Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 3 września 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 15:28

    ❤💙❤💙
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 września 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Magda no i czemu moja nie ma snu po mnie??😭😭 nadzieja w Olku..

    Niezapominajko to samo pomyślalam- szyjka fajna,ale za te 3 tygodni to... dlatego ja się poplacze jak moja bedzie w okolicach 3 cm;p


    Przedszko wczoraj byłam u lekarza i twierdzi ze moja się wydłużyła z 2,5 do 3 i narazie się nie zapowiada chociaż z Tymkiem tez tak mówili w pon ze przenoszę itd a w środę wody odeszły.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 3 września 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QU

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 17:56

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 września 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, ja bym wspomniała i może ze 3dni nie sprzątaj, co? :P

    tęczova lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 3 września 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 17:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj byłam w aptece i wisi taka wielka kartka, że w ciąży poza kolejką i proszą ciężarne o podejście bezpośrednio do okienka bez czekania w kolejce. Przyszła jakaś dodatkowa aptekarka, dwie osoby wyrwały się przede mnie, chociaż widziały, że stoję, więc ja podeszłam i zapytałam czy mogę skorzystać z pierwszeństwa. I babeczka powiedziała, że super, że podchodzę sama i że w ogóle nie zauważyła, że jestem w ciąży 😂😂😂 a ja że wlasciwie to 3 tygodnie mi zostały do porodu, ona w szoku 😂

    tere-fere, Kijanka, blair., przedszkolanka:), Arashe, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 3 września 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 15:28

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 3 września 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sunshine to teraz nie ma wyjścia - dawaj nam tu fote brzuszka i tych niby 3 tygodni do porodu 😝

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    No sunshine to teraz nie ma wyjścia - dawaj nam tu fote brzuszka i tych niby 3 tygodni do porodu 😝
    Jutro z rana będzie fotka do porannej kawy 😅

    Kark szalejesz :) ja bym porządki odpuściła, moim zdaniem pachwina daje Ci znać zostaw odkurzacz, odpoczywaj ;)

    madziorek86 lubi tę wiadomość

  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 3 września 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, ja bym wspomniała położnej, bo może coś wymyśli, ale nie liczyłabym na zbyt wiele.
    Swoją drogą to przy Twoim trybie życia połowa społeczeństwa by się uskarżała na jakieś bóle w rejonie pleców/ pachwin. I niekoniecznie myślę tu o kobietach 3 dni po porodzie. Ja wiem, że przy czwórce dzieci trzeba ogarniać, ale Ty przebijasz wszystko :)

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 września 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwiastka, jak tam?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 3 września 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:57

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2297 1523

    Wysłany: 3 września 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair, to rzeczywiście trudne i bardzo przykre. Z punktu widzenia osoby chcącej ponad wszystko zostać rodzicem taka informacja rozrywa serce i nie da się nic mądrego powiedzieć. Życie nie dzieli sprawiedliwie, musimy się z tym pogodzić, choć serce boli.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    6.12.2022 💔 puste jajo
    28.06.2024 💔 Zuzia 16 tc
    07.2025 💔 cb
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 3 września 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 21:57

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 września 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi strasznie przykro przez ta niesprawiedliwosc, o ktorej piszecie... Nie mam slow. Los nie dzieli po rowno, a kobiety, ktorym tak latwo przychodzi zajscie w ciaze nie wiedza czym sa te straszne uczucia podczas staran. Moze dlatego tak lekko podchodza do tematu.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 3 września 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair, no smutno na pewno dostać taką wiadomość, szczególnie jak się jest w takim momencie jak my :(
    Beti, co do Twojej koleżanki, to może to jakiś strach związany z tym, że wreszcie, po 3 latach (!) się udało. Tak jak tu czasem piszemy, po takim czasie starań człowiek może aż zwątpić to co, czego chce. Może to tylko chwilowe u niej

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 3 września 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 17:57

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2297 1523

    Wysłany: 3 września 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, może to taka reakcja ze strachu przed kolejną stratą. Nie przywiązywać się, upierać się, że nie chciałam, bo gdyby coś złego się stało, to nie będzie boleć, bo się nie przywiązałam.

    Kijanka lubi tę wiadomość

    6.12.2022 💔 puste jajo
    28.06.2024 💔 Zuzia 16 tc
    07.2025 💔 cb
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 3 września 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie ma na te sytuacje dobrych słów. Życie jest niesprawiedliwe.

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • PierwiastkaZuza Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 3 września 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem po. Marianka jest piękna i cudowna, ale mi ją zabrali na noworodkowy bo miała jakieś trudnosci z oddychaniem. Mąż jest u niej, oddycha sama . A ja leżę i ryczę, że jej tu nie ma. Wokół babki tulą i karmią swoje dzieci a ja nie mogę. Po prostu serce mi pęka. Już tak bardzo chcę ją przytulić.

    A poza tym to mnie boli. Dostałam morfinę i paracetamol. Cięcie było o 18. Czucia oczywiście jeszcze nie mam, ale czekam na pionizację jak na zbawienie bo chce do Marianki.

    Jejku, tyle emocji... Powiem Wam że cała operację się trzeslam, jeszcze godzine po... Teraz dopiero jako tako dochodzę do siebie i mam zajebista motywację do regeneracji.

    Mała w sumie oddycha sama i mam nadzieję, że już niedługo ja zobaczę.

    Przepraszam za chaos, ale po prostu ciężko to wszystko ubrać w słowa. Jak usłyszałam jej stękanie to był to najpiękniejszy dźwięk na świecie. I podsunęli mi ją na 5 sekund na buziaka, to była taka mięciutka i delikatna. O rety.

    Dziękuję Wam za wsparcie!

    Niezapominajka2, Nikodemka, Beti82, nick nieaktualny, madziorek86, tęczova, OlivkowaMama, tere-fere, Wik89, Szczęściara, blair., nick nieaktualny, Arashe, Domi_tur, Biegającą-mama, Cytrynowy sok, Magda - mbc, Ani0nka, Pestkaa, Lami lubią tę wiadomość

    Marianka ❤️
    201909034765.png
‹‹ 1631 1632 1633 1634 1635 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ