Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ja to mam chyba jakiegos pecha. Objechalismy 3 alaby, na stronie info, ze otwarte, na miejscu kartka, ze zamkniete. W Diagnostyce wynik na poniedzialek... W koncu w ostatnim alabie sie udalo, ale wynik o 20.00 :/ Nie wiem jak ja wytrzymam 😳
    Sprawdzaj co jakiś czas, może wrzucą wcześniej. My tu wszystkie ledwo wytrzymamy do 20:00 🤦🏻‍♀️
    Beti, zatestuj jeszcze w niedzielkę! I pamiętak, neoparinki wirusował sam 🦔😉

    Nikodemka, Beti82 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, no ja bym polecała siostrze robić NIPTa, tak jak dziewczyny sugerują. Ja sama jestem z tych, co zrobiły na wszelki wypadek, żeby wiedzieć. A czy zrobi Sanco, Panoramę, Harmony, Nifty Pro czy co tam jeszcze, to już drugorzędna sprawa.
    Ja bym chyba zrobiła tam, gdzie szybciej wyniki i tylko na te 3 podstawowe.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na której aptece internetowej najbardziej się opłaca obecnie zamawiać wyprawkę dla siebie i malucha? :) Nie chce mi się kilku koszyków robić, a od nadmiaru produktów i tak głowa już boli :)
    Włączył mi się syndrom wicia gniazda... Sprzątam, piorę, sprzątam, planuję. Przepadłam :D

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Dziewczyny, na której aptece internetowej najbardziej się opłaca obecnie zamawiać wyprawkę dla siebie i malucha? :) Nie chce mi się kilku koszyków robić, a od nadmiaru produktów i tak głowa już boli :)
    Włączył mi się syndrom wicia gniazda... Sprzątam, piorę, sprzątam, planuję. Przepadłam :D
    Ja robiłam na gemini, bo tam najbardziej opłacały się takie najdroższe rzeczy jak laktator, duża pojemność proszku, płynu, filtr 50 itp. Pieluchy miałam pampers premium care 1 a potem dada 2 (4-6kg) i te dady są super, polecam.
    Pampersów miałam 88sztuk i poszły w nieco ponad tydzień :) Dada 1 też są, ale u mnie w biedrze tylko w małych paczuszkach, a hebe nie mam pod nosem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2019, 10:45

    alex0806 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odp w sprawie siostry i moich zaparc:)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:09

    Niezapominajka2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja robiłam na gemini, bo tam najbardziej opłacały się takie najdroższe rzeczy jak laktator, duża pojemność proszku, płynu, filtr 50 itp. Pieluchy miałam pampers premium care 1 a potem dada 2 (4-6kg) i te dady są super, polecam.
    Pampersów miałam 88sztuk i poszły w nieco ponad tydzień :) Dada 1 też są, ale u mnie w biedrze tylko w małych paczuszkach, a hebe nie mam pod nosem.
    Ja właśnie laktatora nie muszę zamawiać, będę miała elektroniczny Lovi od położnej :) To jest ten plus. Lovelę mam, pampersy pewnie kupię stacjonarnie. Chociaż w sumie pakę zamówić można :) A hebe mam zaraz obok szpitala, mogę męża posłać :) Głównie chcę zamawiać wyprawkę do szpitala, ten cały śmieszny aspirator do nosa, termometr. Matko, tyle tego że nie ogarniam życia :D Dobrze, że mam pozapisywane wasze listy plus od położnej, weryfikacja w toku :D

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Czytalam wczoraj na polozna radzi czy jakos tak i tam pisala ze mozna.
    Moźna,ja z Polą bralam 😊

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Wlasnie ogarnęłam, że 25+5 to 100 dni do porodu 😲😱😍
    Z tej okazji chciałam się pochwalić, że brzuch jest juz większy od pupy 😁

    c031cbd93596.jpg
    Jaka zgrabna 😲😲😲 bosko 😍

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    9b7ef66184e6.jpg

    Wezme sobie testa na dzialke bo tam spimy.I moze jutro tez zrobie.Bo cos mi temp bardzo skoczyla.A wkurwa mam tez niesamowitego dzis
    🤗🤗🤗🤗

    Beti82 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Dziewczyny, na której aptece internetowej najbardziej się opłaca obecnie zamawiać wyprawkę dla siebie i malucha? :) Nie chce mi się kilku koszyków robić, a od nadmiaru produktów i tak głowa już boli :)
    Włączył mi się syndrom wicia gniazda... Sprzątam, piorę, sprzątam, planuję. Przepadłam :D
    Ja gemini wierna,fajnie mają kategorie rozdzielone by nic nie zapomniec 😊

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, wow, jaka temperatura! A jakimi testami testujesz? Moze zaopatrz sie na jutro w Facelle z Rossmana? :)

    madziorek86, Beti82 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja właśnie laktatora nie muszę zamawiać, będę miała elektroniczny Lovi od położnej :) To jest ten plus. Lovelę mam, pampersy pewnie kupię stacjonarnie. Chociaż w sumie pakę zamówić można :) A hebe mam zaraz obok szpitala, mogę męża posłać :) Głównie chcę zamawiać wyprawkę do szpitala, ten cały śmieszny aspirator do nosa, termometr. Matko, tyle tego że nie ogarniam życia :D Dobrze, że mam pozapisywane wasze listy plus od położnej, weryfikacja w toku :D

    no to w gemini bez tych rzeczy co wymieniłaś, to opłaca się termometr, te microlife miały tam dobrą cenę :)
    Katarek też tam jest za chyba 40zł :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A katarek macie elektroniczny czy ten taki z pompką wystarczy? (ja to w ogóle nieświadoma byłam wcześniej, że takie coś istnieje) :D
    Jak na złość gemini ma awarię... Ale poczekam, bo na melissie nawet droższe rzeczy niektóre niż na gemini.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:09

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko moze bedzie wynik wcześniej, czekamy (nie)cierpliwie 😀

    Ja nadal bez koszuli,poki nie kupie to bedzie mnie nosic..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:09

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie użyłam katarka ani gruszki 😀

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex ja zrobilam teraz zakupy w melissie i koszyk na apteka melissa i wyszedl mi ok.20zl taniej niz na gemini. A dodane mialam identyczne rzeczy na liście.

    Pampersy 1+2 po paczce 80 i 88 kupilam na allegro w sklepie oficjalnym pampers, bo byla znizka -58%. Moze jeszcze jest :) wyszlo 47zl za 168 pieluch, ze smartem przesylka za darmo, także super tanio

    Wzięłam katarek plus do odkurzacza. Te elektryczne/elektroniczne ponoc są nie warte zakupu i swojej ceny w ogóle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2019, 11:14

    alex0806, Niezapominajka2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 13 lipca 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 18:24

    przedszkolanka:), Beti82 lubią tę wiadomość

‹‹ 1158 1159 1160 1161 1162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ