X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:50

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 lipca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella- aaaa!!!! Az sie zasmialam w glos do telefonu! Ale sie ciesze, beda blizniaki, widze to! Nie moge sie doczekac Twojej bety! 😍
    Mialam babski wieczor, troszke sie upilam winkiem (Domi, znam Liebenfraumlich czy jakos tak, bardzo dobre winko, takie pic, to nie grzech), nastepnym razem kupie :d
    Jakkolwiek to nie zambrzmi, to dzis czuje, ze jestem w ciazy i jest mi z tym super 😎
    P.S. Wzruszam sie przez Wasze wizyty i pozytywne wiesci :***

    przedszkolanka:), Meggs, Domi_tur, fiorella82, Ani0nka, madziorek86, tęczova, alex0806, Dośka, Nona, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 lipca 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko ja wiem i też się śmieję ,bo wiem że trzeba dla zdrowia ale kurcze rozleniwilam się i zamiast tego to latam np.okna myje (tak wiem). Mam syndrom jakiś by dom blyszczał do porodu😒
    Juz się nie ogarniam 😂

    Nikodemko i taki nastrój trzymaj!😚

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 4 lipca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona każdy je to co lubi i uważa 😊 my po prostu mięsa i ryb nie jadamy ze względów etycznych - kochamy i szanujemy wszystkie zwierzęta i nie zamierzamy ich jeść, tyle. Mi już leci 6 rok i jest mi z tym idealnie. Ale nikogo do swoich przekonań zmuszać nie zamierzam. Mi mięso na czyimś talerzu nie przeszkadza nic a nic 😊

    Beti82 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Hmm co Wy z tym mięsem???
    Ja tam lubię. Moje dziecko też. Mmmm
    Nona ja nie przepadam, a przy okazji względy zdrowotne i etyczne mi pasują. Tym bardziej mi pasują, że średnio przepadam za mięsem :)
    Już jako dziecko chowałam kotlet pod ziemniaki, żeby nie jeść mięsa :D

    Poza tym tyle smacznych rzeczy i nowych potraw się odkrywa, jak się nie je mięsa!!! :D naprawdę! :D ja nie umiem nic sama wymyślić za bardzo tak, jak Meggs, więc korzystam z przepisów z neta, książek, czasem je ciutke zmieniam. W knajpach wegańskich są często takie fajne rzeczy do zjedzenia, mniam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 23:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa nadziei. Ja się cieszę że zrobiłam ten pełny monitoring, bo przynajmniej wiem że wszystko u mnie działa jak trzeba i wiem że w odpowiednim czasie "było". Nawet jak nie teraz,to przy kolejnych cyklach będę spokojna że wszystko ze mną ok. Jeszcze jutro idę na posiew i wymazy, bo chce sprawdzic drożność, jak teraz nie wyjdzie.
    To prawda że ta grupa jest cudowna, nigdzie nie ma takiej zdrowej, wspierającej sie ekipy fajnych babeczek!
    KARK! Co do kotów, napisz na fejsie na jakiejś kocie grupie post że znalaZlas małe puchate obsrance, moze się okaże że w Twojej okolicy ktoś chętnie się nimi zajmie, albo do weta, albo do schroniska przedzwon, zapytaj co zrobić. Teraz są chłodniejsze noce, dla takich maluchów to trudny czas bez opieki. Ja Cię rozumiem, że czujesz potrzebę opieki nad maleństwami, ale może ktoś zrobi to lepiej i bez narażania sie. I dawaj znać co z nimi. Jakbym miała pewność że moja kotka się nimi zajmie (w sensie wylizywania, bo karmić raczej nie ma czym) to sama bym po nie podjechała z Krakowa, albo Ci tam kogoś z kociej grupy na fejsie podeśle.

    kark zakamuflowany na maksa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle padłam jak wróciłam do domu, odcięło mnie totalnie, właśnie się przebudzilam na mycie i przebranie i idę spać dalej przykryta kotem^_^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:50

    Słoneczko123, Wik89, OlivkowaMama, przedszkolanka:), Biegającą-mama, Ani0nka, kark zakamuflowany na maksa, Lami, madziorek86, alex0806, Arashe, Magda - mbc, Szczęściara, blair., Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 5 lipca 2019, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺
    Melduję, że @ jeszcze nie ma 😀 Ale w nocy dwa razy przebudziłam się z powodu lekkiego bólu okresowego.

    Nona, Ani0nka, Biegającą-mama, sunshine03, Lami, madziorek86, Szczęściara, Domi_tur, Dośka, tęczova, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 5 lipca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane. My dziś z mężem robimy pierwszy poważny zakup związany z powiększeniem rodziny i jedziemy odebrać nowe większe autko 😍 jaram się jak nie wiem , ale z nerwów pół nocy nie spałam. Wstaję i wciągam na tyłek po raz pierwszy leginsy ciążowe jak mam przejechać dłuższą trasę 😋 dobrego dnia dla Was!

    Wik89, Słoneczko123, Ani0nka, sunshine03, Lami, madziorek86, Nikodemka, Beti82, Magda - mbc, Niezapominajka2, Szczęściara, Pestkaa, Dośka, blair., Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 5 lipca 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella i super ze zeobilas ten pelny monit, bo z tego co kojarze jeszcze tydzien temu uslyszalas na wizycie za miliony monet, ze clo na Ciebie zle dziala, a tu prosze, w ciagu paru dni i endometrium pieknie uroslo, i dwa pecherzyki pekly i masz piekne cialka zolte 😊
    Nona - prawidlowo!
    Meggs ekstra!
    Sloneczko, oby oby @ nie przyszla!

    Nona, fiorella82, Nikodemka lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lecę na pobieranko krwi 😁😁🕺🏼

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊
    Meggs super,poważna sprawa! Dasz radę😊
    Sunahine i nie było "zostaw ziemniaczki a zjedz mięsko?"😀😀
    Sloneczko to czekamy✊✊

    My dzisiaj do zusu z papierami jedziemy🙈

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko oczywiście było "zostaw ziemniaczki, mięsko zjedz" :D więc mięsko pod ziemniaczki fruuu :D

    Meggs poważna sprawa :D

    Słoneczko trzymam kciuki! :)


    Ani0nka, Meggs zdecydowalyscie sie juz na jakieś szpitale w wawie na poród?

    Ani0nka, przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine ja będę rodziła u siebie w Wołominie, porodówka ma bardzo dobre opinie mimo iż reszta szpitala moim zdaniem jest do niczego :-) dużo dziewczyn z Warszawy tez rodzi u nas wiec zdecydowałam ze nigdzie się nie wybieram 😁 mój lekarz prowadzący tam przyjmuje, położna do której będę chodzić do szkoły rodzenia, chodzę na pobieranka do położnej z tego szpitala wiec sobie powoli znajomosci tam robię 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 08:18

    Wik89, sunshine03 lubią tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam rok wegetarianką, ale bardziej bo chciałam zobaczyć jak to jest i czy dam radę.
    Tak ogólnie mięso lubię, szczególnie surowe i wędzone na zimno, ale bywają dni, jak np teraz w lecie, że przez tydzień mamy np raz rybę albo raz mięso. Kiedyś M protestował, bo on z rodziny, że codziennie ziemniaki z kotletem, ale się przyzywyczaił i sam w upały mówi, żebym np zrobiła chłodnik i sałatkę na obiad ☺

    Za to nie mogłabym być weganką. Jajka, nabiał to jest mój must have! Nie potrafię ich zamienić, jogurt bez krówki nie jest dla mnie jogurtem, mleka nie lubię, ale ryżowe czy kokosowe to totalnie nie to, a jak nie jem jajecznicy dłużej niż tydzień to umieram 😂

    Wiecie, ja kotów specjalnie nie lubię. Tak ogólnie ze zwierząt kocham tylko króliki, psy lubię, a resztę zwierząt "akceptuję".
    Ale to jest tak jak pisze fiorella, te małe puchate kulki są takie bezbronne. Mam wrażenie, że słyszę płaczące noworodki w domu obok przez kilka godzin, bo ich matka znalazła mega promocje w galerii 😒 Wczoraj wyły do 23...

    To ja przed chwilą wstaje, a tu w łóżku zamiast M Basia i Kajtuś 😶 M ma wolne, więc sprawdzilam cały dom, ogród - nie ma i jego i auta. Dzwonię gdzie jest, a on, że na siłowni, bo chce być dla mnie piękny 😂😅 Głupek 😝

    madziorek86, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może ktoś wie...
    Już wam kiedyś pisałam o Kajtusiu, że słabo rośnie, za 2 miesiące ma 5 lat i ma 97cm i 13kg, Basi po wakacjach niewiele brakuje do niego, a jest 2.5 roku młodsza 😞
    Mamy za 1.5 miesiąca kolejną wizytę u gastrologa, robiliśmy ostatnie badania. W spisie była morfologia i żelazo, miał już sprawdzane 5x i 2x, więc stwierdziłam, że nie powtarzam, za to zrobiłam mu ferrytyne, mimo, że nie ma w spisie, ale nigdy nie miał robionej.
    Wyszła poniżej normy 22.5 (30-400).
    Co to może znaczyć przy dobrej morfologii i żelazie? Jeszcze AST nam wyszło powyżej normy 40 (<36).

    On na bilansie 2 latka jak miał pierwszy raz stwierdzone wzrost i wage poniżej 3cent przepisane żelazo+kwas+wit c, bo pediatra stwierdziła, że to u dzieci najczęstszy problem. Brał 3 miesiące, nic nie pomogło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 08:32

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark wspolczuje Wam zmartwienia 😢 dobrze ze wpadlas na to zeby zrobic te ferrytyne bo moze faktycznie jakos w tym niedoborze tkwi problem! Oby na wizycie Wam jakos pomogli! Nic wiecej nie napisze bo sie nie znam

    A my dostalismy od sasiadow zadanie dogladania ich kota podczas ich urlopu i codziennie sie rozplywam jak do niego przychodzimy, maly kotek perski z przystrzyzonym futerkiem, wyglada obłędnie 😊

    Beti, hop hop, gdzie Twoj aktualny cykl na ovu? Chce podejrzec i nie ma 😂 przywoluje do porzadku 😂

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Kark wspolczuje Wam zmartwienia 😢 dobrze ze wpadlas na to zeby zrobic te ferrytyne bo moze faktycznie jakos w tym niedoborze tkwi problem! Oby na wizycie Wam jakos pomogli! Nic wiecej nie napisze bo sie nie znam

    A my dostalismy od sasiadow zadanie dogladania ich kota podczas ich urlopu i codziennie sie rozplywam jak do niego przychodzimy, maly kotek perski z przystrzyzonym futerkiem, wyglada obłędnie 😊

    Beti, hop hop, gdzie Twoj aktualny cykl na ovu? Chce podejrzec i nie ma 😂 przywoluje do porzadku 😂
    Wik nie mam na tym koncie haha
    Ale juz widze,ze lipa bo mi owu nie wyznaczylo ,jutro wyznaczy pewnie .Czyli wyjdzie mi owu wtedy jak nic nie bylo...
    Szczerze to jestem zła .NIe odzywam sie do niego.A jemu sie wydaje ,ze za pare dni mi pewnie przejdzie i wszystko wroci do normy...
    Nie wiem jak to sie skonczy ale mam dosyc

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:55

    Nona lubi tę wiadomość

‹‹ 1063 1064 1065 1066 1067 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ