X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:58

    Biegającą-mama, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anioka na pewno nie KFC na kolacje 😂😂

    Nona lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona jak chcesz to wyślij mi maila na priv i jutro ci podeślę te rozpiski :)
    Ja miałam dietę bez glutenu, laktozy i cukru. Niby przez miesiąc ale 3 kg schudłam i wyniki się poprawiły. I to była dieta przy PCOS, trombofilii i niedoczynności.

    Nona lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, można się ze mną umawiac na kawę, pisz na priv. :)

    Anionka, powtórz glukoze na czczo, jest wysoka, pozostale ok. Nikt po jednym wyniku zlym na czczo nie zdiagnozuje Ci cukrzycy, co nie zmienia faktu, ze on dobry nie jest i trzeba powtorzyc.

    No i ja generalnie proponowalabym pomierzyc cukry glukometrem po posilkach, zeby sprawdzic, co Ci sluzy a co nie.

    Ani0nka, Beti82 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra przyznam się zjadłam 6 a nie 4🤤. W sumie dzisiaj zjadłam 10 ogorów 🙈🙈

    przedszkolanka:), fiorella82, Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja jak ćwiczyłam, miałam dietę itp. to trzymałam się kalorii,jadłospisu i odmawiałam sobie ale nie mięsa,bo białko i siłę trza mieć,ale takiego pączka ze sklepu czy ciasta teściowej :P
    teraz nie odmawiam sobie nic, ale też nie obżeram się na siłę. Raczej jem już zdrowo ( wcześniej poracha totalna ) i nie na siłe wpycham. Staram się szykować posiłki z dużą ilością warzyw, owoce itp. ale tu też pod względem Poli bo i ona cwaniara widzi,ale dzięki temu wszystko zje,nawet polubiła sałatę i rzodkiewkę .

    Ja team majonez od niedawna,u nas jak już był to świdnicki, teraz mam kielecki haha. Ale to tylko jeszcze 3 miechy i wracam na tory- majonez tuczy,zakazany :D

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    No dobra przyznam się zjadłam 6 a nie 4🤤. W sumie dzisiaj zjadłam 10 ogorów 🙈🙈
    na zdrowie :D

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja unikam przetworzonego mocno jedzenia, konserw, alkoholu, że względu na migrene, oprócz tego zielonego świeżego groszku, choć uwielbiam... :( bo wywołuje napady właśnie u mnie.

    Nona lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    57a83aab7b0c.png
    Proszę Was o interpretacje. Mam tą cukrzycę???

    https://mamaginekolog.pl/cukrzyca-ciazowa/

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, ja praktycznie nie jem mięsa, nie jem chipsów, fast foodów i alkohol okazjonalnie w niewielkich ilościach.

    Nona lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, ale produkujecie postów 😀 Pół dnia nie zaglądałam, a tu tyle nowych stron! 😀

    Magda uroczy kącik dla Jerzyka!

    Szczęściaro gratulacje! Cieszę się, że jesteś już spokojniejsza! 🙂

    Nona u mnie dzisiaj makaron ryzowy, z tofu, marchewka, imbirem, ogorkiem z sosem sojowym i olejem sezamowym. Kocham ten olej ❤️ I majonez kielecki tez!! 😀😀

    Nona, Szczęściara lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:58

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, pytanie od mojego męża, po ilu dniach Twój M mógł już odebrać wyniki w Invimedzie?

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja jak nie jestem w ciazy to nie jem żadnych fast foodow, chipsów, zero mięsa, zero słodkich bułek i ciasta , czekolady( nie lubię !) majonezu tez nie jadam, i niestety muszę unikać jajek bo mam po nich gorsza cerę :( nabiał bardzo rzadko

    w ciazy smaki mi się totalnie zmieniły i musi być codziennie świeżutka chrupiąca bułeczka z masełkiem i żółtym serem i w weekend musza być jakieś placki ziemniaczane. Lub babka ziemniaczana, z 3 razy zjadłam chipsy ale to nie moja bajka. Ja przesadzam z owocami , teraz jest sezon wiec codziennie miska czereśni , truskawki, agrest, porzeczki , pol kilo bobu , fasolka szparagowa , cukinia nawet nie chce liczyć kalorii 😱

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla zdrowia oszukuję się, że to ostatnia pizza w tym miesiącu 🙈

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 8 lipca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja na zgagę wypijam płaska łyżeczkę sody, w filzance wody rozpuszczam. Nie dobre i beka się po niej ale pomaga od razu! A zgaga już mnie mecze od paru tygodni i tak jak Kark pisała najczęściej po tym pysznym świeżym pieczywie :(

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 8 lipca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i oczywiście biel. Nie mam pojęcia co jest grane. Bóle okresowe minęły i czuje się super. Dziś już 36 dc..

    Lami, ale masz fajnego sąsiada 😀 Dobrze, że utarł tym chłopkom nosek 😀

    Nona, działajcie! 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 21:31

    Nona lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 8 lipca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze się pochwale ze byłam na tej wizycie dziś. Wszystko jest dobrze , szyjka 3 cm , przepływy w porządku , ułożenie główkowe ale wysoko jeszcze, córcia wazy 1300g a wymiary ma dwa tyg starsze wg tego usg termin na16.09 ale wiem ze to już się nie liczy 😜
    Powiedział , ze te bóle to wiązadła pewnie się rozciągają bo wtedy ból promieniuje do krocza. Pytam tez o ten cienki strumień moczu to powiedział takie uroki ciazy 😭

    Mogę być spokojna i jechać nad morze 🙂

    przedszkolanka:), Meggs, blair., Beti82, Pestkaa, kark zakamuflowany na maksa, madziorek86, Arashe, Niezapominajka2, Nona, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 8 lipca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko 😞 Ale jak to ? Przecież był monitoring ! Dodatkowo odstawiłas dupka ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 21:41

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 lipca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku przestańcie o tym jedzeniu bo poszłam grzebać w szafkach i znalazłam nutellę🙄 i teraz siedzi i błaga żeby ją zjeść...

    Nona ja jem wszystko, mięso, fast foody, słodycze. Staram się tylko zachować umiar. Przed ciążą w tygodniu wino lub piwo do kolacji, w weekend mocniejsze drinki... Za tym będę bardzo tęsknić :p jak się wzięłam za dietę to alko i słodkości tylko w weekend. Ale robienie pojemników było super, smaczne i szybkie dania, ciągle chodziłam przejedzona a waga spadała bez ćwiczeń 😁 kupiliśmy sobie z małżem plan dietetyczny dla dwojga na Fabryka Siły i jedliśmy to samo tylko różne porcje. Polecam bardzo bo we dwójkę to się bardziej pilnujesz :p

    przedszkolanka:), Biegającą-mama, Nona lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
‹‹ 1092 1093 1094 1095 1096 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ