick nieaktualny, Anko:-), nick nieaktualny, Lilou1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram, tajna albo zamknieta.

    A ja od rana zmieniam tylko pieluchy, co zmienie to zasikana o.O zmienilam kilka i ubranek i w koncu mowie o co chodzi. Idz męzu po rozmiar wiekszy poszedl, wrócił kupił i BINGO!!! uff... -wykorzystałam 8 ubranek :D

    pabelka88, agulas, nick nieaktualny, Inska, szałwia lubią tę wiadomość

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 13 marca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za grupa i ja jestem. Zawsze to łatwiej

  • Biała Ekspertka
    Postów: 181 493

    Wysłany: 13 marca 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A "MamaMia" :) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 16:26

    kmb, Anko:-), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 13 marca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech będzie zakładamy?
    Linka do grupy tylko podam tu i każda wejdzie poda NIK swój będzie wiadomo, że z forum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 16:32

‹‹ 479 480 481 482 483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ