Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka cena to nie problem bo koszt 300,- tak jak piszesz to pestka przy tym ile juz poszło :)

    cherryLady u mnie morfologia lekko szalejąca, ale p. Doktor stwierdziła że jak na kobietę w ciąży to i tak trzymam się w normach i mam się nie przejmować. a leukocyty mi wyszły z krwi 14,79 gdzie norma jest 10 :) jedynie poprosiła o posiew z moczu bo mi bakterie wyszły.

    _cherryLady lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    aneczka cena to nie problem bo koszt 300,- tak jak piszesz to pestka przy tym ile juz poszło :)

    cherryLady u mnie morfologia lekko szalejąca, ale p. Doktor stwierdziła że jak na kobietę w ciąży to i tak trzymam się w normach i mam się nie przejmować. a leukocyty mi wyszły z krwi 14,79 gdzie norma jest 10 :) jedynie poprosiła o posiew z moczu bo mi bakterie wyszły.
    zobaczymy co moja powie w srode pewnie bedzie panikowac jak zawsze ;P

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja wszystko tłumaczyy fizjologią ciąży :) moja endokrynolog też widziała te wyniki i nie kazała panikować :)

    _cherryLady lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka napewno będzie ok. Ja tez miałam bakterie ale ostatecznie nie okazały sie bardzo groźne. Powodzonka:)

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie leukocyty przeskoczyly ciut powyżej 15. W ciąży do 15 jest norma, pod warunkiem, że crp jest ok. Ja właśnie dziś byłam powtórzyć morfologie i zrobić crp po czwartkowej wizycie.

    _cherryLady, mia6 lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zrobiłam usg genetyczne i pappa. Jestem przed 30 :-)

    Inska lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w domu po usg... Synek nadal jest synkiem arlenka miałaś rację siusiaki tak łatwo nie odpadają ;) Podczas badania nie wykryto żadnych anomalii, wszystko jest tak jak być powinno <3 Nawet łożysko się podniosło ku mojej ogromnej radości a szyjka zabija swoją długością 6,3 cm :D A i kluseczka nasza miała pierwsze ważenie i ma całe 370g mojego szczęście <3

    Anatolka, monia2015, _cherryLady, Iva79, arlenka, Kava, agulas, Inska, Karolina1111, mia6, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez robiłam pappa. Byłam po prostu trochę spokojniejsza.

    Kava lubi tę wiadomość

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Jestem w domu po usg... Synek nadal jest synkiem arlenka miałaś rację siusiaki tak łatwo nie odpadają ;) Podczas badania nie wykryto żadnych anomalii, wszystko jest tak jak być powinno <3 Nawet łożysko się podniosło ku mojej ogromnej radości a szyjka zabija swoją długością 6,3 cm :D A i kluseczka nasza miała pierwsze ważenie i ma całe 370g mojego szczęście <3

    Oddalabys mi chociaż 1,3cm tej szyjki ;-)

    Fajnie, że wszystko ok :-)

    Anuszka, Inska lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Oddalabys mi chociaż 1,3cm tej szyjki ;-)

    Fajnie, że wszystko ok :-)


    Oddam za kluski śląskie i rolady teściowej :D

    Anatolka, _cherryLady, Kava, roletka, Inska, Karolina1111, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Mnie leukocyty przeskoczyly ciut powyżej 15. W ciąży do 15 jest norma, pod warunkiem, że crp jest ok. Ja właśnie dziś byłam powtórzyć morfologie i zrobić crp po czwartkowej wizycie.
    No ja mam niby 12,5 wiec w normie skoro dla ciezarnych jest do 15, ale znajac dr P... ;) jest lekka leukocytoza :P

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • monia2015 Ekspertka
    Postów: 142 290

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm chyba zaczęły się pierwsze objawy...mdłości mnie dopadły..

    Iva79, agulas lubią tę wiadomość

    918c1e85a0ffa937ee73d74553cc838e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • chiara Autorytet
    Postów: 523 556

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja też mam od czasu do czasu mdłości, jednak zjem coś co temu Maleństwu nie spasuje :p a kiedy masz wizytę monia2015?

    Iva79 lubi tę wiadomość

  • Iva79 Autorytet
    Postów: 425 561

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monia i Chiara , no wreszcie ktos jeszcze ma mdlosci , bo juz myslalam , ze tylko ja :) ,ja zauwazylam tez , ze szybciej sie denerwuje i mecze :) a wech to mam jak pies chyba :) Niektorzy ludzie naprawde smierdza , i w lodowce i koszu tez strasznie smierdzi, na tez zapachy w lodowce pomaga skorka z cytryny tam wlozona . Eh czytalam, ze tak moze byc do konca 1trymestru, mam nadzieje , ze ten m-c szybko minie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 11:01

    La-mia lubi tę wiadomość

    zem3o7es4lhz362l.png
    zem3x1hpn1yi29v5.png
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce Was straszyć, ale nie zawsze po 1 trymestrze mijają dolegliwości :)
    Albo pojawiają się nowe jak np zgaga :) dlatego cieszcie się każdym dniem bez dolegliwości :)

    U mnie mdłości ciągnęły się również przez 2 trymestr. To chyba sprawa indywidualna :)

    Iva79 lubi tę wiadomość

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wraz z koncem 12 tygodnia wszystkie dolegliwosci minely mdlosci wymioty choc na wymioty bralam torecan pomogl w ciagu trzech dni i przeszlo, najgorsze byly dla mnie reczniki w lazience po kapaniu tak smierdzialy cialem ze codziennnie musialam je prac chore :-D wraz z drugim tymestrem taki zastrzyk energi przyszedl jakbym nie byla w ciazy :-D

    Iva79, Anuszka lubią tę wiadomość

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • monia2015 Ekspertka
    Postów: 142 290

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm coś z tymi zapachami jest na rzeczy bo też jestem bardziej wyczulona...i szybciej się denerwuję ;) następna wizyta 6 maja..liczę że zobaczymy już serduszko:)

    Iva79 lubi tę wiadomość

    918c1e85a0ffa937ee73d74553cc838e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia u jak tam?
    Moja piękna i zdrowa corka tez była wolno rosnącym hcg....

    dfe01f0225.png
  • monia2015 Ekspertka
    Postów: 142 290

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie pewnie już się pojawiało..do którego tygodnia ciąży brałyście encorton i w jakich dawkach? ja biorę 10 mg i podobno do 7 tyg..martwi mnie czy to nie za dużo, bo tam jest sporo skutków ubocznych zwłaszcza w I trymestrze:(

    918c1e85a0ffa937ee73d74553cc838e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rzygalam do 20tc codziennie, więc niekoniecznie mija z pierwszym trymestrem...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 522 523 524 525 526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ