Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair dołączam się do życzeń 🎂 spełnienia marzeń tych małych i dużych!😙

    Lami tak się wczułam w tę sytuację, aż mi się spociły ręce 😂

    blair. lubi tę wiadomość

  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex ale ja już nie będę mieć żadnej wizyty do porodu 😂 Wiec już żadnych badań, wyników nikt mi neo zleci, Pozostaje czekać na akcje skurczowe

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex - ja niestety nadal pracuje przy kompie -_- Nie wygrzebie sie z zaleglosci do polowy wrzesnia, juz to widze... Wczoraj usiadlam do obrobki wesela i co pol godziny musialam na chwile sie polozyc, bo bylo mi goraco, niedobrze albo leciala mi glowa.
    Juz nie moge sie doczekac czasu kiedy nic a nic nie bede miala na glowie i bede sobie bezkarnie leniuchowac :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to dziwne Biegająca, może lekarka zapomniała że badań nie zleciła? :/ Podejście lekarzy na NFZ jest masakryczne ;/

    Nikodemko to też się jeszcze namęczysz ;/ Ja przy kompie to 5 tygodni na leżąco pracowałam. Stolik do łóżka, papiery porozkładane i jechane. Ale mdłości i senność właśnie nie pomagały. Czasem przysypiałam i budził mnie telefon od klienta :D

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ten kociak to sama słodycz 😍😍 wycałowałabym 🤗🤗🤗🤗


  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex - nawet nie wiesz jak by mi to ulatwilo prace... Tylko ja mam stacjonarny komputer z ciezkim monitorem, juz kombinowalismy czy nie daloby sie zrobic jakies wersji lozkowej, ale nie ma szans :) Ogolnie od samego poczatku najgorzej czuje sie jak dlugo siedze. Te plamienia, po ktorych lezalam w szpitalu tez pojawily sie po calym dniu pracy przy komputerze. Ale nie mam wyjscia... sesje oplacone, terminy z umow gonią, musze to skonczyc.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko dasz radę :) Jak czujesz że słabniesz to się połóż, chociaż 30 minut drzemki. Najważniejsze to nie zapierniczać ponad swoje siły ;)

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    410d0146357e.jpg
    Nie lubię kotów :P ale fakt, jak przywalą pozę to potrafią być przesłodkie😍

    Nikodemka lubi tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń :)

    Meggs jestem z Wami myślami i mocno trzymam kciuki żebyście byków 2paku jak najdłużej

    Nikodemko kotek boski

    Ja wrzucam upgrade brzucha już tylko 38 dni do godziny zero niby

    kl7xf0o8ryrh_t.jpg

    coma, tęczova, Szczęściara, blair., Nikodemka, OlivkowaMama, alex0806, Cytrynowy sok, Wik89, Biegającą-mama, Pestkaa, Dośka, Niezapominajka2, tere-fere, Domi_tur, Kijanka, Ani0nka, Arashe, przedszkolanka:), madziorek86, Beti82, Lami, Słoneczko123, nick nieaktualny, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow 🙆 😍 😍 😍 😍 jaki sexi brzuch. Marzenie!


  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kopara opadła :D Jak na instagramie! No to co u mnie, ulane sadełko :D

    uIHap1.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kozgo... szał!!! 😍

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo ale figura! Wow! 😍

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo jaki seksi brzuszek :) <3 cudownie!

    Co tu taki spokój dzisiaj :) Jakie plany na dzisiaj, gotujecie coś? :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo wow! Tam jeszcze szesciopak na bokach sie przebija :D nieźle! :D

    Alex ja man syndrom wicia gniazda i wczoraj mialam sprzatanie w szafach, a potem umierałam że zmęczenia. Natomiast dzisiaj myłam okna, bo w weekend wpadają do mnie koleżanki na baby shower i wstyd, że przez szybę nic nie widać 😅

    Na obiad nie mam pomysłu zupełnie przez to, że tak jest gorąco 🤷 i albo zaraz pójdę do sklepu po pierogi z serem albo dzisiaj na obiad będą kanapki, bo nie mam siły w ten upał stać przy garach 😁
    Niby mam obiad z wczoraj wege burrito, ale nie chce mi się dzisiaj jeść tego samego, co wczoraj, więc farsz chyba zamrożę.

    A co u Was na obiad? 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2019, 12:21

  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo jestem przekonana, że nawet jakby Chodakowska była w ciąży to nie wyglądałaby tak hot sexi jak Ty! 🔥💪😍

    Arashe, Kijanka, przedszkolanka:), madziorek86, Beti82, Wik89 lubią tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dzięki dziewczyny mam wrażenie ze to jakaś magia lustra bo dziś ważyłam się i na plusie 13kg i czuje jakby brzuch był ogromny ale to kwestia samopoczucia pewnie bardziej.

    Walizkę powinnam pakować bo przy pierwszym wody odeszły 3 tyg przed terminem ale przez te upały nic mi się nie chce w przyszłym tyg mam tydzień lekarzy i wizyt zobaczymy co tam w brzuszku się dzieje a w tym mam wyjścia z koleżankami dziś i jutro bo kto wie kiedy kolejny raz będę miała taka możliwość haha

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj robię spagetti, bo mam swojskie pomidory w ilościach hurtowych prawie :D I sos super wyjdzie z takich malinóweczek <3

    Kozgo, jak masz siły i możliwości na wyjście to jak najbardziej! :) Ja z chęcią bym się z koleżankami spotkała, ale 2 z nich są świeżo po porodach i odpada. Na dodatek taki upał że dzisiaj nawet do sklepu nie poszłam.

    Moja klucha od rana dzisiaj buszuje. Teraz ma od 5 minut czkawkę. Wcześniej rozpychała się intensywnie. Miałam sprzątać, ale brzuch twardy jak kamień i czekam, aż przejdzie. Chciałam w kuchni szafki poogarniać...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegającą-mama wrote:
    Alex ale ja już nie będę mieć żadnej wizyty do porodu 😂 Wiec już żadnych badań, wyników nikt mi neo zleci, Pozostaje czekać na akcje skurczowe
    Trafiłaś na kretyna... Ja cała ciąże chodziłam na NFZ, oprócz usg genetycznego w 11tyg bo byłam w trakcie zmiany lekarza. I wizyty miałam normalnie co 4 tyg ( raz 6 bo była na urlopie) a po 35 tyg raz w tygodniu i bez kolejki, a przed każdą wizyta zapis ktg. Co prawda usg też miałam ostatnie te 3 trym, a kolejne i ostatnie dopiero w szpitalu na przyjęciu do porodu.
    Wszystkie badanie itp zlecane były jak należy

    tere-fere, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia i spełnienia tego największego marzenia!

    Meggs bądź silna dla dzidziusia, wiem, że powikłania i nagle zakończenia ciąż dookoła nie dodają otuchy, ale musisz wierzyć, że Wam się uda, my wierzymy :)

    Dziś mała jest dziennym ssakiem, ale może i dobrze, bo mi eksploduja cycki od tego mleka i gdzie ten mały brzuszek ma to pomieścić...
    I w nocy odpadł kikut i już nie trzeba się tak piescic z tym :)

    Kozgo Kanta być ciążowa modelka :)

    Lami kciuki za Was by o wszystko dobrze i nie było przeszkód żadnych :)

    blair., tere-fere, Pestkaa, Lami lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 1571 1572 1573 1574 1575 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ