Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja - nie mam jednostki. Może na zdjęciu z usg jest coś opisane ale ja tych opisów nie rozumiem , bo wiem , że jedno zdjęcie jest z pomiaru przepływów(dostaliśmy jakieś 20 zdjęć). Ale lekarz mówił, że coś nie tak?

    Tinusia - nie martw się na zapas, wyniki powinny być omawiane. W weekend widzieliśmy się ze znajomymi , którzy mieli przezierność 6.5 , Pappa też zły, w biopsji kosmówki wyszło, że wszystko ok i mają zdrowego prawie 2 letniego już synka. Strachu się najedli ale skończyło się dobrze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 21:59

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatakacji wrote:
    Alicja - nie mam jednostki. Może na zdjęciu z usg jest coś opisane ale ja tych opisów nie rozumiem , bo wiem , że jedno zdjęcie jest z pomiaru przepływów(dostaliśmy jakieś 20 zdjęć). Ale lekarz mówił, że coś nie tak?

    Tinusia - nie martw się na zapas, wyniki powinny być omawiane. W weekend widzieliśmy się ze znajomymi , którzy mieli przezierność 6.5 , Pappa też zły, w biopsji kosmówki wyszło, że wszystko ok i mają zdrowego prawie 2 letniego już synka. Strachu się najedli ale skończyło się dobrze.

    No lekarz kręcił nosem na te przepływy. Mówił, że są nie najlepsze.
    Generalnie bardzo nie miły był. Miał same dobre opinie, a okazał się gburem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia nie zamartwiaj sie na zapas bedzie dobrze glowka do gory:*

    Anka1101 lubi tę wiadomość

  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [wiadomość wyedytowana]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 08:30

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie z tym testem Pappa różnie bywa dlatego na zachodzie się od niego odchodzi, no i to był powód dlaczego my zdecydowaliśmy się na Nifty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No i po wizycie ! Jestem najszczesliwasza mama a świecie!:-* z dzidzia wszystko ok jak się ruszala wg USG 9t1d i ma juz 2.45cm :-*
    Krótkie USG doslowne 5s bo lekarz mówi ze szkodliwe , wielkie zaskoczenie ze USG bylo przez brzuszek lekarz mowil ze bije serduszko ale nie powiedzial ile uderzeń :-*
    Nastepna wizyta 16 czerwca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 10:14

    Madzisek, nick nieaktualny, iNso87, nick nieaktualny, bella88, nick nieaktualny, Nadulka, nick nieaktualny, justyna14, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lilianna, Hashija, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkkaa - Gratulacje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynamy 14 tydzien :)

    Nadulka, Anka1101, justyna14, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Hashija, lilianna, nick nieaktualny, iNso87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wrote:
    Witam
    Dołączam się do grona Grudniówek:)

    Powiedziecie mi bo nie łapie dlaczego nie można podnosić rąk do góry w ciąży?


    Sporo piszecie, nie da was nadążyć:P

    witamy :) Na kiedy ci termin wychodzi? ;)
    Z ttm podnoszeniem rak to nie wiem. Mi sie zdarzy czasami. Gin nic mi nie mowil.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatakacji kiedy robilas test nifty? tez ci powiedzieli ze do 3 tyg bedzie wynik?
    Ktoras jeszcze sue zdecydowala na ten test?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i zaczynam sie martwic boli mnie jakby dno macicy i juz niewiem co robic wizyte mam dopiero w poniedzialek:/

  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia26 może zadzwoń do gina. Flakonik jak twoje samopoczucie? Lepiej?

    1usap07w9hybl9h9.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia26 a moze się rozciąga tam ?

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia26 wrote:
    Dziewczyny i zaczynam sie martwic boli mnie jakby dno macicy i juz niewiem co robic wizyte mam dopiero w poniedzialek:/
    poleż i odpocznij, weź kąpiel ale nie za gorącą, bo też szkodzi, zrelaksuj się trochę. Jeśli ból nie minie a się nasili to do lekarza, jeśli dokuczliwy to apap weź i zobacz czy nie pomoże. Niestety nasze dzieci się rozpychają i nawet w narządy niedługo zaczną nam kopać. Pamiętam jak Olek mój kiedyś sobie mój pęcherz upodobał, co chwila przez kilka godzin musiałam do toalety. To dopiero parodia.
    Na pewno wszystko jest dobrze.

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do podnoszenia rąk do góry to prawda, może dojść do skurczy i poronienia, dlatego na czas ciąży nie należy pracować z rękami w górze, bo to zbyt duże napięcie.

    Gratuluję udanych wizyt :)

    Flakonik nie martw się kochana czy dasz radę czy nie, to prawda jest taka, że poprostu nie będziesz miała innego wyjścia jak tylko dać radę. To są Twoje dzieci i będziesz z nie odpowiedzialna, po za tym miłość do szkrabów dodaje sił, uwierz mi, i wstawanie w nocy na karmienie wcale nie jest takie tragiczne, a ciężko będzie tylko pierwszych kilka tygodni, potem wejdzie Ci wszystko w krew i jeszcze znajdziesz czas na relaks :) Serio serio :) a radości będziesz miała podwójnie dużo :) także nie martw się, DASZ RADE! BO JAK NIE ty TO KTO :) :* <3

    Nadulka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7w3d 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Kwiatakacji kiedy robilas test nifty? tez ci powiedzieli ze do 3 tyg bedzie wynik?
    Ktoras jeszcze sue zdecydowala na ten test?


    Ja robiłam dzisiaj na Kremerowskiej w ośrodku opieki matczyno płodowej. Tak wyniki mają być najpóźniej za 3 tyg ale mogą być za 2 - mam zadzwonić i się zapytać za 2 tyg.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia nie martw się, póki co nic nie wiadomo więc nie ma co się dręczyć:) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aannkkaa gratuluje udanej wizyty:)
    Flakonik miło widziec Cie spowrotem, 3maj sie ciepło:*
    Misia u mnie czesto byl bol macicy, dolna czesc, srodkowa, teraz mnie ciagle pachwiny bola, czasem nawet usiedziec ciezko, ale z dzidzia jest ok wiec tak widocznie organizm przyzwyczaja sie do dzidzi i robi jej coraz wiecej miejsca. Obserwuj czy bol sie nasili, zycze jednak zeby szybko przeszlo:*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzisek wrote:
    Misia26 może zadzwoń do gina. Flakonik jak twoje samopoczucie? Lepiej?

    Troche lepiej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 450 451 452 453 454 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ