Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 01:02

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda wow jaki on już duży! Za chwilę będzie panny za warkocze ciągnąć! :)

    Niezapominajko ja też mam ten z ikei i służy mi do dziś. W listopadzie nowe łóżko dla córki a Kuba dostaje łóżeczko z materacem po siostrze. Jest w super stanie nadal a kosztował grosze. :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas póki co wszystko jest w porządeczku :)
    Wczoraj wróciliśmy do domku, a dzisiaj musieliśmy jechać spowrotem do szpitala bo wczoraj zabrałam wypis Maluszka i wyszłam a swojego już nie ogarnęłam 😂🙈
    Cycujemy elegancko (odpukać!), martwią mnie jedynie zabójcze bączki które męczą Szymka, ale w szpitalu mówili że to normalne, więc tak sobie wkręcam :) zobaczymy jak będzie dalej :)
    Poza tym pełen luzik, jesteśmy zafascynowani i liczymy na dalszy ciąg takiej spokojnej współpracy z tym Małym Panem 🥰🥰

    nick nieaktualny, Magda - mbc, Nikodemka, Meggs, alex0806, OlivkowaMama, blair., Lami, Cytrynowy sok, Niezapominajka2, Wik89, Arashe, Kasztanek, przedszkolanka:), Pestkaa, Słoneczko123, madziorek86 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, Jerzyk jest przeprzystojny! Forumowe dziewczynki beda sie o niego biły :D I chyba podobny do Ciebie.
    Wiem, ze kazda mama przejelaby sie tym jaderkiem, ale nie szkodzi zdrowiu, a jesli bedzie mozliwosc wstawienia implantu, to juz w ogole. Moj kuzyn tez urodzil sie bez jednego, nie pamietam czy wstawial implant, ale cale zycie obracal to w zart i wszyscy o tym wiedzieli :d Ma dziecko i to stworzone w 2 cs. Ucaluj Jerzego od ovuciotek ❤️

    Ja jestem po wizycie. Trzeslam sie od rana.
    Karta ciazy zalozona, dostalam duphaston zamiast lutki dopochwowej, kazal mi brac Pregna Plus i proszek Ovulomed, nie mam pojecia co to, musze poczytac. Dostalam skierowanie do szpitala na wszystkie badania do zrobienia na tym etapie, chwala mu za to, kasa w kieszeni. Nastepna wizyta za 3 tygodnie.
    No i przechodze do najwazniejszego.
    Powiedzial, ze plamienia sie zdarzaja, mam sie oszczedzac i nie przejmowac. Dostalam zwolnienie i tak zostanie juz do konca ciazy. Z Kropką wszystko ok :)
    Serduszko bije 160, jest juz duza „jak na swoj wiek”, bo ma 1,27 mm :)
    Wstawiam symboliczna fotke, na ktorej nic nie widac :d

    96675fcb5146.jpg

    Meggs, alex0806, nick nieaktualny, OlivkowaMama, Szczęściara, Lami, blair., Domi_tur, Dośka, Beti82, Cytrynowy sok, Niezapominajka2, Wik89, Magda - mbc, Rodzynka, Arashe, Kasztanek, Ani0nka, przedszkolanka:), Pestkaa, Słoneczko123, tęczova, Biegającą-mama, madziorek86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Nikodemko 😊 wiedziałam że kropce żadne plamienia nie zagrażają! One tylko straszą.... ale skończa sie zobaczysz.
    A kropka rośnie jak na drożdzach! Dbajcie teraz o siebie ❤

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko super, że wizyta udana :) oszczędzaj się i wypoczywaj ile wlezie :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:35

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu gdzie dają takie ładne dzieci??
    Jerzyk taki duży już. Normalnie do schrupania🤩🤩
    Nikodemko cieszę się bardzo że wizyta przebiegła pomyślnie.. Odpoczywaj nie stresuj się. Kropek już nie kropek a fasolek.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko super informacje :)

    Oswiadczam, ze moja wyprawka jest w 100% gotowa. Mam kupione wsztstko co potrzebne.

    Lami, Szczęściara, nick nieaktualny, Cytrynowy sok, alex0806, Ani0nka, przedszkolanka:), nick nieaktualny, Pestkaa, Słoneczko123, madziorek86 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie zgadnijcie kto napisał do mnie na messanger?? Położna bo miałam wczoraj do niej podejść ale z tego wszystkiego zapomniałam 😂😂 nie no żeby pisali do mnie. Tego jeszcze nie grali..

    blair., alex0806, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy już o końcu wyprawki a ja nic jeszcze nie mam.. Taką zaćmę mam. Nie wiem czego ile kupić..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda Jerzyk przeuroczy!

    Nikodemko super wieści.

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda przesłodki ten Malec 😍

    Domi dobrze że u Was wszystko dobrze 👍😊

    Nikodemko same dobre wieści 😊 super 👌


  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 18:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko super wieści <3 teraz możesz odetchnąć :D (pewnie na jakieś 2-3dni hehe :D)

    odpoczywaj, nie stresuj się i ciesz się dużym kropkiem :) 1 cm to już spory kropek! :D

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 17:59

    Nikodemka lubi tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko cudne wieści ;) silna dzidzia, pewnie dziewczynka :) dziewczynki są mega silne, w końcu my też kiedyś byłyśmy takimi fasolkami A ile teraz musimy dźwigać przeciwności i dajemy radę, kiedy to facet się rozsypuje w tej samej sytuacji;)

    Monia super, lepiej wyprawkę skompletować wcześniej i później już na spokojnie prać, prasować itd.

    Ja nadal patrzę na swoją torbę zamiast ją pakować;p może po wizycie u gina zrealizuję założenia. Na razie tworzę album dla małej :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też po wizycie. Rośnie nam mały klocek - już 780 g 🤩 wszystko super, szyjka ładnie trzyma. Wiki wpychał sobie palce do buzi większość badania ❤
    Fotki dla cioć 😊
    0325d46c126c.jpg

    Wik89, Beti82, blair., alex0806, Lami, nick nieaktualny, Arashe, Domi_tur, Szczęściara, Nikodemka, OlivkowaMama, Ani0nka, Cytrynowy sok, nick nieaktualny, przedszkolanka:), Dośka, Pestkaa, Słoneczko123, Niezapominajka2, Biegającą-mama, madziorek86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs ja nie moge ale cudne zdjecia <3 <3

    Meggs lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeej ile dzisiaj milych wiesci!
    Nikodemko wspaniale, az wzrusza mnie jak piszesz o swojej Kropce 😊
    Meggs Wikus juz taki duzy wow! Kiedy to zlecialo :)
    Magda Jerzyk jaki przystojniaczek, duze bobo juz :) super!
    Domi no Ty to oaza spokoju, wspaniale to brzmi, oby tak dalej
    Cytrynowy kciuki za dalsza diagnostyke!
    No i zapomnialam kupic tej macy dzis :/ jutro kupuje i wciskam :D

    Domi_tur, Cytrynowy sok, Meggs lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
‹‹ 1380 1381 1382 1383 1384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ